Jste zde

Milenka nebo milenec z erotické seznamky

Milenka z erotické seznamky

Hlavní téma:"Sexuální chování a vztahy".
Volné pokračování článků "O lásce a sexu" a "Jak se lidé stanou milenci?".

Tento článek rozhodně nepovažujte za nějakou propagaci erotických služeb nebo erotických seznamek. Ty ale existují a jsou jak muži, tak i ženami využívány k uspokojování sexuálních potřeb. Nechci hodnotit, jak "morální" či "nemorální" je seznámení se za účelem sexu. To si musí každý zhodnotit sám za sebe. Pravdou však je, že se na těchto webových seznamkách muži i ženy nabízejí, kontaktují a následně se pak také scházejí ... Je dobré o tomto riziku pro partnerské vztahy vědět a zamyslet se i nad tím, jaká vysoká rizika představuje takováto podoba nevěry z pohledu narušení partnerského vztahu i možné nákazy sexuálně přenosnou pohlavní chorobou.

Milenka z erotické seznamky je tak trochu "milenka na míru". Úspěch u ní je skoro jistý, neboť je naprosto zřejmé, jaký druh vztahu hledá i ona. Odpadají tedy obavy, zda o sexuální vztah bude mít zájem nebo by se jí nabídka sexu mohla dotknout. Na některých serverech dá dokonce vybrat milenka přesně podle sexuálních preferencí. Nejedná se přitom o nabídku placeného sexu, ale o nabídku sexu. Ženy, které potřebují sex se tam nabízí podobně jako muži, kteří mají podobné touhy.

Získat takovouto milenku z erotické seznamky pak pro muže nebývá problém. Musí si samozřejmě vyhovovat alespoň fyzicky nebo představami o průběhu sexu. Pak už je vše jen technická a logistická záležitost. Stačí vyřešit kdy, kde a na jak dlouho s mohou setkat. Vše ostatní o sobě už ví z erotické seznamky. Takováto milenka má pro manželský nebo partnerský vztah poměrně manou míru nebezpečnosti. Nejedná se o citovou záležitost, ale především o potřebu sexuálního "vyžití" nebo uspokojení sexuální potřeby. Ovšem i takovýto milenecký vztah "na míru" může časem přejít v zamilovanost a emoční vztah. Z nevěry sexuální se pak stane nevěra emoční a sexuální a to může být i pro doposud navenek pevný partnerský vztah velký problém.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)