Jste zde

Optické zvětšení penisu

Optické zvětšení penisu

Volné pokračování článku "Jak zvětšit mužský penis?".

Mnoho mužů má se svým přirozením problém. Někomu se zdá jeho penis malý, jiný má pocit že by mohl být větší, silnější nebo tenčí a některým se nelíbí jeho tvar nebo barva. Mužů, kteří svůj penis považují za ideální asi moc nebude. A ti možná trpí zase pocitem jiné nedokonalosti... Prostě každý z nás má svůj problém, který ho trápí a nedostatek, kterého by se rád zbavil nebo ho alespoň zmenšil.

Pro muže, kteří mají pocit, že jejich penis je malý nebo málo výrazný je jedna pomoc - optické zvětšení penisu. Nejedná se o zvětšení penisu v pravém slova smyslu, ale výsledek je znát a to někdy stačí k tomu, aby muž alespoň snížil pocit nedokonalosti svého těla. V každém případě optické zvětšení penisu přidá na sebevědomí.

Jedná se o nic světoborného, přesto v konečném výsledku je relativní zvětšení opravdu viditelné. Nemusíte se bát nějakých zásahů nebo bolesti. V podstatě se jedná jen o několik rad, které vám pomohou zlepšit i váš celkový vzhled. Některé změny jdou udělat hned, jiné mají postupný účinek. Ženu však můžete jejich naplněním tak trochu překvapit nebo i zmást.

Metody vhodné pro optické zvětšení penisu
 

Holení intimních míst

Holení intimních míst je překvapivě jednoduchá cesta k okamžitému optickému zvětšení penisu. Ochlupení intimních partií je druhotný pohlavní znak, který se začíná projevovat v období puberty. Na rozdíl od vlasů dorůstá ochlupení pouze 3 až 8 centimetrů a má jinou strukturu. Růst pubického ochlupení je daný hormony. Pokud je muž hodně a hustě ochlupený, pak část jeho přirození je zakryta chlupy a opticky zkracuje penis i o dva až tři centimetry. Odstranění ochlupení tedy dokáže okamžitě zvýraznit a opticky zvětšit penis. Holení intimních partií však má svá pravidla, která je potřeba dodržovat. Bližší informace o způsobech úpravy pubického ochlupení a holení intimních partií najdete v článku "Úprava a odstranění ochlupení".

Úprava hmotnosti - zhubnutí

Nadváha je vždy negativně dominantní. Tuk se hromadí nejen v oblasti břicha, ale také v oblasti podbřišku a v okolí kořene penisu. U lidí trpících nadváhou navíc povislé břicho z zvětšená prsa celkově snižují dojem z celé postavy, takže pokud chcete odlákat pozornost od přirození, pak stačí intenzivně ztloustnout. Mnoho mužů s nadváhou má tak vyvinuté břicho, že svůj penis už několik let ani neviděli.

Říká se o nich, že penis mají za horizontem, takže je nemusí trápit, jak vypadá.

Ten, kdo chce, aby jeho penis vypadal větší a hezčí, musí v první řadě udělat něco se svou postavou. Nadváha je to nejhorší, co velikost penisu výrazně zmenší. Tuková vrstva okolo kořene penisu může dosahovat i několika centimetrů a penis se vlastně v tuku "utopí". Ověříte si to snadno. Rukou uchopte penis u kořene a stáhněte tukovou vrstvu směrem ke stydké kosti. Výsledek vás asi mile překvapí - penis se prodlouží i o několik centimetrů. Podle stupně nadváhy běžně dva a více centimetrů. Přitom je stále stejný, jen jste jej zvýraznili zpod tukové vrstvy, která kořen překrývala. Navíc pěkně vypracovaná postava svaly, vypracované břicho a udržované tělo se líbí každé ženě bez rozdílu. Vzpomeňte si na sochu Davida - není o velkém přirození, ale o pěkném, vypracovaném mužském těle. Dodnes je symbolem mužské fyzické krásy. 

Vyšší teplota prostředí nebo horká sprcha

Každý muž ví, že při chladné počasí nebo při koupeli v chladné vodě se jeho penis výrazně zmenší. Reaguje tak na okolní teplotu tím, že se stáhne. Naopak vyšší teplota v místnosti, případně pokud je to možné horká sprcha nebo koupel, uvolní stažení penisu. To vede k lepšímu prokrvení penisu a zlepšení jeho prokrvení. Zvětšením průtoku krve dojde k dalšímu prohřátí topořivých tělísek těla penisu i houbovité tkáně tvořící žalud - a následuje jeho přirozené zvětšení, které nesouvisí přímo s erekcí. Prokrvení je dočasné a postupně odezní. Horká sprcha tak na optické zvětšení penisu může mít blahodárný vliv. Přirozené zvětšení penisu může dočasně dosáhnout až dvou centimetrů.

Lehké povytažení penisu

Určitě si každý muž všiml, že když je chladno, jeho penis prostě zmenší a "schová". Podobně je tomu i v některých vypjatých situacích jako je velká námaha, psychické napětí nebo stres. Délka penisu se prostě v průběhu dne a při různých situacích samovolně a přirozeně zmenšuje podle toho, jak naše tělo celkově reaguje na různé okolní podněty. Pokud je muž v situaci, kdy "potřebuje", aby jeho penis vypadal delší, pak většinou stačí, aby za něj několikrát lehce zatáhl a penis se "zahřeje", uvolní, lépe prokrví to povede k jeho částečnému optickému zvětšení. Velikost optického prodloužení je individuální a může dosahovat až dvou centimetrů. Účinek je prakticky okamžitý a jeho navození může být provedeno naprosto nenápadně.

Kolik to dělá celkem?

Pokud někdo prodloužení u jednotlivých rad sečetl, pak mohl dospět až ke krásným optimistickým devíti centimetrům. Jenže v praxi tomu tak není. Tkáň penisu má své limity a takovéto prodloužení rozhodně nečekejte. Ale v každém případě se vám penis vhodnými a bezpečnými technikami podaří opticky zvětšit. Pro ty, které zajímá hlavně délka mám špatnou zprávu - ženy zajímá hlavně výkon!!! Daleko více než délkou vašeho penisu ženu překvapíte tím, jak ji dokážete vzrušit při milostné předehře a dokonale uspokojit penetračními i nepenetračními technikami. Muži, kteří ovládají techniky orálního sexu ženu dokáží upokojit tak, jak se to většinou nepodaří ani muži s penisem kategorie BIG. O velikosti penisu milování to není a ženy to ví.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)L)