Jste zde

Sexuální polohy pro tribbing (klasické)

Sexuální polohy pro tribbing (klasické)

Hlavní téma: "Sexuální polohy v lesbickém sexu" a "Lesbický sex - sexuální polohy pro tribbing".
Volné pokračování článků "Nepenetrační sex - "frottage"" a "Tribadismus - tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky".

Lesbický sex je trochu jiný než je sex muže se ženou. Nejpopulárnější sexuální polohy pro tribbing, jako je "misionářská", "otevření nůžky" a "zavřené nůžky", jsou polohy "Tváří v tvář", tedy na sebe vidí. Lesbické ženy však při milování využívají i řadu dalších sexuálních poloh například "zezadu", které jsou pro ně neméně vzrušující a příjemné.

"Otevřené nůžky" je nejznámnější poloha lesbického sexu. 

Této poloze se někdy říká "scissoring", některé ženy ji znají jako "Otevřené nůžky". Je považována za "klasickou polohu lesbického sexu" ve které dochází k maximálnímu kontaktu pohlaví obou žen. Pro srovnání - v heterosexuálním sexu by se asi nejvíce přiblížila poloze, které se říká "poloha "Nůžky". Ženy v ní zažívají podobné pocity, které by muži očekávali při souloži. Většina lesbických a bisexuálních žen toto spojení považuje za nejintimnější vzhledem k tomu, že kontakt pohlaví je velmi intenzivní a obě ženy v této poloze mají možnost prožívat podobné pocity. Více v článku "Otevřené nůžky" - poloha pro tribbing lesbických žen.


Variantou polohy "Otevřené nůžky" je poloha pro tribbing, které se říká "Zavřené nůžky".
Jedna žena leží na zádech a druhá klečí mezi jejíma rozevřenýma nohama. Zaujme se tak, že žena, která je nahoře se šikmo posadí mezi rozevřené nohy ženy, která je dole. Posadí se tak, aby se svou vzájemně dotýkaly stehny a vulvou vulvy. Když se ženy tuto polohu naučí spolehlivě zaujmout, mohou nasednutím ženy nahoře regulovat přítlak jedné vulvy na druhou. Pro některé ženy je pak tato poloha pohodlnější. Nahoru se posadí většinou žena, která je méně hmotná a svou váhou méně zatíží partnerku. Intenzitu tření a přítlak a pohyby pánví většinou řídí žena nahoře. Žena dole se nastavením pánve proti pánvi partnerky snaží o co nejintimnější vzájemný kontakt pohlaví. Více v článku "Zavřené nůžky" - poloha pro tribbing lesbických žen.


Misionářská poloha pro lesbické páry

"Misionářská poloha" pro lesbické páry

"Misionářská" poloha je pro obě ženy relativně pohodlnější a také dovoluje vzájemný kontakt, tření a tlak na pohlaví obou žen. Lesbicky orientovanými ženami je nejčastější používaná. Je to asi nejjednodušší a nejpohodlnější poloha pro tribbing vůbec. Především je však mnohem více osobní, intimní a výrazně emotivnější. Za více intimní "Misionářskou polohu" lesbické ženy považují proto, protože jim dovoluje větší vzájemný kontakt těla, vzájemné objímání, líbání a vzájemnou stimulaci prsou. V této poloze je pro ženy snadnější i vzájemná stimulace klitorisu. Právě stimulace klitorisu přináší největší podněty vzrušení a proto ji v "Misionářské poloze" využívají častěji, než v jiných.. Pocity vzájemného objetí považují za ten nejkrásnější dar o partnerky. Více v článku "Misionářská poloha" - pro tribbing lesbických žen.

"Jezdecká poloha" pro lesbické páry

"Jezdecká poloha" pro tribbing lesbických žen se používá jako jedna z poloh pro sexuální tření pohlaví o pohlaví při milostné předehře nebo je to jen jedna z poloh milování. Je to však poloha, ve které je možné při technikách tribbingu dosáhnout vyvrcholení jedné nebo i obou žen.

V lesbickém sexu se jedná o polohu, kdy jedna žena leží na zádech, nohy má přinožené a druhá žena obkročmo sedí na ní a nohy má okolo jejích boků. Sedí tak, aby její vulva tlačila na vulvu druhé ženy. Jsou v poloze "Tváří v tvář", tedy na sebe vidí. Žena která leží na zádech je v pasivní roli, žena nahoře je v roli aktivní a má naprostou kontrolu nad průběhem celého milováním. Důležité je, aby žena nahoře seděla tak, aby svou váhou netlačila na břicho nebo podbřišek své partnerky. Většinou polohu nahoře zaujme žena o menší hmotnosti - pro ženu dole je to rozhodně příjemnější. Podrobněji je technika popsána v článku "Jezdecká poloha" - pro tribbing lesbických žen.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)