Jste zde

Poloha "Tváří v tvář" - varianta 4

Poloha "Tváří v tvář" - varianta 4 

Žena leží na zádech na posteli. Muž, opře jednu nohu o zem, široce rozevře ženě nohy a druhou nohou se opře o postel. Pomalu vloží svůj penis hluboko do ženiny pochvy. Muž pomůže ženě položit jednu nohu na jeho rameno a druhou nohou žena obejme mužův bok. Muž se jednou rukou opírá o postel a druhou přidržuje ženu, nebo ji může hladit na prsou. Žena může jednou rukou podepírat muže na straně, kde se opírá nohou o zem. Až se jim podaří polohu stabilizovat, mohou začít v pomalé penetraci a postupně získávat jistoto v této nyní již vyvážené stabilizované pozici. Pohyby pronikání muž přizpůsobuje potřebám ženy a zvolí rytmus a hloubku průniku tak, aby žena prožívala spojení s co nejintenzivnějšími pocity. Muž své penetrační pohyby postupně může měnit v širokém rozsahu co do techniky průniku, hloubky i rychlost průniku. Sleduje reakce ženy a podle nich může měnit své pronikání. Tato varianta muži umožňuje poměrně snadno měnit hloubku průniku od  mělkého až po velmi hluboký. Pohyby mohou být pomalé i postupně rychlejší. Intenzita průniku může být velmi něžná až silně intenzivní. Zkušenější muži mohou vyzkoušet i kruhové pohyby a kombinaci, kdy jeden průnik je mělký a dva hluboké. Prostě tato varianta dává muži velký prostor pro realizaci něžného milování s mnoha variantami penetrace. Vzhledem k tomu, že žena má široce rozevřené nohy, je možný intenzivní kontakt mezi jejich intimními partiemi. Přístup ke klitorisu je poměrně omezený a proto v této variantě je jeho stimulace prováděna spíše intenzivním spojením a přítlakem jejich intimních partií. Volnou rukou může celkem snadno laskat ženina prsa a stimulovat její bradavky. Varianta je to spíše alternativní, je však zajímavá právě jiným uhlem vstupu penisu do pochvy a mnoha možnostmi jeho pohybu. Pozor na svalové křeče v noze kterou se žena opírá o mužovo rameno.

Tantrická varianta:
U meditačního prožívání spojení muž umístí svou ruku mezi ženina prsa do oblasti srdeční čakry a společně s ní vnímá tok sexuální energie v oblasti srdce. Oba partneři zaměří svoji pozornost na usměrnění toku sexuální energie do oblasti hrudi, srdce, krku a hlavy, což jim umožní prožívat stavy hluboké lásky a citu.

Z hlediska doteků a dráždění:

  • Proniknutí - hluboké, je možné snadno měnit hloubku průniku, možné snadno měnit techniky průniku.
  • Klitoris - spíše slabě, stimulace rukou muže jen velmi obtížně.
  • G bod – dostatečně, pozici vylepší podložení zadečku polštářkem.
  • Emoční prvek - uspokojení je dostatečné, poloha umožňuje hlazení prsů a stimulaci bradavek

Jak se líbí mužům?
Pro mnohé muže je příliš příjemná a zajímavá právě pro možnost vyzkoušení různých druhů průniku. Dává jim prostor pro experimentování. Velmi příjemný je vzájemný intenzivní kontakt pohlaví. Relativně snadno je možné přejít do dalších variant, nebo do základní "Misionářské polohy" Nejvíce při ní muži oceňují pohled na ženina ňadra a na mimiku tváře při prožívání příjemných pocitů při penetraci a orgasmu. Celý sex je v jejich režii, ale také většina snahy musí vycházet z jejich strany. Ale za ten výhled to stojí...

Jak se líbí ženám?
Pro ženu z hlediska vyniknutí postavy je tato poloha vhodná když:

  • chce ukázat: prsa, bříško, upravený nebo vyholený rozkrok
  • chce skrýt:    větší hýždě, silnější stehna

Je to jednoduchá a nenáročná poloha. Není nutné se moc snažit a dá se při ní pohodlně relaxovat. Snažit se musí především muž, Když se to ženě nepodaří při penetraci, stačí pokračovat orálním sexem, až do příchodu maximální slasti. Je to ideální poloha pro unavenou ženu, která svému milému chce dopřát radost ze sexu a sama si přitom bez velké námahy přijde na své... Pokud se chcete pomilovat a nechce se Vám nic moc vymýšlet, je to ideální poloha.

Literatura a zdroje