Jste zde

Cunnilingus - pro dosažení orgasmu ženy

Cunnilingus - pro dosažení orgasmu ženy

Volné pokračování článků "Cunnilingus - uspokojování ženy ústy", "Cunnilingus - techniky orální stimulace ženy".

Pro orální stimulaci ženy využívají jak heterosexuální páry, tak také lesbické páry, stejné sexuální polohy i techniky.

Cunnilingus - uspokojování ženy ústy je technika při které má žena opravdu velkou šanci prožít vyvrcholení. Tento článek není ani tak o konkrétních technikách, jako spíš upozorňuje na obecná pravidla, která by měl muž (nebo lesbická žena) znát, aby orání stimulace ženského pohlaví byla završena orgasmem.

Mnoho žen má s dosažením vyvrcholení při sexu nebo milování potíže. Při penetračním sexu jen menší část žen dokáže dosáhnout vyvrcholení. Většinou orgasmu jako první dosáhne muž a pak už tak nějak nemá jak pokračovat v "klasickém sexu". Žena si však také zaslouží dosáhnout svého prožitku vyvrcholení a tak si rozumný muž bude hledat svůj vlastní způsob, jak ženě poskytnout vyvrcholení, po kterém také touží. Poměrně spolehlivý cesta jak uspokojit ženu je orálním sexem. Statisticky nejméně 2 x více žen k orgasmu dospěje právě při orálním sexu, jak při pohlavního styku.

Orální sex pro většinu mužů představuje jen zastávku na cestě za jeho orgasmem při souloži. Pro většinu žen však orální sex může představovat jedinou cestu k orgasmu.

Pamatujte si:
"Ne nadarmo zkušení muži tvrdí, že "ze všeho se dá vylízat, jen je potřeba vědět jak"!

Jak dosáhnout orálního orgasmu ženy

Orální sex pro dosažení orgasmu je potřeba vést trošku jinak, než orální sex v období milostné předehry. Při milostné předehře žena touží po vzrušení, něžnostech, vlnkách vzrušení, které prostupují jejím pohlavím a zaplavují celé tělo. V období, kdy muž již má orgasmus většinou za sebou, je žena již poměrně vzrušená a také touží po vyvrcholení a chce k němu dospět. Proto i orální stimulace v tomto období milování musí být intenzivnější a vedená především k cíli dosažení orgasmu.

Soustřeďte se přímo na na klitoris

Laskání a hlazení velkých a malých stydkých pysků, poševního vchodu a pochvy je zcela jistě příjemné a vzrušující, ale jen tím ženu k orgasmu vždy nedovedete. Její vzrušení vybudí především intenzivnější klitoridální stimulace, zpočátku prsty a pak hlavně orální. Poté, co vytušíte, že žena je dostatečně vzrušena a naladěna, soustřeďte se na její klitoris. Pozvolně zvyšovaná intenzita laskání klitorisu, jeho olizování, sání, svírání mezi rty a intenzivní kmitání jazykem po stranách, ze strany na stranu nebo plošný tlak jazykem a intenzivní olizování špičkou i celou plochou jazyka, ženě pomohou vystupňovat její vzrušení někdy až k vyvrcholení. Důležité je snažit se být vynalézavý a postupně intenzitu adekvátně stupňovat podle reakcí jejího těla a projevů vzrušení.

Stimulace pochvy a bodu G prsty

Spojení orální stimulace s drážděním oblasti bodu G poskytuje ženě naprosto jiný prožitek, než jen samostatný orální sex nebo pouze stimulace pochvy v okolí bodu G.

Když je žena silně vzrušená, podvědomě touží po proniknutí penisu do pochvy. Je to tak dáno a je to i základní pudový předpoklad daný touhou po rozmnožování. Podobně touží muž po proniknutí penisu do pochvy. Příroda je mocná čarodějka a těmito pudovými reakcemi nás prostě vybavila. Při milování tedy prsty vložené do pochvy stimulující horní část pochvy v oblasti bodu G vlastně přirozeně nahrazují funkci penisu. Je zde však jistá změna a to dost zásadní. Zatímco stimulace penisem je zajišťována pohybem penisu v pochvě dovnitř a ven, stimulace prsty už tak velký účinek při napodobování těchto pohybů nemá. Ne, že by pohyby prstů dovnitř a ven nebyly ženě příjemné, mnohem většího účinku však docílíte, když budete pohybovat prsty uvnitř pochvy, podobně jako by jste prstem chtěli někomu naznačovat "pojď blíž". Nejsilnější stimulaci pak poskytne toto gesto uvnitř pochvy střídavě prováděné ukazováčkem a prostředníčkem ruky.

Velmi příjemné pocity vznikají při vyvíjení střídavého nebo proměnného vyvíjení tlaku na poševní stěnu, zejména v její horní části v okolí bodu G. Na začátku stimulace je vhodné do pochvy vložit jen jeden prst a pomalu poševní vchod a stěny pochvy uvolnit a připravit na intenzivnější stimulaci více prsty. Některé ženy při vložení dvou nebo i tří prstů (ne více!) prožívají pocity naplnění pochvy a intenzívněji vnímají i stimulaci větší plochy poševní stěny, při které přímo nebo nepřímo dochází ke stimulaci bodu G. Prsty víceméně nahodile a přirozeně zvyšují tlak na různě citlivá místa pochvy a bod G. Kombinace stimulace prsty spojená s orálním drážděním poštěváčku se vzájemně doplňuje, někdy je intenzivnější pocit z jedné, po chvíli z druhé stimulace a často se pocity sčítají a ženu zavalují vlny intenzivního vzrušení. Touto cestou se dá dosáhnout nastoupání vzrušení až k vyvrcholení.

Nikam nespěchejte

Uvědomte si, že nic neuspěcháte. Chce to prostě čas. Každý muž by si měl uvědomit, že především žena si zaslouží prožít orgasmus a pokud jej muž již prožil, tak jí ho vlastně dluží. Většina žen nedokáže vyvrcholit během několika minut. Většinou to trvá 5 minut a více, běžně 10 až 15 minut. Intenzivní stimulace nemusí a většinou také neznamená, že žena dosáhne orgasmu dříve. Intenzivní stimulace hned od počátku nemusí znamenat, že ji bude prožívat příjemněji. Pokud muž již vyvrcholil, neznamená to, že žena musela být v okamžiku jeho orgasmu příliš vzrušená. Intenzivní stimulace poštěváčku nebo pochvy hned na počátku pak může být pro ženu dokonce nepříjemná až bolestivá a vzrušení beznadějně pomine. Takže pokud vám na ženě záleží a chcete jí poskytnout opravdu příjemné vzrušení a vyvrcholení, pak zapomeňte na sebe a začněte pěkně pomaloučku stupňovat ženino vzrušení a nikam nespěchejte. Právě orální sex nebo jeho kombinace se stimulací pochvy jsou ideální technikou pro poskytnutí skvělého prožitku z milování a vyvrcholení. Postupné navozování vzrušení je nejspolehlivějším způsobem, jak ženu přivést k orgasmu. Soustředění pozornosti na klitoris, stimulace pochvy a bodu G prsty a především dostatek času na prožitky při vzrušení, přivedou ženu postupně až k vysokým hladinám vzrušení, kdy vám bude skoro líto, že stačí jen málo a ona již orgasmu dosáhne. Pokud se to podaří, pak většinou stačí chvíli počkat, nechat doznít krásné pocity při orgasmu a žena je připravena na další a další a další .....

Rozumný muž ví, že nejlepší je, když žena prožije orgasmus jako první.....

Muž si musí věřit ...

Když muž zná tyto formy laskání, je pak schopen při zvládnutí techniky stimulace a získání jisté zkušenosti a šikovnosti, ženu bezpečně dovést k orgasmu a to i tehdy, kdy by sám měl problémy s erekcí nebo dosažení svého orgasmu. Většina žen vám potvrdí, že není zásadní rozdíl mezi orgasmem při pohlavním styku a při orální stimulaci kombinované se stimulací pochvy prsty. Zkušení muži zastávají názor, že ze všeho se dá prostě vylízat!

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)