Jste zde

Poloha "Ve stoje", "Zezadu", u židle

Poloha "Ve stoje", "Zezadu" u židle

Poloha přizpůsobená využití běžného nábytku pro zajímavá spojení. Tentokrát nám bude stačit obyčejná židle nebo pohodlné křeslo. Je jasné, že se musí jednat o pevný kus nábytku, jinak hrozí, že se po milování bude muset kupovat nový.

Tato varianta se provádí ve stoje a je možné ji zaujmout cíleně, případně ji zařadit za nebo před variantu "Ve stoje" a její další modifikace. Žena se opře rukama o opěradlo židle, zapře se jedním kolenem o sedák a druhou nohou zůstane stát na podlaze. Ideální je, když nohy dá co nejvíce od sebe aby muži, který se postaví za ni, vytvořila co nejlepší přístup do joni.
Ve zkratce: "Ve stoje", jedna noha opřená o sedák židle a žena v předklonu, opírá se oběma rukama o opěradlo židle.

Muž k ženě přistoupí zezadu a zasune do její joni lingham do co největší hloubky. Ke spojení dochází snadno a poloha je celkem nenáročná jak pro ženu, tak i pro muže. Když muž ženu uchopí za boky, může ji proti sobě přitahovat a docílí tak pevnějšího a hlubšího spojení. Může ji však jednou nebo oběma rukama hladit na hlavě, zádech, zadečku i bocích. Některé ženy mají rády razantnější projevy mužovy dominance a to formou, kdy ji pevně drží za boky a intenzivně do ní proniká. Poloha je vhodná pro tantrické a taoistické techniky střídání hlubokých a mělkých zasunutí. Pohyby mohou být pomalé až velmi intenzivní. Právě možnost hlubokého zasunutí lingamu dává ženě šanci na stimulaci oblasti bodu G a děložního čípku, což může vést až k prožitku hlubokého vaginálního orgasmu.

Když se muž k ženě nakloní, snadno ji může objímat a spojení jejich těl bude velmi intimní. Při předklonění může hladit i její prsa, dráždit rukou bradavky a líbat ji na ramenou, krku a zádech. Celkově pak tyto vedlejší stimulace poskytnou ženě mnoho pocitů a emocí, které potřebuje pro vzrušení a naladění. Orgasmus žen prožívá velmi intenzivně a zvláště při naklonění muže, objetí zezadu a plošném kontaktu tělo na tělo. Tehdy žena prožije nejen vzrušení, ale i pocity sounáležitosti, něhy a lásky.

Úhel zasouvání lingamu je optimální pro stimulaci bodu G. Intenzivní zasunutí do maximální hloubky zase stimuluje děložní čípek. Právě při hlubokém zasunutí za současného přitažení za boky je vhodné použít techniku "kroužení pánví", což vyvolá silné dráždění právě v oblasti zadní stěny pochvy. Žena pak má pocit mimořádně intenzivního vyplnění joni linghamem. V této poloze si poradí i muži, jejichž lingham nepatří k největším, naopak muži s větším přirozením musí být opatrní, aby příliš velká hloubka zasunutí nebyla ženě nepříjemná. 

Dráždění klitorisu muž nezvládne, jedině snad v okamžicích, kdy je nad ženu nakloněn a objímá ji. Je však možné a snad i lepší, když stimulaci klitorisu převezme žena. Má přístup mezi rozevřené nohy, jen musí zvládnout držení stability těla jednou rukou. Z tohoto pohledu je místo židle vhodnější čalouněné křeslo, kde o jeho opěradlo může pohodlněji opřít ruku, případně si pomoci i opřením hlavy. Volnou rukou pak může podle potřeby stimulovat klitoris, joni i vstupující lingham.

Poloha je ideální pro tantrická cvičení posílení výdrže muže ve spojení. Muž má velmi dobrou kontrolu nad svým vzrušením a to mu umožňuje experimentovat. Volnost těl a to, že se těla vzájemně nezatěžují, umožňuje dlouhé milování při kterém může být střídána jedna tantrická technika za druhou.

Z tantrického pohledu je tato technika mimořádně intenzivní a dovede velmi rychle nahromadit sexuální energii v oblasti pohlaví a pánevního dna. Techniky rozvedení této energie jsou stejné jako v jiných polohách a muž i žena se mohou snažit rozvést ji do křížové oblasti a podél páteře až do temene hlavy. Prožitky jsou na úrovni dosažení stavu hlubokého klidu, vnitřního míru a lásky.

Žena je sice v pasivní roli, může však používat techniku "masáže lingamu stahy poševních svalů". Také je možné používat techniku "vypuzování a nasávání linghamu". Poloha ve které žena stojí je velmi blízká postoji ve kterém se tato technika cvičí. Po dohodě s partnerem techniku posilování vaginálních svalů mohou zařadit do milování jako posilovací cvičení. Jenže většinou zpětná reakce joni na posilování je taková, že žena zatouží po vyvrcholení. Tehdy je ideální, aby muže požádala o převzetí jeho aktivní role a při pomalých hlubokých zasunutích lingham nasávala a vypuzovala podle toho, zda vstupuje dovnitř nebo je vytahován ven. Výsledek může být překvapivě silným zážitkem. Pokud muž udrží kontrolu nad vzrušením, případně zvládne orgasmus bez ejakulace, pak má žena poměrně velkou šanci na prožitek hlubokého vaginálního orgasmu s podporou vjemů z dráždění děložního čípku a zadní stěny pochvy. Za pokus to určitě stojí, neboť prožitek takovéhoto orgasmu patří k vrcholným tantrickým zážitkům, které při milování může žena zažít. A i kdyby se to nepodařilo a muž neuhlídal své vzrušení, tak pocity, které žena z takovéhoto spojení v pozornosti, něze a lásce prožije, určitě stojí za ten pokus o dosažení erotické extáze.

 

Když žena nohu o kterou se opírala o židli zvedne a přimkne ji k mužovu boku

Je to změna, kterou mohou partneři provést v průběhu milování. Žena nohu, kterou se opírala o židli nadzvedne a přimkne ji k mužovu boku. Mírně se tak celé její tělo natočí směrem k muži a partneři na sebe částečně vidí. Pokrčení nohy by se nedalo vydržet dlouho a tak pokud je v dosahu židlička s přiměřenou výškou opěradla, pak je vyhráno!!! Žena nohu opře o opěradlo a ve stoje opravdu hodně rozevře nohy. Muž stále proniká zezadu, ale poloha se natolik otevře, že jeho penetrace se stane mnohem hlubší a méně intenzivní. Muž musí ženu více přidržovat, může ji však lépe objímat a hladit na prsou a lépe také dosáhne na klitoris. Natočení ženina těla změní úhel penetrace a proto dojde k dráždění jiných vnitřních částí joni. Úhel penetrace zajišťuje velmi intenzivní dráždění oblasti bodu G a přední horní části pochvy. Pocit volnějšího otevřeného spojení joni a lingamu a stimulace klitorisu mužem nebo ženou za intenzivního dráždění oblasti bodu G jsou velmi příjemné a vzrušující. Také možnost navzájem se vidět a hlazení na prsou jsou podněty, které žena velmi příjemně vnímá a líbí se jí. Je to prostě velmi příjemná změna, kterou je poměrně snadné vyzkoušet.

 

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)