Jste zde

Cunnilingus - obnažení klitorisu

Cunnilingus - obnažení klitorisu

Hlavní téma: "Cunnilingus".
Volné pokračování článku "Základní techniky orální stimulace ženy".

V dalších fázích orální stimulace vulvy naprostá většina žen nejsilněji vnímá, když svou pozornost zaměříte bezprostředně na okolí klitorisu. Klitoris najdete v místě spojení malých stydkých pysků, přesněji v horní části malých stydkých pysků. Klitoris je překrytý klitoridální kapucí a nemusí být vůbec vidět. také jeho velikost a tvar je u každé ženy jiný.

Co je pro klitorisy všech žen charakteristické, je jejich mimořádná citlivost na dotek a stimulaci. Jazykem však klitoris můžete laskat i přes jeho klitoridální kapuci. Objíždějte jazykem kápi klitorisu nahoru a dolů nebo v kruzích a po chvíli se dotkněte přímo špičky klitorisu. Velmi příjemné bude, když špičkou jazyka začnete zlehounka pronikat pod kapuci a přenesete tak stimulaci přímo na povrch klitorisu. Takovéto pronikání u ženy vyvolá silné vzrušení. Je potřeba dávat pozor na to, aby intenzita dráždění odpovídala vzrušení ženy. Proto pozorně sledujte jak na vaše laskání bude žena reagovat.

Pokud jste stimulaci klitoris nezačali provádět příliš brzy nebo příliš silně, pak ženino vzrušení bude postupně narůstat. Většinou v těchto chvílích reaguje na své pocity citoslovcem nebo slastným vzdechnutím, často samovolným pohybem těla.

Klitoridální kapuci můžete z poštěváčku stáhnout tak, že přiložíte dva prsty nad klitoris a lehounce stáhnete kapuci vzhůru směrem k Venušinu pahorku. Nespěchejte, příliš netlačte a hlavně se vyhněte přímému kontaktu prstu a obnažené části klitorisu. Klitoris je v této fázi na přímý dotek ještě příliš citlivý.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)