Jste zde

Připínací penis - pomůcka pro lesbické ženy

Připínací penis - pomůcka pro lesbické ženy

Volné pokračování článků "​Erotické pomůcky" a "Připínací penis (vibrátor nebo didlo)".

Nejdříve si prosím přečtěte článek Proč je zájem o anální sex až překvapující" a pak se teprve zamyslete nad tématem dnešního článku a tím je "Připínací penis (didlo nebo vibrátor)". Dostáváme se do další kapitoly o análním sexu, která je o level výš, než ty předcházející.

Článek "Připínací penis - pro stimulaci muže" se zabývá použitím této erotické pomůcky pro stimulaci muže. Toto využití je často prezentováno v pornofilmech s BDSM tematikou nebo tematikou sexu heterosexuálních párů "pro pokročilé"...

Připínací penis pro stimulaci mezi ženami

Ano, tato varianta je samozřejmě možná a dokonce by se dalo předpokládat, že právě pro takovouto sexuální aktivitu byl připínací penis navržen. Muži připínací penis ke stimulaci ženy teoreticky nepotřebují... S výhodou však může být použit při lesbickém sexu dvou nebo více žen.

Řada lesbických žen zcela jistě nyní prohlásí, že něco podobného při milování opravdu nepotřebují. Některé však ano. Je to řešení vhodné pro ženy, které pro úplný pocit ze sexu potřebují penetraci pohlaví falickým předmětem. Protože se jedná o vaginální penetraci spojenou s napodobením soulože, připíná si ho dávající žena do míst, kde má muž penis. Tato varianta dokáže zajistit penetraci přijímající ženy technicky i pocitově velmi blízkou souloži. Stimulace poskytující ženy však u základních modelů této pomůcky není nijak řešena. Tato varianta připínacího penisu poskytuje dávající ženě spíše emoční vzrušení, než přímé fyzické.

Pro současnou stimulaci obou lesbických žen je řešením oboustranný připínací umělý penis. Jeho provedení je takové, že na straně poskytující ženy má pomůcka, kromě upínacích řemínků základny, připevněný umělý penis oboustranného provedení. Jeho zadní  část (kratší) je možné zasunou do pohlaví dávající ženy a jeho druhá část (delší) je připravena pro penetraci přijímající ženy. Při napodobení soulože se umělý penis pohybuje do přijímající ženy, ale současně stimuluje i ženu, která soulož vede. Tím je zajištěna současná stimulace obou žen. Oproti klasickému oboustrannému didlu nebo vibrátoru je hlavní rozdíl v možnosti pevného připoutání pomůcky k tělu poskytující ženy. Poskytující žena tak má volné ruce pro další laskání partnerky. Tato pomůcka je ženami oblíbená a pořizují si ji často jako druhou, "vyšší" pomůcku, k oboustrannému didlu nebo vibrátoru.

Připínací penis a anální sex

Mezi lesbickými ženami to nejspíš nebude to nejoblíbenější využití... Určitě se však najdou partnerky, které připínací penis pro penetraci konečníku využijí. Platí však všechny zásady bezpečného sexu i další pravidla pro tento druh sexuálního spojení. Základní informace ok tomuto tématu najdete v článku "Připínací penis a anální sex".

Téma pokračuje článkem "Připínací penis - pro stimulaci muže".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje