Jste zde

Sex a soulož ve vodě

Sex a soulož ve vodě

Volné pokračování článku "Pohlavní styk - soulož".

Zažil to snad každý a pokud to někdo nezažil, pak o tom alespoň snil... Konečně máte dovolenou nebo zasloužené volno a před vámi je příležitost odpočinku u vody. Dovolená, volno, klid, pohody ... a zanedlouho začnete mít i jiné touhy, než se jen oddávat vodním hrátkám. Nezáleží na tom, zda jste u moře nebo u přehrady či rybníka. Touha vyzkoušet sex ve vodě je někdy hodně silná. Kde je touha, tam se najde i příležitost... a také je potřeba vyzkoušet něco nového.

Voda je velmi smyslná pro sexuální hrátky i milostnou předehru. Hodně sexuálních technik je ve vodě možné realizovat a mnohdy snadněji, jak na souši. Voda nadlehčuje a tak si můžete představovat, že se při milování vznášíte. Sexuální rozkoše si můžete dopřát nejen ve vaně, vířivce, bazénu, ale také v čistém jezeře nebo moři. V přírodě to je s čistotou vody dost problematické a tam, kde ji najdeme je většinou zákaz koupání. Vodní hrátky a společná koupel před milováním dokáže nádherně uvolnit, relaxovat tělo i mysl a naladit vás na blížící se milování. Společná koupel může být krásnou milostnou předehrou.

Logicky si však položíte otázku, zda sex ve vodě pro vás nebo partnera(ku) nebude nebezpečný. Muži se až tak moc neobávají. V našich geografických podmínkách ve vodě najdete nejčastěji kapříka a ten jak známo není nebezpečný (žužlá). V moři to může být horší, ale přiznejme si, že žralok by zrovna kvůli tomu, o co se muž nejvíce obává, rychleji plavat nebude... Horší je to s potenciálním nebezpečím pro ženu. Přece jen se jedná o vodní prostředí, které může obsahovat mnoho cizorodých látek, nečistot nebo bakterií. Vodní prostředí je pro ženu přece jen problematičtější.

Nejčastější důvody pro sex ve vodě

  • Asi nejčastějším důvodem je touha zkusit něco nového, neokoukaného, něco co změní zaběhlý sexuální život.
  • Častým důvodem a inspirací pro milování ve vodě bývá sexuální fantazie, ve které je sex ve vodě úžasným zážitkem.
  • Tím nejlepším důvodem pro milování ve vodě je milostná předehra a společná koupel před milováním.

Milostná předehra ve vaně

Po celodenní námaze je společná koupel nebo společná masáž ve vodě tím nejkrásnějším zakončením dne. Navíc je velká šance že se ještě může změnit v milostnou předehru s následným něžným milováním. Jemná a smyslná koupel má totiž jen velmi blízko k erotickému zážitku. Vana se tak může proměnit v erotické lázně, kde si nejen odpočinete a uděláte čas jeden na druhého, ale také prožijete krásné vzrušující okamžiky, na které by jste si možná ani jinak čas neudělali.

Co je k tomu potřeba?

Prakticky nic moc. Rozhodně to není nákladná nebo pracná příprava. Stačí uklidit koupelnu a dovybavit ji čistými ručníky, župany, voňavým mýdlem a olejíčky. Udělejte z vaší koupelny chrám, zapalte vonné svíčky, aromalampu nebo vonnou tyčinku. Jako překvapení připravte lahev dobře chlazeného šampaňského nebo láhev vína, případně připravte míchaný nápoj s kostkami ledu. Pokud bude stačit něco nealkoholického, pak namíchejte nápoj z čerstvě vymačkaného ovoce nebo chlazené ovocné šťávy. Kostky ledu můžete dát do misky a případně je později využít při sexuálních hrátkách ve vaně. Pokud je to možné, tak pusťte smyslnou hudbu, ale pozor na zajištění přístroje proti úrazu elektrickým proudem. Zhasněte a pozvěte svou milovanou nebo milovaného k společné koupeli....

Pomaličku se svlékněte a lehounce se hlaďte a líbejte. Po rychlé sprše, kterou si dejte na úvod, opláchněte vanu a napusťte ji čistou teplou vodou. Můžete do ní přidat i několik kapek vonných olejíčků, které rozpustíte v teplém mléce. Nepřežeňte množství, ať vás esenciální olej nespálí na kůži a citlivých místech!!!. Esenciální oleje musíte rozpustit v teplém mléce, jinak se vám budou hromadit na vodní hladině ve formě mastných ok a bezpečně se vám přimknou na tělo, jakmile vstoupíte do vody. Esenciální olej je sám o sobě velmi koncentrovaný a může velmi snadno spálit nebo podráždit pokožku. Když budete mít smůlu, pak na vás bude olejíček vzlínat především na citlivých místech, jako jsou vaše genitálie. Kdo někdy nevyzkoušel, jaké je to pak peklo, neuvěří... Pokud mne poslechnete a rozpustíte olejíčky v mléce, nic podobného vám nehrozí.

Omývejte se navzájem teplou vodou a používejte vonná mýdla která zvláční vaši pokožku. Hlaďte se a jemně dotýkejte. Můžete používat i ledové kostky - je to nesmírně erotické a příjemné. Pokud budete chtít využít své sexuální pomůcky, pak nezapomínejte, že musí být vodotěsné. Dejte si víno nebo šampaňské a radujte se ze společného prožitku a blízkosti.

A zbytek už nechám na Vás ....

Je soulož ve vodě bezpečná?

Ani lékař vám nedá jednoznačnou odpověď. Musel by provést rozbor vody z mnoha pohledů a nakonec by se mohlo stát, že vám zakáže v konkrétní vodě nejen soulož, ale i koupání. Z pohledu čistoty vody je tedy odpověď značně složitá a nejasná.

Z pohledu lokality, kde se zrovna koupete, bude asi obrovský rozdíl v atmosféře prostředí u moře, ve srovnání s pohodou u bahnitého rybníka nebo u přehradní nádrže s prohánějícími se vodními skútry. Nakonec vám bude nejlépe vycházet představa romantické koupele ve větší vaně v atmosféře blikajících vonných svíček, rozzářené vonící aromalampy a sklenky šampaňského doma nebo v relaxačním centru. Velkou oblibu pro partnerkou koupel tak získávají různé bazény, vířivky a koupací sudy, které se stávají standardním vybavením relaxačních center a někdy i domácností.

Jaké je reálné nebezpečí soulože ve volné přírodě, bazénu, vířivce nebo u moře?

V podstatě jsou tři největší a řada malých:

  • nebezpečí infekce (především pro ženu)
  • možnost utopení (pro oba)
  • možnost otěhotnění při nechráněném sexu
  • načapání náhodným turistou
  • zranění o útesy nebo kořeny ve vodě
  • intenzivní pitný režim

Obtíže při sexu ve vodě

Infekce z vody
Asi největším problémem je možnost vnesení infekce nebo nečistoty do ženiny pochvy. Pokud se žena jen koupe, pak je přirozenou cestou zajištěno, aby se infekce nebo nečistota nedostala do ženiny pochvy. I tak to nemusí být zajištěno na 100%. Pokud ale ve vodě dojde k souloži, je situace hodně jiná. Dojde nejen k proniknutí vody do pochvy ale také při pohybu penisu k zatlačování vody pod tlakem do pochvy. Díky přetlaku se voda může dostat i přes hlenovou zátku děložním čípkem až do dělohy. Nejedná se o velké množství vody, může k tomu však dojít.

Přirozená vlhkost a lubrikanty
Dalším problémem je přirozené zvlhnutí ženiných rodidel při vzrušení. Možná si řeknete, že ve vodě přece musí být vše vlhké, ale není tak přesné. Voda sama o sobě totiž nemá zvláště dobré třecí vlastnosti a v podstatě zalitím pochvy dojde k naředění přirozeného zvlhčení sliznice pochvy a tření penisu o stěnu pochvy může být pocitově podobné, jako při úplně chybějícím lubrikantu. Ženské pohlaví prostě není stavěno na soulož ve vodě. Voda odplaví přirozenou ženskou lubrikaci a dokonce i lubrikant na vodní bázi při vložení penisu, prstu nebo vibrátoru. podobný problém je s lubrikačním krémem použitým v oblasti konečníku při análním sexu. Třením penisu v pochvě naplněné vodou může navíc dojít k mechanickému zadření případných nečistot z vody do sliznice pochvy a lábií (malé a velké stydké pysky). Muž pravděpodobně vyvrcholení dosáhne, žena však s vysokou pravděpodobností ne.

Sexuální pomůcky
Ze sexuálních pomůcek se ve vodě dají použít jen ty, které jsou k použití ve vodě určeny. Mnoho z nich se však nesmí používat nesmí používat s lubrikantem na bázi olejů nebo silikonu. Důvodem je možné narušení materiálu ze kterého je vibrátor vyroben a který se po styku s olejem nebo silikonem začne postupně rozkládat a to i přes následné dokonalé umytí a ošetření.

Sex ve sprše
Milování ve sprše bývá pro oba partnery opravdu vzrušující, vyžaduje však sílu, sebeovládání a opatrnost. Při sexu ve sprše je dobré vědět, že lubrikanty na vodní bázi proudící vody rychle odplaví a v případě použití lubrikantů na bázi olejů nejde použít kondom vzhledem k tomu, že olej narušuje latex, ze kterého je kondom vyroben. Existují lubrikanty na bázi silikonu, které by mohly pod sprchou uspět.

Sex ve vířivce
Pokud se rozhodnete milovat ve vířivce, pak si pamatujte, že rozhodně není možné použít lubrikant na bázi olejů ani silikonu a to proto, že dokáží dokonale ucpat filtr vířivky, znečistit vířivku, čerpadlo a rozvody tlakové vody.

Lubrikanty
Lubrikant na vodní bázi je pro kondom ideální, ve vodě však brzy mizí a jeho původní význam také. Lubrikant na bázi olejů není možné s kondomem využít. Lubrikant na silikonové bázi ve vodě použít lze, ne však ve vířivce.

Prezervativy
Nasadit kondom pod vodou je opravdový oříšek. Jít s kondomem do vody může být pro změnu problémem. Jinak, co se funkce kondomu týká, ta je ve vodě plně zachována. Předpokladem samozřejmě je, že muž má dostatečnou a hlavně nepřetržitou erekci po celou dobu kdy má kondom na penisu nasazen. Lubrikant, případně spermicidní přípravek na povrchu kondomu však bude vodou odplaven. Pokud však muži byť jen na chvíli erekce opadne, zmenší se pevnost penisu a jeho obvod, může dojít k zatečení vody do prezervativu, což by mohlo být problémem při ejakulaci, kdy nezůstane dostatek volného prostoru pro ejakulát a mohlo by dojít k poškození prezervativu.

Co se dá ve vodě dělat a co už ne

Nic vám nebrání ve vodě využít jiné formy sexuálních hrátek, jako je mazlení, líbání, laskání bradavek, tření klitorisu nebo stimulace análního otvoru. Můžete použít techniky vzájemné masturbace, hlazení, laskání i doteků pohlavními orgány, které by na souši vůbec nešly provádět. Může to být opravdová radost z mileneckého dovádění, kterou jen tak na souši nezažijete. Na závěr může žena muži masturbací zakončit příjemné okamžiky společného dovádění a muž jí to může oplatit klitoridálním orgasmem. Když to ve vodě nepůjde, tak nic nebrání tomu milování zakončit na souši.....

Voda nadlehčuje. Můžete tedy při hrátkách ve vodě vyzkoušet i polohy ve kterých by se vám milování na pevné zemi třeba ani nedařilo. Určitě však vybírejte techniky, při kterých se budete cítit pohodlně oba dva. Občas také zkontrolujte, zda partner, který je již delší dobu pod vodou, je v dobré kondici... Milování ve vodě pak bude jistě zajímavým zpestřením vašeho sexuálního života.

Dokonce i orální sex se dá ve vodě praktikovat za předpokladu, že partnerka bude na vodě na zádech ležet a splývat. Není to nadlouho, ale je to možné. Takže jde dělat skoro všechno....

Pokud se za každou cenu chcete milovat ve vodě, pak soulož nemusí být jedinou technikou, která připadá do úvahy. Pokud však chcete ve vodě praktikovat bezpečný sex, pak bude nejlepší, když s vlastní souloží počkáte až budete mimo vodu. Pomilujete se na souši a do vody se pak můžete v klidu zase vrátit....

Dá se ve vodě otěhotnět?

Je těžké se zaručit, že by k otěhotnění nemohlo dojít. Ale v tomto případě je šance na otěhotnění opravdu velmi malá. Spermie potřebují k pohybu vhodné prostředí a přírodní i chlorovaná voda pro jejich život není zrovna ideální. Navíc se spermie dostanou do velkého množství vody a v chuchvalcích jsou odplavovány do okolí. V případě, že k vyvrcholení muže došlo mimo pochvu, byla by to opravdu velká náhoda, kdyby spermie nejen přežila, ale i pronikla živá a zdravá do dělohy. Voda není pro spermie ideální prostředí a tak je vysoká pravděpodobnost, že by spermie byly zničeny. Je potřeba však počítat s tím, že část spermií se dostane na tělo nejen muže, ale i ženy a rozhodně tedy není na místě později na souši pokračovat v jakýchkoli technikách, při kterých by se spermie, například na prstech, mohly dostat do dělohy.

Pokud použijete pánskou ochranu - kondom, pak si musíte uvědomit, že jeho snímání ve vodě bude jiné, než jeho snímání na souši, na které jste zvyklí. Může dojít nejen k uniknutí ejakulátu do vody, ale také pocity na penisu ve vodě budou dost jiné a nemusíte sklouzávání prezervativu ani zaznamenat. V chladné vodě penis po vyvrcholení dříve ochabne a tak i časové odhady, kdy sejmout, je potřeba trochu více sledovat a upravit. Je potřeba být více obezřetný, nejste na tuto situaci zvyklí a může vás překvapit. Prezervativ je maximálně vhodné po použití nezahazovat do vody, ale decentně si jej vzít sebou na souš. Mohlo by se stát, že byste se během dovolené ve vodě mohli ještě potkat ....

Zatímco při milování na souši by mohlo být zakončeno po vyvrcholení muže orálním uspokojením ženy, ve vodě je to jen velmi těžce uskutečnitelné. Muž by však měl ženu za svůj krásný zážitek vhodným způsobem odměnit a vůbec nebude vadit, že to bude klasicky na souši.

Závěrem

I přes popisované svízele je milování ve vodě v každém případě krásný a nevšední zážitek, který určitě stojí za vyzkoušení. Je ale nutné najít to správné místo na koupel, kde ohrožení ženy bude minimální. Nevýhody pohlavního styku ve vodě jsou jasné, ale určitě stojí za vyzkoušení.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)