Jste zde

Cunnilingus - základní pravidla orálního sexu

Cunnilingus - základní pravidla orálního sexu

Hlavní téma: "Cunnilingus".
Volné pokračování článku "Bezpečný orální sex".

Orální sex je rámci oblíbenosti sexuálních praktik hned po souloži na prvním místě. Mnoho žen mu navíc před pohlavní stykem dává přednost. Připomeňme si, jaké preference má v mnoha prováděných sexuologických průzkumech:

  • více jak 80% žen při orálním sexu dosahuje orgasmu
  • 85% vdaných žen, tedy skoro naprostá většina, preferuje orální sex před sexuálním spojením a penetračními praktikami

Techniky orální stimulace a polohy pro jejich poskytování je možné velmi dobře využít pro něžnou milostnou předehru, ale i pro orální sex nebo ještě lépe pro "orální milování" s cílem dosažení vyvrcholení. Když si navíc uvědomíme, že orální stimulace klitorisu je nejsnadnější a nejrychlejší cestou k dosažení vyvrcholení u většiny žen, je jasné, že orální techniky si zaslouží opravdu velkou pozornost. Říká se, že každá minuta, kterou věnujete orální milostné předehře se vám třikrát vrátí vzrušením při souloži.

A když se nedaří, tak někdy může být orální sex tou nejrozumnější cestou, jak se vyrovnat s krátkou souloží nebo předčasnou ejakulací.

Muži v otázkách orálního sexu pro ženu mají většinou zcela jasno. Celkem nemají pochybnosti, hlavně pak o tom, že jsou nejlepší. Jenže jen ani ne polovina žen si myslí, že při orálním sexu muži vědí, co vlastně dělají a co dělat mají... Tak pro ty, kteří chtějí být v té lepší polovině, mezi těmi, kteří co mají dělat, je připraveno několik rad.

Nešetřete chválou !!!

Většina žen se stydí, když se muž chce začít věnovat jejímu klínu. Tedy nejvíce se stydí ty dívky a ženy, pro které je tato sexuální praktika nová nebo ji ještě nepřijaly jako samozřejmou součást svého milostného života. Na obavy a stud dokonale zabírá chvála, obdiv a zdůrazňovaná touha po tak krásném zážitku. Většina žen samozřejmě ví, co to orální sex je, jen si neumí představit, že by i ona ... Když je muž pozorný, chválí její genitálie jak jsou krásné a vzrušující a loudí, aby je směl pohladit, pak políbit a chvíli laskat, většinou si žena dá říci a své obavy potlačí a vymění strach za očekávání. Když se muž již přiblížil ženinu erotickému středu, nesmí s chválou a lichotkami přestat. Poučka sice říká, že "s plnými ústy se nemá mluvit", ale v případě orálního sexu je možné s laskáním na chvíli přestat a chválit a chválit....

Chvála bezpečně rozptýlí všechny ženiny podvědomé obavy. Zkušený muž s nadšením a neskrývaným vzrušením mluví i o tom, jak mu joni nádherně voní a jakou má jedinečnou, úžasnou a nesmírně vzrušující chuť. Žena pak ztratí všechny obavy a zábrany a odevzdá se naplno novému prožitku. Když se muž pomaličku beze spěchu věnuje orálnímu laskání, žena úplně zapomene na to, z čeho všeho měla obavy. První orální sex zvýší její sexuální sebevědomí a příště už to všechno bude mnohem jednodušší.

Nikam nespěchejte

Orální sex by mě být něco jako posvátný obřad. Nejčastější chybou mužů je, že jakmile se ocitnou tváří blízko ženskému lůnu, mají pocit, že okamžitě musí jazykem dovnitř mezi stydké pysky. To je naprosté nepochopení toho, co žena od laskání svého lůna očekává! Při orálním laskání ženy jde o mnohem, mnohem víc, než o uspokojení představ muže!

Orální milování je přece rituál, obřad, něco posvátného a tak je potřeba k němu i přistupovat.

Proto nikdy nezačínejte tím, že se budete snažit hned na úvod vnořit jazyk ženina pohlaví. Na začátek ženu zahrňte polibky, jemnými doteky rtů, lehounkým dotekem špičky jazyka na tříslech, stydkých pyscích a plošnými polibky na celé joni. Teprve po úvodních něžnostech můžete lehounce plochou jazyka začít pomalými tahy přejíždět jazykem od hráze přes celé stydké pysky až k oblasti klitorisu a to nejdříve po obou vnějších stranách stydkých pysků, potom po vnitřních stranách stydkých pysků a teprve až bude žena dostatečně vzrušena, můžete stejné pohyby jazyka věnovat i malým stydkým pyskům až po poštěváček. Pohyby jazyka veďte nejdříve od hráze nahoru a bez doteku se vracejte zpět. Teprve později pohyb s dotekem propojte nahoru a dolů. Nespěchejte! Vstup do poševního vchodu se ponechte až na dobu, kdy žena bude hodně vzrušená. Takováto technika ženu krásně uvolní, zbaví ji obav a napětí a naplní ji očekáváním.

Základem úspěchu je stimulace klitorisu

Mnoho mužů při orálním sexu realizuje svoje skryté představy, plány, touhy a někdy i perverznosti. Jenže pro ženu je při orálním sexu tím nejdůležitějším místem jejího pohlaví hlavně klitoris. Můžete hledat, můžete zkoumat, můžete experimentovat, ale pamatujte si - vždy se vraťte ke klitorisu! Klitoris obsahuje více jak 8000 nervových zakončení, jejichž podněty ženě přinášejí sexuální vzrušení a potěšení. Jen pro představu, je to dvojnásobek nervových zakončení mužského penisu. Podrobněji v článku "Stimulace klitorisu jazykem. ANO, ale jak?".

Pozor na přetížení (únavu) jazyka

Pro orální stimulaci joni je ze strany muže nutná i jistá příprava. Vzpomeňte si na konferenciery nebo moderátory. Ti se před vystoupením musí "rozmluvit". Muž se před orálním sexem "rozmlouvat" nemusí, ale musí si uvědomit, že je potřeba se uvolnit a povolit přirozené napětí jazyka. Jazyk na tak velkou zátěž, jakou stimulace joni není zvyklý. Pro muže je dopředu těžko představitelné, že by orální milování mohlo být tak náročné. Nejspíš ho po nějaké době stimulace překvapí, že se jazyk unavil a začíná "dřevěnět". Pro jemnou a citlivou stimulaci klitorisu se pomalu, ale jistě stane příliš "tuhým". Jednotvárná stimulace nebo stimulace unaveným jazykem pak v praxi vede ke "znecitlivění klitorisu" a návyku na stimulaci. Pocity vzrušení u ženy začnou stagnovat nebo se vzrušení dokonce postupně začne snižovat. Dosažení orgasmu ženy pomocí orální stimulace je pak někdy až nemožné. Proto je potřeba, aby muž jazykem příliš netlačil, častěji měnil pohyby a směry pohybu jazyka nebo způsoby stimulace. Nic se nestane, když si i na chvíli odpočine... K laskání je možné využít i jiné techniky a dráždění, například rty nebo tření bradou.

Změna stimulace ženě přinese nejen nové pocity a vzrušení, ale umožní dopřát jazyku chvilku odpočinku a zabrání jeho únavě, případně nástupu jeho "ztuhlosti". Muži, kteří znají jen orální "rychlovku" to asi nebudou brát moc vážně, ale muži, kteří ví, že orální milování může trvat často i hodinu a více, si na jazyk dají větší pozor. Ve vhodné chvíli ho šetří a občas mu nechají i chvilku na odpočinek.

Pozor na zranění zuby

Poloha muže při orálním sexu, kdy provádí cunnilingus je taková, že je přitisknut ústy k ženině joni. Proto je potřeba si být vědom toho, že při laskání může lehce dojít ke zranění těch nejcitlivějších částí ženského těla o zuby muže. Kousání úplně vynechte - je velmi nebezpečné protože muž nedokáže ani částečně odhadnout jak lehké kousnutí v oblasti stydkých pysků nebo dokonce poštěváčku si může dovolit aby pro ženu nebylo bolestivé. Schválně uvádím bolestivé a ne vzrušující! Kousání v těchto nesmírně inervovaných oblastech totiž moc vzrušení nevyvolá, ale bolest velmi snadno. Podobně je tomu s tlakem na klitoris zuby. Žena může podvědomě ucuknout a relativně ostré přední zuby mohou klitoris nebo stydké pysky vážně zranit!

Dovolím si upozornit na polohu 69, ve které je žena přitisknuta na mužova ústa svým pohlavím. Dopředu však upozorňuji na to, že zrovna poloha 69 není pro začátečníky s orálním sexem nejvhodnější. Skoro bych řekl, že pro první experimenty s orálním sexem je přímo nevhodná. V okamžiku prožitku orgasmu může žena začít prudce a nepředvídatelně pohybovat pánví. Vzhledem k tomu, že je přitisknuta joni na mužova ústa, může dojít k odření stydkých pysků a klitorisu o zuby, případně ke vzniku řezných ran na pohlaví. Muž je v poloze, kdy hlavou moc pohybovat nemůže a tak je potřeba aby měl zuby pevně kryté rty a aby o nebezpečí věděl a předvídal je.

Ještě více nebezpečná je poloha, kdy žena sedí muži na tváři podobně jako v  "jezdecké poloze", ale pohlaví ji stimulují mužova ústa a jazyk. Pro orální stimulaci je to velmi silná poloha, ale díky váze ženy a tlaku pohlaví na mužova ústa muž nemá skoro žádnou šanci v případě intenzivních pohybů pánví zranění od zubů zabránit. Jedinou prevencí je zuby krýt rty a myslet na to po celou dobu stimulace.

Stimulujte stydké pysky

Vezměte mezi rty stydké pysky, lehounce je sevřete a jazykem je třete. Můžete je svírat, hladit, líbat a laskat, olizovat i sát. Týká se to jak velkých, tak i malých stydkých pysků. Ženě je je prostě příjemná jakákoli kombinace polibků a sání na kterémkoli místě joni. Také přitlačení rtů a jejich pohyby jako při šeptání jsou velice erotické. Můžete je sát pootevřenými ústy a současně je uvnitř úst olizovat jazykem. Při všech technikách orálního sexu vždy dávejte pozor na své zuby. Žena může na podnět stimulace nebo sání reagovat impulzním vzrušením, ucuknout a zranit se o ně! Pocity líbání na malých stydkých pyscích mohou být podobné jako při líbání ústy. Pro ženu, ale i pro muže je to nesmírně silný erotický zážitek. Vyzkoušejte něco nového, experimentujte, učte se! Podrobněji tuto techniku popisuje článek "Cunnilingus - líbání stydkých pysků"

Sání klitorisu a jeho simulace jazykem a ústy

Sání ústy a vytvoření podtlaku je možné velmi dobře využít ke stimulaci vulvy ale hlavně ke stimulaci klitorisu. Technika sání vulvy a klitorisu ústy má přece podobný účinek jako vakuová pumpa. Ústy je to ovšem přirozené a normální. Opatrně přiložte ústa na klitoris, rty ho pevně obemkněte a začněte pomalu sát. Ze začátku jen pomalu a ne moc intenzivně. Po dvou minutách bude klitoris mnohem větší. Podtlak dokáže prokrvit citlivou tkáň stydkých pysků a samozřejmě naplnit krví i klitoris. Stane se tak díky jeho topořivým tělískům, které se naplní krví a zvětší jeho velikost. Při zvětšení velikosti přirozeně vystoupí zpod klitoridální kapuce a díky velkému množstvím nervových zakončení se navíc výrazně zvýší i jeho citlivost a vnímání stimulace. Technice sání a stimulaci klitorisu jazykem a ústy je věnovaný samostatný článek "Cunnilingus - sání klitorisu pomocí úst".

Používejte techniku "Tahitského orálního sexu"

Základem techniky "Tahitského orálního sexu" - "metody Kivin" je stimulace klitorisu po jeho bočních stranách v kombinaci s tahem (tlakem) na hráz. To je hlavní rozdíl od jiných technik orálního sexu. Stimulace klitorisu jazykem po stranách umožňuje snadněji najít nejcitlivější místa klitorisu a vzrušení vystupňovat až k vyvrcholení. Proto muž leží vůči ženě v jiné, kolmé poloze, aby měl k boční stimulaci lepší přístup. Lehký tah nebo tlak na poševní vchod směrem k oblasti hráze opravdu vzrušení podporuje. I tuto techniku se však musíte naučit provádět správně a citlivě. Je potřeba najít optimální poměr orální stimulace a lehkého tlaku prstem na hrázi, aby vzrušení narůstalo co nejpřirozeněji. Mnoho žen s problémy s dosahováním orgasmu touto cestou k vyvrcholení nakonec dospělo. Vyžaduje to samozřejmě snahu od pozorného muže, ale i určitou spolupráci ženy. Technika je popsaná ve třech navazujících článcích. Ten hlavní je "Technika "Tahitského orálního sexu" - "metoda Kivin".

Pozor na stereotypy a na "únavu klitorisu"

Ještě jednou se zastavím u častého problému stimulace klitorisu. Jedná se o jednotvárnou stimulaci tohoto ženského orgánu rozkoše jazykem. Jednotvárnost stimulace klitorisu však v praxi často vede k jeho znecitlivění a nevede k dalšímu narůstání vzrušení při této monotonní stimulaci. Pocity vzrušení ženy začnou stagnovat nebo se vzrušení může i snižovat. Tomuto stavu se někdy říká "únava klitorisu". Dosažení orgasmu orální stimulací pak někdy může být i nemožné. Pohyby jazyka by měly být pomalé, rytmické, hebounké a vynalézavé. Žádná technika orální stimulace by však neměla být monotonní, jednotvárná, donekonečna opakovaná. Nové podněty přináší změna! Nejdříve je potřeba zjistit která místa na pohlaví, stydkých pyscích a klitorisu ženu nejvíce vzrušují. Potom je už vše na zkušenostech, vynalézavosti a snaze muže přivést ženu k co nejkrásnějším prožitkům. Bližší informace o klitorisu a jeho stimulaci najdete v článcích "Klitoris neboli poštěváček", "Klitoris - techniky přímé a nepřímé stimulace klitorisu", "Orální sex pro dosažení orgasmu ženy" a "Cunnilingus - sání klitorisu pomocí úst".

Když se něco líbí, tak chvíli zůstaňte a opakujte to

Pokud při orálním laskání najdete na pohlaví ženy místo, kde žena prožívá příjemné vzrušující pocity je potřeba tuto zkušenost maximálně využít. Opakování pohybů jazykem, laskání nebo sání vždy přináší další a další pocity, které vzrušení podporují a navyšují. Ideální je, když žena muži dokáže naznačit to, co se jí líbí. Stačí jemné náznaky nebo citoslovce vzrušení, prohnutí těla nebo jiný pohyb vyjadřující vzrušení a prožívanou rozkoš. Tyto zvukové nebo jiné signály pro muže jsou potvrzením toho, že postupuje správně. Vyjadřují, že ženu těší právě to co děláte, jak ji laskáte!. Nesmí však v okamžiku, když je zaznamenáte hned změnit způsob stimulace. Nejlepší je chvíli pokračovat, poskytnou ženě co nejvíce radosti a pak teprve přejít k jinému místečku nebo technice laskání.

Současná orální stimulace klitorisu a dráždění bodu G

Spojení orální stimulace s drážděním oblasti bodu G poskytuje ženě naprosto jiný prožitek, než jen samostatný orální sex nebo pouze stimulace pochvy v okolí bodu G. Když je žena silně vzrušená, podvědomě touží po proniknutí penisu do pochvy. Je to tak dáno a je to i základní pudový předpoklad daný touhou po rozmnožování. Podobně touží muž po proniknutí penisu do pochvy. Příroda je mocná čarodějka a těmito pudovými reakcemi nás prostě vybavila. Při milování tedy prsty vložené do pochvy stimulující horní část pochvy v oblasti bodu G vlastně přirozeně nahrazují funkci penisu. Je zde však jistá změna a to dost zásadní. Zatímco stimulace penisem je zajišťována pohybem penisu v pochvě dovnitř a ven, stimulace prsty už tak velký účinek při napodobování těchto pohybů nemá. Ne, že by pohyby prstů dovnitř a ven nebyly ženě příjemné, mnohem většího účinku však docílíte, když budete pohybovat prsty uvnitř pochvy, podobně jako by jste prstem chtěli někomu naznačovat "pojď blíž". Nejsilnější stimulaci pak poskytne toto gesto uvnitř pochvy střídavě prováděné ukazováčkem a prostředníčkem ruky. Velmi příjemné pocity vznikají při vyvíjení střídavého nebo proměnného vyvíjení tlaku na poševní stěnu, zejména v její horní části v okolí bodu G. Techniky jsou blíže popsány v článku "Techniky stimulace klitorisu a pochvy pomocí prstů", "Orální sex pro dosažení orgasmu ženy".

Do pochvy nikdy nefoukejte, ani ji nevystavujte podtlaku

Do pochvy nikdy nefoukejte, ani ji nevystavujte podtlaku!!! Můžete ženě způsobit nenávratné zranění a poškození jejích pohlavních orgánů, dělohy, vejcovodů nebo i vaječníků. Takováto neuváženost může zavinit i její úmrtí. Prostě to nikdy nedělejte!!!

Orální soulož

Nejvíce citlivou vnější částí vulvy jsou stydké pyskyklitoris a jeho okolí. Podobně inervovaná je však i první třetina pochvy, především v její horní části. Pokud muž chce ženě poskytnout při orálním sexu ženě úplně jiné pocity uvnitř pochvy, může k tomu využít i svůj jazyk. Do pootevřené pochvy jazyk dosáhne přesně tak daleko, kam až sahají nejvíce inervované části pochvy a oblasti bodu G. Vkládání jazyka do pochvy někomu může připomínat orální soulož. Stimulace jazykem však bude mnohem jemnější a možní i vynalézavější. Nejvíce pocitů podobných souloži přináší hluboké zasunutí jazyka do pochvy a jemné krouživé pohyby špičkou jazyka po stěnách pochvy a tlak špičky jazyka na oblast bodu G. Stimulaci malých stydkých pysků a pronikání, zasouvání a vysouvání jazyka do poševního vchodu se provádí velmi pomalými pohyby. Podrobněji o této technice pojednává článek "Cunnilingus - orální soulož".

Buďte trpěliví a nespěchejte

Uvědomte si, že nic neuspěcháte. Chce to prostě čas. Většina žen nedokáže vyvrcholit během několika minut. Většinou to trvá 5 minut a více, běžně 10 až 15 minut a více! Intenzivní stimulace nemusí a většinou také neznamená, že žena dosáhne orgasmu dříve a že ho bude prožívat příjemněji a intenzivněji. Intenzivní stimulace poštěváčku nebo pochvy hned na počátku může být pro ženu dokonce nepříjemná až bolestivá a vzrušení pak beznadějně pomine. Takže pokud vám na ženě záleží a chcete jí poskytnout opravdu příjemné vzrušení a vyvrcholení, pak začněte vzrušení pěkně pomaloučku stupňovat a nikam nespěchejte. Postupné navozování vzrušení je nejspolehlivějším způsobem, jak ženu přivést k orgasmu. Soustředění pozornosti na  klitoris, stimulace pochvy a bodu G prsty a především dostatek času na prožitky při vzrušení, umožní, aby vzrušení ženy postupně vystoupalo až k vysokým hladinám vzrušení, kdy vám bude skoro líto, že už stačí jen málo a ona již dosáhne orgasmu. Pokud se to podaří, pak většinou stačí chvíli počkat, nechat doznít krásné pocity při orgasmu a žena je připravena na další a další a další .....

Pánové pamatujte si, že orgasmus v jedné nebo dvou minutách zažívají ženy pouze v pornu!.

Žena může prožít i několik orgasmů za sebou

Dosažení orgasmu při orálním milování je pro ženu i pro muže velmi krásný okamžik. Žena prožila nádherné pocity a muž byl při ní tak těsně, že těsněji už to snad ani nešlo. Muž vnímal orgasmické stahy pochvy a klitorisu na rtech a jazyku, vnímal vůni a chuť její vzrušené joni. To, že žena orgasmus prožila je nádherné, ale zkušený muž ví, že při orálním milování to byl jen jeden z mnoha vrcholů, kterých je při této stimulaci žena schopná prožít. Většina žen je totiž orální stimulací dosáhnout několika orgasmů za sebou. Dopřejte jí však čas na odpočinek a doznění pocitů a pak teprve pokračujte. Nebojte se začít klitoris znovu jemně laskat jazykem a rty. Vzrušení znovu začne narůstat a za chvíli žena prožije další orgasmus. Po jeho odeznění se klitorisu dotýkejte jen velmi lehce, nechte ho odpočinout. Až poznáte, že za doteky znovu začíná reagovat, pokračujte intenzivní stimulací až do dalšího vyvrcholení.

Orální stimulace klitorisu a joni je tou pravou cestou k nalezení orgasmického potenciálu každé ženy. Není nic krásnějšího, než když se žena zcela uvolní, odevzdá se vám a vašemu laskání, ponoří se do pocitů a orgasmických vln. V takovémto stavu je schopná prožít sérii orgasmů a úplně nových prožitků. Když bude mít dost, tak si řekne sama....

Pozorný muž se učí a pamatuje si, co k cíli vedlo a co ne. Orální milování je mistrovská cesta k extázi, která však vyžaduje dokonalou techniku, anatomické znalosti ženského pohlaví, zkušenosti a především praxi.

Většina žen orgasmu nedosáhne při pohlavního styku, ale většina žen ho dosáhne při orální stimulaci. Zvládnout techniku orální stimulace dokáže každý muž a touto cestou může své ženě poskytnout vzrušení, radost a potěšení, jaké žena při sexu touží prožít.

Orgasmus navozený orální technikou je naprosto srovnatelný s klitoridálním orgasmem při penetraci! Ale penetrací nedokážete ženu dovést tak snadno k vícenásobnému orgasmu, jako při orálním sexu!!!. Vrcholem tantrického mistrovství při orálním sexu je pak stav, kterému se říká "jízda na vlnách rozkoše", ve kterém je žena schopná prožít několik orgasmů za sebou při výjimečně intenzivním a stále narůstajícím vzrušení.

Pokračování tématu: "Cunnilingus - základní techniky orální stimulace ženy".

 

Doporučuji k přečtení články s podobnou tematikou:

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)