Jste zde

Poloha "Žena nahoře" - varianta 8

Poloha "Žena nahoře" - varianta 8 

Jedná se o další variantu polohy "Žena nahoře" ve které je žena aktivní a muž pasivní. Při této variantě muž leží na zádech, nohy má rozevřené a natažené. Žena může na úvod svého partnera objímat a líbat a případně vzrušovat jeho penis. Poté se přesune na jeho tělo a svýma nohama obejme jednu jeho nohu. Pokrčí svou nohu vedle jeho trupu a zasune si penis do vagíny. Zůstane v poloze, kdy má jednu nohu pokrčenou a druhou nataženou mezi nohama muže. Muž, aby usnadnil ženě přístup volnou nohu pokrčí a vytvoří pro ni tak větší prostor. Ta má plně pod kontrolou penetraci a sama rozhoduje o rychlosti a hloubce průniku. Může volit penetrační pohyby nahoru a dolů, do stran, krouživé pohyby i pohyby dopředu a dozadu. Rozhoduje o hloubce i rychlosti pohybů. Od základní polohy "Na koníčka se liší hlavně tím, že na muži nesedí obkročmo, ale mezi nohama má jen jednu nohu muže. Muž je i při této variantě pasivní a nechá vše na ženě. 

Jinou variantou, jak se do této polohy dostat, je přejít z polohy orálního sexu - felace, kdy žena leží tělem na mužově noze a objímá ji svýma nohama. Provádí mu laskání penisu a sama se tře pohlavím o jeho nohu. Je to kombinace několika sexuálních technik najednou, ale je to velmi zajímavá kombinace, ze které je možné celkem snadno přejít do jiné, neméně vzrušující. Muž si ženu pomalu přitáhne směrem k sobě. Přitahuje ji po noze směrem ke tříslům, nejdříve za ramena, pak za boky. Žena se svým rozkrokem tře o jeho nohu a pak se setká s mužovým vzrušeným penisem a zasune si ho do vagíny. Pomalu začne provádět kopulační pohyby. Tato kombinace přechodu od orálního sexu k vaginálnímu je celkem snadná, nenásilná a vzrušující.

Pokud žena ovládá techniky stahování poševních svalů, může ke kopulačním pohybům přidat i techniky sání a vypuzování mužova penisu, což této poloze dá zcela nový a naprosto jedinečný rozměr. Z orálního sexu žena plynule přejde na vaginální "felaci". To ovšem samozřejmě musí nejdříve umět.....

Jedná se o velmi erotickou polohu, která je vzrušující nejen pro ženu, ale i pro muže. Je to dáno i tím, že žena muže vlastně svádí, vzrušuje  a nakonec se s ním spojí podle svých představ, ale hlavně při ní dochází k intenzivní stimulaci nejcitlivější erotogenních oblasti, které jsou v přímém vzájemném kontaktu. Jedná se o polohu, při které se muž a žena objímají, líbají, navzájem se po sobě třou a tak zpočátku jen mimochodem stimulují stehna, třísla, pohlaví i prsa. Vzrušující je i kontakt a intenzita přitlačení ženina těla na muže a to, že žena se mu sama usadí na penis, aniž by on cokoli dělal. Líbání úst, laskání krku a vzájemné hlazení pak jsou velmi silným erotickým podnětem, který mají rády ženy i muži. Prostě je to rafinovaná kombinace podnětů, které muž běžně nezažívá a které mu smyslná žena poskytuje, aby si pak s jeho tělem dělala co chce. Muž jí to rád dopřeje neboť ten pocit svádění a uchopení se mu líbí. 

Touto cestou se oba dostanou do stavu, kdy mohou prociťovat silné vzrušení, nastoupání sexuální energie, něhu, lásku, pocity štěstí a blaha. 

Tantrický pohled
Tato poloha není z tantrického pohledu příliš významná. Je to spíše poloha určená ke svádění muže. Tuto roli však plní dokonale. Zvláště v případě kdy po objímání, svádění, laskání a vzrušování žena přejde do fáze orálního vzrušování muže a pak k vaginální "felaci". Právě tato kombinace, dnes spíše neobvyklá, může být pro muže překvapující až ohromující. Ukazuje na schopností ženy neobvykle svést muže, tak i znalost nezvyklých posloupnost svádění a na zvládnutí mistrovských tantrických technik. 

I pro tuto polohu platí všechny postupy kontroly orgasmu bez ejakulace. Je však málo pravděpodobné, že by si tantrici tuto polohu vybrali k tantrické meditaci. Pokud ano, pak je pro rozvedení energie vhodná meditace transformující sexuální energii do oblasti srdce za dodržení zásad pro kontrolu nad orgasmem jak u muže, tak i u ženy.

 

Literatura a zdroje