Jste zde

"Jezdecká poloha" - pro tribbing lesbických žen

"Jezdecká poloha" pro tribbing lesbických žen

Hlavní téma: "Lesbický sex" a "Sexuální polohy v lesbickém sexu".
Volné pokračování článků "Nepenetrační sex - "frottage"" a "Tribadismus - tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky".

Této poloze se anglicky říká "cowgirl". Její analogie v heterosexuálním sexu je poloha "Žena nahoře", "Tváří v tvář".

"Jezdecká poloha" pro tribbing lesbických žen se používá jako jedna z poloh pro sexuální tření pohlaví o pohlaví při milostné předehře nebo je to jen jedna z poloh milování. Je to však poloha, ve které je možné při technikách tribbingu dosáhnout vyvrcholení jedné nebo i obou žen.

V lesbickém sexu se jedná o polohu, kdy jedna žena leží na zádech, nohy má přinožené a druhá žena obkročmo sedí na ní a nohy má okolo jejích boků. Sedí tak, aby její vulva tlačila na vulvu druhé ženy. Jsou v poloze "Tváří v tvář", tedy na sebe vidí. Žena která leží na zádech je v pasivní roli, žena nahoře je v roli aktivní a má naprostou kontrolu nad průběhem celého milováním. Důležité je, aby žena nahoře seděla tak, aby svou váhou netlačila na břicho nebo podbřišek své partnerky. Většinou polohu nahoře zaujme žena o menší hmotnosti - pro ženu dole je to rozhodně příjemnější.

Technika tribbingu, tedy sexuálního tření, spočívá v tom, že žena nahoře začne pohybovat boky dopředu-dozadu, případně jimi mírně rotuje nebo se kývá do stran. Pohyb těla připomíná jízdu na koni. Žena nahoře kývá trupem a tře se pánví o pánev partnerky.

Podle náklonu ženy nahoře dochází k intenzivnímu tření nejen vulvy o vulvu, ale také klitorisu, stydkých pysků, hráze a konečníku ženy nahoře o vulvu a Venušin pahorek ženy dole.

Podle toho, jak se nakloní je více drážděna oblast konečníku a hráze nebo oblast klitorisu a Venušina pahorku. Nejlépe ten pohyb vyjadřuje právě pohyb těla jezdce při jízdě na koni...

Těmito pohyby žena nahoře navozuje tření mezi svou vulvou a Venušiným pahorkem partnerky. Obě ženy jsou stimulovány vzájemným tření pohlaví o pohlaví a tlakem. Žena nahoře je dominantní a pohybuje se tak, aby byla stimulována intenzivně na celé vulvě, zvláště třením tlakem na stydké pysky, hráz a nepřímo na klitoris. Žena dole je stimulována tlakem a třením nepřímo v oblasti klitorisu a tlakem a třením na Venušině pahorku, v jehož tukové tkáni je skrytá část "ramen" klitorisu. Pohybem pánve dochází k poměrně intenzivnímu tření vulvy ženy nahoře o vulvu ženy dole. Intenzivněji dráždění vnímá žena nahoře a ta také většinou začne prožívat intenzivnější vzrušení, které je nezřídka zakončené vyvrcholením, jako první.

Poloha "Žena nahoře" v "Jezdecké poloze" oběma ženám dovoluje další něžnosti, hlazení, líbání, laskání prsou... Ženy oceňují polohy ve kterých se mohou líbat, objímat a orálně a hlazením se vzájemně stimulovat na prsou. Jak intenzivní bude kontakt těl obou žen, to záleží na tom, jak se žena nahoře v "Jezdecké poloze "usadí". Může sedět zcela vzpřímená, může se však k partnerce naklonit a prakticky na ní ležet. Čím více se nakloní, tím intenzivněji bude při tribbingu drážděn její klitoris třením a tlakem. Žena nahoře, tedy žena v aktivní roli, také rozhoduje o tom, jak intenzivně bude přenášen tlak od její váhy a jak bude tribbing probíhat. Řídí rychlost a sílu každého tahu, rozhoduje o tom, jak dlouhé budou pohyby dopředu-dozadu, kývání do boku nebo kruhový pohyb pánví. Většinou se řídí tím, co sama potřebuje, protože jakákoli změna rychlosti nebo délky pohybu pánví se nejvíce projení na jejích pocitech, tedy vzrušení. Ve chvílích vysokého vzrušení většinou zrychlí a v okamžiku nástupu vyvrcholení pohyby většinou zkrátí a zvýší tlak na klitoris. Žena dole její vzrušení vnímá, stejně tak na ni působí rychlost tření, přítlak a změny směru pohybu. Většinou však ne tak zásadně, jako na ženu nahoře. V této "Jezdecké poloze" pro tribbing se spíše předpokládá, že jako první vyvrcholí žena nahoře.

Lesbické ženy společné vyvrcholení tak moc neřeší, spíše za zaměřují na to, aby si krásných pocitu vzrušení z trinbbingu užila ta, které k tomu má lepší podmínky. Nikam nespěchají a nesnaží se udržet stejnou hladinu vzrušení. Po vyvrcholení jedné z nich se mohou v poloze vyměnit nebo přejdou k jiným technikám, například orálnímu sexu.

Jen připomínám, že o tom, jak bude tribbing probíhat a jaké pocity budou obě ženy prožívat hodně rozhoduje jejich zkušenost. Tato poloha má mnoho předností, ale je potřeba ji zvládnou a naučit se v ní pohybovat tak, aby těch intenzivních podnětů bylo hodně nebo aby naopak byly něžné, láskyplné a plné vzájemného pochopení.

Tribbing a lubrikace

V jakékoliv sexuální poloze při které dochází ke tření pohlaví o pohlaví je důležitá dostatečná lubrikace. Pro tribbing se k použití doporučují lubrikační prostředky navržené pro tribbing. Mnohé ženy však nepoužívají žádnou dodatečnou lubrikaci a vystačí si se svou přirozenou lubrikací navozenou vzrušením.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Literatura a zdroje