Jste zde

"Misionářská poloha" - pro tribbing lesbických žen

"Misionářská poloha" - pro tribbing lesbických žen

Hlavní téma: "Lesbický sex" a "Sexuální polohy v lesbickém sexu".
Volné pokračování článků "Nepenetrační sex - "frottage"", "Sexuální polohy pro lesbický sex" a "Tribadismus - tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky".

Začneme tím, že si připomeneme, co pojem "Tribadismus", tribadism nebo tribbing představuje. Jedná se o sexuální praktiku při které si dvě ženy si vzájemně o sebe třou vulvy, nebo si třou vulvu o nohy, ruce, kolena, lokty a další části těla partnerky.

"Misionářská poloha" pro lesbické páry

Misionářská poloha pro lesbické páry

"Misionářská" poloha je pro obě ženy relativně pohodlnější než polohy "Otevřené nůžky" nebo "Zavřené nůžky". Dovoluje intenzivní vzájemný kontakt, tření a tlak na pohlaví obou žen. Ženami je nejčastější používaná také proto, že to je asi nejjednodušší a nejpohodlnější tribbingová poloha vůbec. Především je však mnohem více osobní, intimní a výrazně emotivnější. "Misionářskou polohu" za více intimní lesbické ženy považují proto, protože jim dovoluje větší vzájemný kontakt těla, vzájemné objímání, líbání a vzájemnou stimulaci prsou. Podstatné je pro ně také to, že mohou vzájemně sledovat výraz tváře a bezprostředně vnímat vzájemné reakce  vzrušení. V této poloze je pro ženy snadnější i současná vzájemná stimulace klitorisu. Právě stimulace klitorisu při tribbibgu ženám přináší největší podněty vzrušení a proto ji v "Misionářské poloze" využívají častěji, než v jiných. Protože ženy obecně potřebují více vzájemného objetí, považují ho v této poloze za ten nejkrásnější dar od partnerky.

Jak se tribbing v misionářské poloze provádí

Jedna žena se položí na postel do "Misionářská polohy", a hodně rozevře nohy. Druhá se shora položí na ni mezi její rozevřená stehna. Obě ženy se pak k sobě přitisknou pohlavím. Z pohledu intimity je na této poloze velmi oceňovaný intimní kontakt mezi oběma ženami. Především ten celotělový a možnost vzájemně se objímat a líbat. To je prakticky stejné, jako je při sexu heterosexuálních párů, kdy se v této poloze, za současného spojení, objímá a líbá muž se ženou. Lesbické ženy jsou hodně dotykové a objímání, hlazení a intimní celotělový kontakt a hlazení a laskání prsou potřebují i k naplnění pocitu, že "jsou spolu".

Pohybem těl proti sobě, tedy třením vulvy o vulvu a přítlakem "Venušiných pahorků" se vzájemně vzrušují. Největší podněty vzrušení přináší vzájemné tření a tlak pohlaví na pohlaví. Nejintenzivnějších pocitů dosahují tehdy, když se v poloze daří o sebe vzájemně stimulovat stydké pysky a oblast okolo klitorisu. V této fázi tribbingu nejsilnější podněty navozuje nepřímá vzájemná stimulace klitorisu, to se ovšem nejdříve ženy musí společně naučit. Někdy to vyžaduje trpělivost, protože klitoris je krytý klitoridální kapucí a ta se musí v průběhu tribbingu uvolnit, stáhnout. S narůstajícím vzrušením a ztrátou obav a zábran, se technika tribbingu "zdokonaluje". Dráždění pohlaví usnadní i prokrvení stydkých pysků, zvětšení a vystoupení klitorisu a také zvýšená přirozená lubrikace. Někdy si ženy vzájemně nebo společně pomáhají přímou stimulací klitorisu prsty. Prostě tady je namístě experimentovat...

Tribbing je tření těla o tělo. Aby tato technika byla příjemná a tření nebylo příčinou podráždění stydkých pysků a klitorisu jedné nebo i obou žen, je potřeba, aby ženy byly přirozeně zvlhnuté, nebo aby použily kvalitní lubrikant.

Díky tomu, že v "Misionářská poloha" je fyzicky méně náročná, ženy v ní vydrží delší dobu. Výhodou polohy je, že se při milování mohou vzájemně vyměňovat, tedy že ta co je "dole" půjde "nahoru" a naopak. Milování může být delší a dovoluje aby každá z žen k němu přistupovala podle svých přání a potřeb. Další výhodou je možnost vzájemně se objímat, laskat a líbat. To ženám dovoluje prožívat dlouhé a velmi intimní "spojení" ve kterém se mohou ve vzrušení podporovat tak dlouho, až dosáhnou vyvrcholení.

Ani u milování žen není orgasmus samozřejmostí. Každá žena je jinak vzrušivá a jinak v různých polohách vzrušení přijímá i poskytuje. V "Misionářské poloze" si ženy poměrně rychle naučí vzájemně orgasmus navodit. Znamená to, že jedna žena navodí orgasmus té druhé a ta pak pomůže jí.

Současným orgasmus je v jakékoli sexuální poloze pro lesbický sex spíše výjimkou. Pravděpodobnost, že se to podaří je zhruba stejná, jako u heterosexuálních párů. Většina lesbických párů však po současném orgasmu až tak moc netouží.

Jednou z výhod "Misionářské polohy" je to, že umožňuje pomocí jednoho vibrátoru současně stimulovat obě ženy. Stimulace třením a tlakem pohlaví je pro ženy nesmírně příjemná. Pokud se rozhodnou v této poloze dosáhnout vyvrcholení, mohou si vypomoci vibrátorem, který zasunou mezi stydké pysky a stáhnou klitoridální kapuce z klitorisů. Obě se pak k vibrátoru přitisknou a tribbing je pak kombinací tlaku, tření vulvy po vibrátoru a kontaktu stydkých pysků. Vibrátor pak bude stejně intenzivně stimulovat obě ženy současně. Každé použití sexuální pomůcky však vyžaduje použití lubrikačních prostředků vhodných pro tribbing. To samozřejmě platí i pro vzájemnou společnou stimulaci v této poloze. Pokud jste lubrikant nepoužívali při tribbingu, tak nyní, když jste přidaly vibrátor, přidejte i kvalitní lubrikant. Tribbingu s pomocí vibrátoru se podrobněji věnuje článek "Lesbický sex - tribbing s vibrátorem".

Milování žen v "Misionářské poloze" se vizuálně hodně blíží klasické "Misionářské poloze" penetračního sexu. Aby vzájemné tření oběma ženám přinášelo takové vzrušení, po jakém touží, musí se tuto techniku společně naučit a musí ji dokonale zvládnout. Ne vždy to však vyjde, ale to je úplně stejné jako při milování muže a ženy. Když se to nepodaří, není to vůbec žádný problém. Prostě jen stačí zaměnit tribbing za cunnilingus (orální sex poskytovaný ženě), a jinou technikou u jedné a pak druhé, dosáhnete vyvrcholení.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)