Jste zde

Masturbace - tření penisu o předměty

Masturbace - tření penisu o předměty

Hlavní články tématu: "Masturbace muže - onanie".
Technika patří mezi "Nejčastější mužské masturbační techniky".

Masturbace muže (onanie) se dá provádět rukou, třením penisu o předmětytřením penisu o prostěradlotřením penisu o tělo nebo pomocí "​erotických pomůcek".

Masturbace pomocí masturbátoru patří mezi techniky tření o předměty, v tomto případě tření penisu o vnitřní stěnu masturbátoru nebo umělé vaginy.

Myslím, že každý si celkem snadno představí, jak asi taková technika sebe uspokojování o předměty nebo pomocí masturbátoru může vypadat. Jedná se o napodobení "klasické soulože", jen místo vagíny nebo těla ženy je tření penisu zajištěno o nějaký, většinou čalouněný předmět, polštář nebo hračku. Ve výběru vhodných předmětů pro sexuální tření jsou muži stejně vynalézaví jako ženy.

Nejběžnější a snadno dostupnou pomůckou jsou obyčejné polštáře. Stačí položit dva polštáře (lépe polštářky) na sebe a mezi ně zasunout penis. Ostatní se už "vyřeší" tak nějak samo... Nevýhodou masturbace o předměty je to, že nemůžete využít lubrikanty. Někteří muži však "suché tření" preferují a tak jim to jako nevýhoda připadat nemusí.

Sexuální napětí muže může být tak vysoké, že při tření vůbec nevnímá pocity bolesti. Při tření žaludu o předměty tak, podobně jako při tření penisu o prostěradlo, může dojít k odření sliznice žaludu, předkožky nebo i kůže penisu. Vzrušení významně snižuje práh vnímání bolesti a tak po vyvrcholení na předmětech, polštářích nebo plyšových hračkách mohou, kromě spermatu, zůstat i stopy krve z mikrooděrek.

Nejbezpečnější a také nejpříjemnější je použití erotických pomůcek - masturbátoru nebo umělé vaginy. Tato masturbace je popsána v článku "Masturbace (onanie) - s pomocí masturbátoru". V poslední době si "Ti movitější" muži mohou pořídit i nafukovací pannu, která se může jevit jako "multifunkční". Výhodou sexuálních pomůcek je, že můžete používat lubrikanty, což u masturbace mezi polštářky moc možné není.

 

Články s podobnou tematikou