Jste zde

Milování ve čtyřech se vzájemnými doteky, bez výměny partnerů

Milování ve čtyřech se vzájemnými doteky, bez výměny partnerů

Hlavní téma:"Skupinový sex".
Volné pokračování článků , "Sex ve třech" a "Sex ve čtyřech (výměna manželek)".
Přímé pokračování článku "Milování ve čtyřech - sleduj a nech sledovat".

Předcházející články na téma "skupinový sex dvou párů" obsahovaly myšlenku, že "než hned výměnu manželek, tak raději nejdříve vzájemné pozorování se při milování..."

Pro ty, kteří zjistili, že je takováto skupinová erotika oslovila a domluvili se, že v erotice ve čtyřech chtějí pokračovat, je určen tento článek. Možná si řeknete, proč tak natahovat setkávání dvou párů. když hlavním "cílem" je sex s výměnou partnerů. Pokud tak uvažujete, pak si ušetřete čas a články dál ani nečtěte.

Pokud však vnímáte, že erotika není o dosažení cíle a "vrcholu", ale i o cestě a prožívání příjemných okamžiků, pak se společně zamysleme, co erotika ve čtyřech může párům dát a co vzít...

Sledování milování jiného páru je takové sledování erotiky "naostro". Pro mnoho lidí může být překvapivě silným erotickým zážitkem. Zvláště pro lidi, které baví "voyerství" to bývá splnění jejich sexuálních tužeb a představ. Pro všechny ve "čtyřce" to může být nové, přitom nesmírně vzrušující a inspirativní. Podstatné je v tomto rozsahu intimity i to, že při sledování milování druhého páru zatím celkem ještě "o nic nejde"... Pokud už takovou zkušenost máte za sebou, pak už víte, zda jste byli vůbec schopni v takovém "kolektivu" dosáhnout vzrušení a zda vás takové "sledování milování v přímém přenosu" vůbec vzrušovalo nebo pro vás bylo přijatelné. Také už víte, jaké pocity jste zažívali, když se situace obrátila a na řadě s milováním jste byli vy. Už víte, zda milování před "publikem" bylo stejně zajímavé, jako "pozorování"...

To všechno a mnoho dalších otázek jsme řešili v článku "Milování ve čtyřech - sleduj a nech sledovat".

Znovu připomínám, že neříkám, že je to normální, ale co je normální?

Při vzájemném pozorování při milování jste měli stanovena pravidla, která jste pak následně za všech okolností dodržovali. To je jediná záruka toho, že se nestalo nic takového, co by mělo být zásadním problémem v obou párech. Pokud jste zjistili, že to není pro vás, nic nebrání tomu, aby jste nadále zůstali jen přátelé a s ukončením milování ve čtyřech nebudete mít žádné větší problémy. A to je velmi důležité pro váš další každodenní život. 
 

Když chcete postoupit dál...

Pokud se vám milování před jiným párem líbilo natolik, že jste začali přemýšlet o tom, že se sejdete zase příště, znamená to, že jste všichni čtyři prožili něco, co se vám líbilo, zaujalo vás nebo probudilo touhu v setkáních pokračovat. Prostě zvažujete, že budete pokračovat v dalších realizacích erotických představa a tužeb. Důležité je, aby ten vstřícný pocit měli všichni zúčastnění. Dříve jste se rozhodovali za sebe v párech, nyní nastává období, ve kterém se budete rozhodovat nejen sami za sebe a ve vlastních párech, ale i společně ve čtveřici. Možná si říkáte proč tak složitá úvaha - prostě se rozhodneme a hotovo!

Opět musím apelovat na ty "rozumné partnery", aby si uvědomili, že pokud při sledování milování druhého páru a nabídnutí pohledu na vaše milování, zatím "o nic nešlo", pak rozšíření setkání o jakékoli další aktivity už tak nevinné nebude.

Většina lidí, kteří chápou, že pomalé, něžné milování je za všech okolností pro všechny přitažlivější a hezčí, mají rozhodování o dalším pokračování mnohem snadnější. Je jim jasné, že lehké doteky, hlazení nebo něžná stimulace jsou techniky, které budou všem příjemné a neurazí. Pokud takovéto doteky budete ochotni přijímat, je velmi pravděpodobné, že nebudete mít problém je i dávat...

Milostná předehra ve čtyřech

Jedná se opět o to, že musíte pro takovéto "rozšířené" setkání dvou párů přijmout nová pravidla. Znamená to, že vaše setkání se vzájemnými doteky nebude probíhat živelně, ale nejdříve si o něm společně promluvíte a tak trochu své představy společně rozeberete. Z toho vám vyplyne i to, jak intimně se k sobě při setkání budete vzájemně chovat. Díky tomuto rozhovoru ve čtyřech si také uvědomíte, jak si takové doteky nebo něžné laskání každý z vás představuje. Obecně je to jasné. Když o tom však budete mluvit společně, brzy zjistíte, že mnoho doteků je považováno za opravdu intimní a že je nemusíte zvládat přijímat nebo dávat vy nebo váš partner či partnerka.

Zamyslete se nad tím, co je pro vás přijatelné. Prostě hledejte své hranice. Možná zjistíte, že něžně, dlouhé, pomalé, nápadité hlazení a mazlení s respektem jednoho k druhému pro vás pro všechny není problémem a že po něm dokonce toužíte. Jakmile ale někdo nadhodí téma "orálního sexu", můžete zjistit, že to už je pro někoho z vás moc. Proto si o technikách milostné předehry společně opravdu otevřeně promluvte a dohodněte se, kam až jste ochotni a schopni zajít!!!

Když si pravidla stanovíte a budou obsahovat jen to, co je pro všechny přijatelné, máte stanovené hranice. V praxi je pak nutné tato pravidla bezvýhradně dodržovat. Mnohdy se pod vlivem vzrušení někdo ze čtveřice pokusí tato pravidla obejít nebo překonat. Uvědomte si však, ¨že nejde o jedno "šáhnutí" nebo laskání. Páry, které se rozhodnou pro tak intimní setkání, jakým milování ve čtyřech bezesporu je, se přece nechtějí setkat naposledy. Dá se předpokládat, že všichni toužíte po vybudování pevného vzájemného vztahu ve čtyřech a ne po využití příležitosti něco pro sebe "urvat"... Lidé, kteří nedokáží dodržovat pravidla nejsou spolehliví ani v jiných oblastech. A od takových raději dál...

Pokud se vám bude zdát, že vám vaši přátelé mohou ve vašem erotickém životě být partnery, pak se můžete po vzájemné dohodě pokusit o další setkání, tentokráte s většími intimnostmi. Když si ale příští setkání zopakujete ve stejném rozsahu, nic se nestane....

Pokud nic neuspěcháte a vzájemně se zaujmete, je šance, že vaše setkání budou možná pokračovat dál a budou stále důvěrnější a intimnější. Vše samozřejmě závisí i na tom druhém páru, který se také musí snažit o to, aby zaujal vás. Pokud však něco nepřijatelně uspěcháte, může to znamenat konec vašich dalších pokusů...

Co se může stát?

  • Říká se, že "když se něco může stát tak se to stane..."
  • Každý muž se samozřejmě bude obávat "toho nejhoršího" - ztráty erekce. I to se samozřejmě může stát... Ale ztráta erekce přece není až tak velký problém, tedy pro muže, kteří si umí poradit jinak. I to však může hodně vypovědět o tom, co se od Vás dá očekávat. Nemyslím tím ztrátu erekce, ale chování se jeden k druhému, když se to stane...
  • Může se však přihodit také to, že druhý pár se prostě odmítne milovat. Najednou si uvědomí, že nezvládnou, aby se na ně někdo jiný při milování díval, hladil je a vzrušoval, případně se jim nemusí líbit to, čeho byli svědkem u Vás. Ona představa o tom, že se milujete a někdo se na vás dívá, hladí vás a vzrušuje, je v představách někde hodně jinde, než když se z ní má stát realita.
  • Nepříjemným problémem může být situace, kdy se začnou porušovat pravidla na kterých jste se dopředu domluvili. Většinou se to zastírá "náhlým vzplanutím vášní". Ve skutečnosti to může být jen zastírání toho, že jste to s pravidly odpočátku nemysleli až tak moc vážně... Následky však mohou být opravdu nepříjemné. Nechci se zabývat všemi alternativami, které mohou nastat. Jen připomenu, že na lidi, kteří nedokáží dodržet to, k čemu se zavázali, není spolehnutí. Nedá se jim věřit a proto je lépe si je moc nepouštět k tělu.
  • To pozitivní z "milování s doteky od dalšího páru" je nesmírná něžnost, jemnost a intimnost takovéto situace. Většinou nadlouho ovlivní vaše sexuální touhy, zjemní vaše milování v běžném životě a pomůže vám lépe pochopit potřeby vlastního partnera nebo partnerky. Jen nesmíte nic přehánět a uspěchat. Rozhodně tím nic nezískáte.
  • Výčet toho, "co by se mohlo stát" není určitě úplný. Život se nedá naplánovat a proto se nedá mnohdy ani odhadnout, co vše se v tak vypjatých chvílích může přihodit.
  • A to nejhorší, co by se Vám mohlo stát je to, že se vám takováto erotika bude neskutečně líbit!!!
  • ....

Znovu připomínám, že články o skupinovém sexu neslouží k propagaci skupinového sexu a nenabádají k jeho vyzkoušení. Mnoho lidí o takovýchto sexuálních aktivitách sní a někteří je dokonce plánují realizovat. Proto na www.milovani.cz řešíme i tyto otázky. Skupinový sex, včetně milování ve čtyřech, není normální, ale co je normální?

 

Pokračování tématu

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)