Jste zde

Masturbace s vibrátorem ve vagině

Masturbace s vibrátorem ve vagině

Volné pokračování článků "Masturbace ženy" a "Vibrátory a didla".
Technika patří mezi "Nejčastější ženské masturbační techniky".

Použití dnešních moderních vibrátorů a využívání tantrických technik se tak nějak těžko dává dohromady. Vnitřní stimulace joni při masturbaci však byla vždy spojena s používáním falických sexuálních pomůcek nebo jiných náhražek. Není to nic nového, nejstarší pomůcky byly používány pravděpodobně již v době kamenné. Ve staré Číně, Indii a dalších zemích, kde se se sexuální energií cíleně pracovalo tantrickými nebo taoistickými technikami, se běžně používaly sexuální pomůcky vyrobené z ušlechtilého dřeva nebo vzácných kovů a kamenů. Dnešní doba jen navíc přinesla jiné, nové materiály a navíc možnost vibrací.

Při masturbaci je vibrátor možné velmi úspěšně využít nejen ke stimulaci pohlavních orgánů. Vibrace jsou příjemné i na většině erotogenních zón. Dnes se vibrátor stal běžným doplňkem moderní ženy a je častým vybavením nočních stolků ložnic. O jeho historii a současnosti pojednává článek "Vibrátory a didla", kde se dovíte o jejich druzích, materiálech, ze kterých se vyrábí, a jejich možnostech i budoucnosti.

Jaký vibrátor pořídit?

Pokud se rozhodnete vibrátor pořídit, pak je lepší na něm nešetřit. V první řadě zvolte vhodnou velikost a materiál. Co se týká velikosti, je pro získání prvních zkušeností lépe volit raději menší s větším rozsahem vibrací. Ideální velikost je taková, kdy vibrátor příjemně vyplní pochvu a jeho délka je větší, než je délka pochvy. Doporučovaná délka vibrátoru je zhruba o polovinu delší, něž je hloubka pochvy (vaginy). Správná délka a průměr umožní nejen stimulaci stěn pochvy (vaginy), ale i oblast okolo děložního čípku. Takovýto vibrátor se pak lépe drží, snáze a přesněji se jím stimuluje celá délka pochvy a její zadní citlivá část. Vhodné je, aby vibrátor patřil mezi ty modely, které jsou vhodné pro stimulaci bodu G. Pak je skoro dokonalý a stačí naučit se jej správně využívat.

Co se materiálu vibrátoru týká, je vhodnější si pro první pokusy raději zvolit vibrátor měkčí a s menším průměrem. Jeho tvar by se mohl spíše podobat mužskému penisu. Materiál vibrátoru je pro rozhodování zásadním kritériem. Vybírejte pouze materiály zdravotně nezávadné a s atestem. Na tomto požadavku v žádném případě neslevujte. Vibrátor musí být nejen zdravotně nezávadný, ale i jeho údržba musí být snadná a nekompromisní. Teprve druhým hlediskem je jeho měkkost a podobnost skutečnému penisu. 

Při volbě myslete i na možnosti změny intenzity vibrací a případně i na možnost předvolby jejich kombinací. Takovéto vibrátory jsou pro stimulaci mnohem příjemnější a prožitky s nimi mnohem intenzivnější.

Pokud je to váš první vibrátor, pak na úvodní seznámení bude ideální. Časem, až získáte zkušenosti s jeho používáním, najdete si přesně takový, který vám bude dokonale vyhovovat. Vibrátor není na jedno použití a i ten první vám bude sloužit řadu let. Proto nemá smysl šetřit.

Použití vibrátoru při masturbaci s penetrací

Pro použití vibrátoru platí naprosto stejné zásady, jako při jakékoli jiné masturbaci. 

Většina ženských masturbačních technik se časem moc nemění. Anatomie ženského pohlavního orgánu je prakticky stále stejná a tak bychom se s některými z nich určitě setkali již před staletími. O masturbaci se mezi ženami mluví jen málo. Když o nich ženy mluví, pak většinou jen s kamarádkami, výjimečně se svými partnery. Některé ženy pak při porovnání svých zkušeností s informacemi od kamarádek získají pocit, že jsou tak trochu "jiné", protože masturbují z jejich pohledu neobvyklým způsobem. Není třeba se však obávat. Každá žena používá svoji individuální techniku, která jí vyhovuje a přináší radost a sexuální uvolnění. Každá potřebuje jinou stimulaci nebo techniku masturbace, není tedy nutné se obávat o svoji "normálnost". V průběhu života se navíc používaná technika masturbace mění nejen podle ženiných individuálních potřeb, ale především podle touhy.

Masturbace nezačíná stimulací vibrátorem!

Najděte si dostatek času, pohodu a klid. Určitě si však zajistěte soukromí a klidnou místnost, kde vás nikdo nevyruší a kde se můžete uvolnit. Nikam nespěchejte. Masturbace není úkol! Nikdo vás za ni nebude ani hodnotit, tak není čeho se obávat. Příjemně se nalaďte, pusťte si meditační nebo tantrickou hudbu a soustřeďte se na vlastní myšlenky, představy a pocity. Svlékněte se tak moc, jak potřebujete. Hlaďte se na svých erotogenních zónách a prožívejte pocity, které vám doteky poskytují. Opravdu nespěchejte, vždyť není kam! Určitě nevynechejte prsa a jejich bradavky!

I když se rozhodnete, že při masturbaci budete používat vibrátor, neznamená to, že jej můžete použít hned od začátku. Tělo se musí na milování nejdříve připravit. Masturbace je formou milování, tak proč si nedopřát i trochu něhy, hlazení, lehounkých doteků a dalších smyslných okamžiků, které milostná příprava na masturbaci může provázet. Mnoho lidí bere bohužel masturbaci jako ukájení. Pokud k ní takto přistupují, pak je jasné, že nic víc ani nemohou prožít. 

Neukájejte se! Milujte se sama se sebou!!! (To platí i pro muže!!!)

Základem masturbace je dráždění a masáž klitorisu prstem. Začněte lehkou masáží a hlazením stehen, třísel, velkých stydkých pysků a Venušina pahorku. Budete prociťovat příjemné pocity a možná už i nastupující vzrušení. Věnujte se každičkému místečku, hlaďte je a laskejte. Po chvíli zjistíte, co vám přináší nejlepší pocity a jaký dotek nebo hlazení stupňuje vzrušení. Teprve když vnímáte, že začínáte být přirozeně zvlhnutá, začněte se dotýkat i malých stydkých pysků. Jemně je mněte a hlaďte.  Na spojnici malých stydkých pysků najdete klitoris. Je to poměrně malý a nenápadný, ale nesmírně citlivý orgán, který je z části nebo úplně skrytý pod kapucí poštěváčku. Jeho hlavním a jediným úkolem je přinášet ženě krásné pocity při milování a samozřejmě i při masturbaci.

Většina žen nejsnadněji orgasmu dosáhne přímou nebo nepřímou stimulací klitorisu. 

Pokud přirozené zvlhnutí není dostatečné, pak neváhejte a použijte lubrikační krém nebo kapičku dětského olejíčku. Někdy stačí i naslinit prst nebo jej zvlhčit lehkým zasunutím mezi malé stydké pysky. U žen, které jsou panny, jen velmi lehce, aby nedošlo ke zbytečnému poškození panenské blány. Lubrikační krém je dnes naprosto dostupný bez lékařského předpisu a má ideální vlastnosti. Jedno balení vám vydrží na mnoho krásných chvil...

Se zvyšujícím se sexuálním vzrušením se klitoris stává citlivějším na podněty a v případě, že je dostatečně lubrikovaný, jsou doteky na něm stále více intenzivnější a dráždivější. Pokud je klitoris stimulovaný přes kapuci nepřímým dotekem, je intenzita doteků vnímána jinak, než když je  stimulovaný přímo. Pomalu a s citem přetáhněte klitoridální kapuci nahoru přes klitoris a tím jej obnažte. Přímý kontakt s obnaženým klitorisem pak většinou přináší velmi silné podněty, které vzrušení zintenzivní a posunou do vyšších hladin. Zvyšující se vzrušení má zpětně vliv na klitoris. Ten se zvětší, vztyčí a mírně vystoupí dopředu. Intenzivním prokrvením změní i barvu a to tak, že více ztmavne. Další stimulace klitorisu a ostatních erotogenních zón vede ke stále vyššímu vzrušení.

Teprve nyní je ten správný čas na použití vibrátoru. Vzrušení je již vysoké a žena je přirozeně lubrikovaná. Když vezmete vibrátor do ruky, zjistíte, že vám ji trochu prodlouží. Pro pohodlnou stimulaci je tedy potřeba, aby bylo možné bez námahy dosáhnout nejen na Venušin pahorek a stydké pysky, ale až k hrázi. Vibrátor může tělu poskytovat nádherné pocity tím, že rozechvěje erotogenní zóny a vybudí je do úplně nových pocitů. Jestliže klasická stimulace hlazením a laskáním byly příjemné, pak stimulace vibrátorem přinese zcela jiné pocity, které by bylo škoda vynechat. 

Vyzkoušejte si doteky na prsou, bradavkách, bříšku, vnitřní straně stehen a zjistíte, že je to o úplně jiných a nových pocitech, které se budou rozlévat vaším tělem. Nejdříve je vyzkoušejte jen tak, že vibrátor přiložíte a budete měnit intenzitu tlaku. Pak přidejte na špičku vibrátoru lubrikační krém a na stejných místech pomalu vibrátorem pohybujte v kroužcích, nejdříve malých a postupně větších. Bude to zase o úplně jiném prožitku! Nezapomeňte na dvorce prsou a jejich bradavky. Tam většina žen pozná, co je to opravdu silný zážitek. Vibrátory mívají možnost měnit frekvenci chvění, tak ji využijte a vyzkoušejte různé vibrace. Vždy to bude jiné. Nemá smysl někam spěchat. Vždyť se neukájíte, ale milujete se se svým tělem!

Až si dostatečně vyhrajete s prsy a bříškem, můžete vyzkoušet jemné doteky na vnitřní straně stehen. Doširoka rozevřete nohy a přejíždějte velmi zlehka a pomalu po drahách od kolene až do třísel. Najděte dráhu, která je pocitově nejkrásnější a využijte naplno prožívejte nové pocity. Někdy stimulace těchto drah na vnitřní straně stehen přináší intenzivnější pocity, jak přímá stimulace pohlaví. Postupně zjistíte, že se vzrušení zvyšuje tím více, čím blíže se blížíte ke tříslům. Lehké doteky na vnější straně stydkých pysků mohou přinést přímo pocity vlny extáze.Hrajte si s těmito pocity, nespěchejte. Třísla a vnější strana velkých stydkých pysků jsou silně inervované části těla. Proto i tolik nových vjemů a prožitků.

Teprve až pocítíte nutkavou touhu po ještě vyšším vzrušení, pak můžete špičkou vibrátoru zlehounka přejet rozevírající se velké stydké pysky. Pro tuto část stimulace, při použití vibrátoru, je však již vhodné použít lubrikační krém nebo přírodní olejíček. V nouzi nejvyšší se lubrikant dá nahradit dostatkem slin na jeho zvlhčení. Je pravděpodobné, že v této fázi stimulace už bude sliznice velkých stydkých pysků alespoň trochu přirozeně zvlhčená. Vibrátor, ještě více jak penis, dostatečnou lubrikaci pro příjemnou stimulaci ženina pohlaví, prostě potřebuje.

Pohyb vibrátoru by měl být jemný a pomalý. Právě při pomalém pohybu mají nervová zakončení okrajů velkých stydkých pysků a jejich sliznice čas plně reagovat na účinky vibrací. Nemá smysl spěchat. Pocity, které v této fázi vzrušení prožíváte, se nedají zopakovat. Když přejdete hned k další stimulaci pohlaví, přejdete i jiným pocitům a ty úvodní už se nevrátí. Vzrušení postupuje jen směrem kupředu, nedá se při něm jen tak vracet zpět k dřívějším prožitkům.

Tady si můžete v praxi vyzkoušet, co to znamená, když se řekne "Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš..."

Při dalším zkoumání využití vibrátoru se žena určitě zastaví mezi malými stydkými pysky. Jejich laskání špičkou vibrátoru, hlazení pysky z obou stran, přináší nesmírně příjemné a krásné pocity. Na místě, kde se malé stydké pysky spojují, se pod Venušiným pahorkem nachází klitoris. Tento ženský orgán rozkoše, ne větší jak hrášek, je skryt nad poševním vchodem pod klitoridální kapucí. Je maličký, ale extrémně citlivý a je tvořen topořivými tělísky a velkým množstvím nervových zakončení. Jeho špička je chráněna předkožkou, aby nedošlo k jeho zbytečnému tření a podráždění. Klitoris pokračuje dál do těla ženy. Jeho tělo vede několik centimetrů směrem k podbřišku, kde se následně ohýbá a rozšiřuje do tkáně. Už vibrace malých stydkých pysků vnímá jako velmi příjemně vzrušující stimulaci. A co teprve, když se špičkou vibrátoru dotknete klitoridální kapuce nebo dokonce samotného klitorisu. Většina žen prožije vlnu velmi příjemných pocitů, které si chtějí hned zopakovat pomalým přejížděním přes malé stydké pysky až nad klitoridální kapuci. Tyto pocity přinesou velké vzrušení a další zvlhnutí. Pro laskání klitorisu však určitě nešetřete lubrikačním krémem. Jedině tak vám dovolí vyzkoušet kroužení špičkou vibrátoru okolo něj, přítlaky, pohyby nahoru a dolů a kroužení v jeho okolí. 

Vzrušení bude určitě nádherně stoupat. Možná, že některá žena již v této fázi masturbace prožije okamžik, kdy procítí teplo až horko v oblasti pánve a pocit, jako by se jejím přirozením a pánví rozlévalo blaho a absolutní rozkoš. Nastupuje orgasmus! Orgasmické stahy rytmicky stahují stěnu pochvy a oblast okolo klitorisu. Klitoris je rytmicky vtahován do těla a pod klitoridální kapuci a žena prožije nádherné pocity naplněného vyvrcholení svého vzrušení. Právě prožila orgasmus. Pokud se tak stane, pak stačí chvilka oddechu a uvolnění a je možné pokračovat. Vždyť před chvílí to byl jen ten první ....

Vícenásobný orgasmus může zažít panna i zralá žena

Pokud je žena panna, může pokračovat v další stimulaci klitorisu a pak je možné, že přijdou ještě další orgasmy. Mezi jednotlivými prožitky je vždy potřeba ponechat chvilku bez stimulace, kdy si žena mohla v klidu prožít doznívající stahy pochvy a okolí klitorisu. Vzrušení se většinou mírně sníží, ale dalším pokračováním stimulace se zase začne zvyšovat až do dalšího prožitku orgasmu. Takto je možné pokračovat tak dlouho, jak je potřeba.

Před chvílí jsem napsal, že se to týká žen, které jsou ještě panny. Samozřejmě to platí pro všechny ženy. Panny by však neměly pokračovat v další části stimulace a to stimulací vibrátorem uvnitř pochvy. Důvod je jasný - pokud by panna zavedla vibrátor dovnitř pochvy, pak by si porušila panenskou blánu a technického hlediska by přestala býti pannou. Prakticky by pannou sice zůstala, ale panenská blána již by byla nenávratně ztracená. Takže panny se zatím musí spokojit s tím, že díky vibrátoru prožily nádhernou sérii klitoridálních orgasmů. Ostatní ženy mohou pokračovat ve stimulaci pochvy.

Zní to možná podivně, že po prožitku klitoridálního orgasmu by žena mohla pokračovat v další stimulaci pochvy, ale z tantrického pohledu je první prožitek orgasmu jen přípravou na prožitky vaginálního vzrušení a vaginálního orgasmu. ten je pak považovaný za další stupeň na cestě k sexuální extázi ženy. Jen připomínám, že vaginálním orgasmus je sice cílem mnoha žen, není však třeba se o něj snažit za každou cenu. Klitoridální orgasmus, kterého žena dosáhne, pro ni má stejný význam, jak pro jinou vaginální!

O přípravném orgasmu před milováním je článek "Klitoridální orgasmus před milováním - pro ženu cesta za příjemnějším milováním".

Po odeznění klitoridálního orgasmu je možné pokračovat v další stimulaci

O orgasmu na úrovni dráždění klitorisu jsem psal samozřejmě proto, aby si ženy mohly vyzkoušet i tuto variantu. Pokud je však orgasmus při laskání klitorisu překvapil, nemusí se bát po jeho prožití pokračovat v další stimulaci.

Žena samozřejmě orgasmus při stimulaci klitorisu ani vagíny prožít nemusí. Není to žádná "povinnost" ani nutnost. Když se žena rozhodne, že dále pokračovat nechce, vůbec nic se neděje.

Každý orgasmus a samozřejmě i ten navozený stimulací klitorisu je úžasný. Mnoho žen vlastně ani jiný, jak klitoridální, ani nezná. Pokud jste si přečetli článek o klitoridálním orgasmu před milováním, tak už víte, že někdy jeho prožitek ženě umožní jít dál a pomůže jí postoupit v prožitcích do vyššího stupně sexuálního prožitku. Za ten je považovaný prožitek vaginálního orgasmu, který je ale stejně do jisté míry spojený s klitoridálním a někdy navíc doplněný prožitky vzrušení ze stimulace oblasti zadní stěny pochvy a děložního hrdla. Z energetického a emocionálního pohledu je právě tento prožitek považovaný za vrcholný tantrická zážitek, který je možné ženě poskytnout. Je obtížné vyjádřit, co přesně představuje, neboť cesta k němu je poměrně dlouhá a jen samotný vibrátor asi stačit nebude.

Dalším pokračováním stimulace joni vibrátorem je již uvnitř pochvy. Už vstup vibrátoru do poševního vchodu a současná stimulace malých stydkých pysků představuje mimořádný zážitek. Důležité je nespěchat!!! Pomalu rozhrňte malé stydké pysky a opatrně zaveďte vibrátor do pochvy. Ideální je chvíli počkat a prožít účinky prvních vibrací uvnitř těla. Až budete chtít postoupit dál, pomalu začněte vibrátorem pohybovat tam a zpět. Zatím nemá smysl řešit dokonalost pohybu. Prožívejte a rozlišujete, jaké pocity jeho pohyby a vibrace přináší. Proto není možné ani doporučovat, jak hluboko jej zasouvat. Vnímejte pocity a pohybujte jím tak hluboko, jak vám bude příjemné. Postupně si vyzkoušejte, jak se prožitky mění s hloubkou zasunutí. Pohyby vibrátoru se automaticky přenášejí i na malé stydké pysky a přes ně i na klitoris. Když vibrátor nakloníte tak, aby jeho špička nebo hrbolek na jedné jeho straně směřoval na horní stranu pochvy, pak při zasouvání a vysouvání v první třetině hloubky pochvy začnete prociťovat jiné, možná intenzivnější pocity. Právě v první třetině, v horní části pochvy se nachází legendární bod G. Jeho stimulace přináší jinou dimenzi vzrušení a pocity, o kterých se hovoří jako o hlubších a plnějších pocitech vzrušení. Dalším místem intenzivních prožitků je oblast děložního čípku. nachází se na zadní stěně pochvy a je velmi citlivá především na tlak a tření. Pozor na děložní čípek! Nesmíte jej zranit. Vibrátor přece jen není penis. Nemá takovou jemnost jako penis! Proto je potřeba velké opatrnosti a ohleduplnosti. Navíc s narůstajícím vzrušením se zadní stěna pochvy anatomicky zkracuje a přibližuje se k poševnímu vchodu. Je to dáno její touhou po přijetí spermatu, které po stimulaci penisu přirozeně očekává. Jenže nerozezná penis od vibrátoru, a tak postupuje stejně. S tímto přirozeným zkrácením pochvy je nutné "počítat" a nepřehánět razanci zasouvání vibrátoru do vagíny. 

Mezi bodem G a zadní stěnou pochvy s děložním čípkem samozřejmě najdete řadu míst, kde pocity ze stimulace budou nesmírně příjemné. Vyzkoušejte vše, co se vím líbí.

S vibrátorm můžete vyzkoušet i techniky penetrace v tantrickém a taoistickém sexu". Jen místo lingamu použijete vibrátor. Vyzkoušejte si krátké stimulace, vysouvání vibrátoru zcela mimo joni, vysouvání s dotekem na klitorisu i hluboká zasunutí s intenzivní stimulací zadní stěny pochvy. Můžete si při zasouvání manuálně stimulovat klitoris a velké i malé stydké pysky, vracet se vibrátorem ke klitorisu a stimulovat jej. Prostě zkoušejte vše, co bude příjemné a přinese další vzrušení. 

Podněty uvnitř joni, společně se všemi dalšími podněty z ostatních stimulací a erotogenních zón mohou přinést vaginální orgasmus. Jeho prožitek by měl být opět něčím novým. Každá žena si uvědomí rozdíly, které jí poskytuje, a může pak sama zhodnotit, co při něm prožila.

Pokud se však vaginální orgasmus nedostaví, není nutné považovat to za nějaký problém. Vrátíte se ke stimulaci klitorisu a to vše, co jste prožila uvnitř joni, vám jen pomůže k prožitku klitoridálního orgasmu obohaceného o předcházející prožitky. Některé ženy nejsou schopné prožít vaginální orgasmus. Prostě nejsou. To ale neznamená, že nejsou schopné prožívat krásné pocity, které jim jejich joni dokáže stimulací poskytnout. Důležité je mít z prožitků, které vám laskání vašeho těla poskytlo, radost. Znovu připomínám, že "není důležitý vrchol, ale cesta k němu". 

Když jste prožila krásné chvíle při milování sama se sebou, dosáhla jste na první osmitisícovku. Pokud jste dosáhla klitoridálního orgasmu, pak to byla jedna z vyšších osmitisícovek, na kterou jste vystoupila. Pokud jste zažila vaginální orgasmus, pak jste na druhé nejvyšší, byl-li vám dovolen prožitek nejvyšší, pak jste byla nejblíže ke hvězdám, jak jen člověk může být.

Při dalších masturbacích můžete experimentovat i s jinými druhy vibrátorů. Pro ty, kteří nikdy nemají dost, je možné použít i více vibrátorů najednou. Nebo vyzkoušet vibrátory pro současnou stimulací joni a klitorisu. Jsou dokonce i vibrátory s trojkombinací, kdy bude stimulováno celé pánevní dno všemi možnými otvory současně. To už je ale "vyšší dívčí".

Jedna lidová moudrost však říká "Někdy méně znamená více..."

Nepochybuji však, že na své zážitky s prvním vibrátorem budete vzpomínat nostalgicky a s láskou.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)