Jste zde

DOTAZ: "Nedostatek sexuální touhy u manžela"

DOTAZ: "Nedostatek sexuální touhy u manžela"

Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact.
Text byl upraven, odstraněny kontaktní informace.
Poradna sexuologa 2022

Zdravím, je mi 24 let a se svým mužem jsem už 6 let a máme 2-letého syna. Po prvním společném roce se u partnera začala vytrácet sexuální touha. Sex máme tak 2x do měsíce s tím že to partnerovi stačí, ale mě bohužel ne. Říká mi, že nemá takovou potřebu jako já (mě by stačilo 1-2x týdně). Před synem jsme se kvůli tomu často hádali a já byla frustrovaná. Po narození syna jsem kvůli bolestem při pohlavním styku skončila u toho že moje myšlenky na sex byli úplně minimální a tak nějak jsem byla i spokojená že manžel nechce, ale poslední dobou se mi chuť na sex rapidně zvýšila a já se obávám, že opět skončíme u hádek a frustrace. Partnera miluji a ve všech ostatních věcech nemáme mezi sebou sebemenší problém. Na nějaké pobízení a laškování nereaguje, sex máme jen tehdy když s tím přijde a začne on. Manželovi je 26 let a v jeho letech mi jeho problémy přijdou prostě zvláštní. S erekcí problém není, pouze v sexuální touze. Navíc si už pořádně nepamatuji kdy jsme měli naposled sex se vším všudy a ne jen 10 minutovou rychlovku než se dítě vzbudí. Já mám bohužel smůlu v tom, že orgasmus se mi vyhýbá obloukem a za život jsem ho měla všeho všudy tak 5x, ale ani to mi sexuální touhu nesnižuje. Kvůli sexu bych ho neopustila, neudělala jsem to ani doposud ale ta frustrace a následná podrážděnost nedělá dobře mě, ani mému okolí.

Děkuji


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Nedostatek sexuální touhy u manžela"

Dobrý den.

děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru.

Odpověď na Váš problém je vždy velmi složitý. Nejedná se totiž o něco, co má racionální důvody. Je zde konflikt, který rozhodně nepatří k Vaší věkové kategorii. Jste ve věku, kdy ex je velmi významnou součástí partnerského života. Vzhledem k tomu, že nesoulad v potřebě sexu řešíte a vede ke sporům a hádkám, nemá smysl radit abyste si o tom spolu promluvili. Manžel je prostě sobec a je si jistý, že může k otázce četnosti sexu přistupovat jak chce on. Takových lidí je bohužel stále víc a tento problém začíná být, především u mužů, už zřetelný. Když nechce žena, je to "normální" a muž je trpitel. Opačně se o tom moc nemluví a přitom je to velmi častý důvod nevěry (samozřejmě nepochopitelné).

Nabízí se možnost doporučit Vám sexuologa, ale obávám se, že muž k němu nebude chtít jít. Přece nebude řešit něco, co pro něho není problém.

Taková lhostejnost muže k ženě se ale řešit musí. Nevím jaké máte vztahy s jeho matkou, ale v KRAJNÍM případě může pomoci i to, že se jí svěříte. Možná se synem promluví, ale může Vám i poradit jak na něho "zatlačit". Je to smutné, ale někdy to tak je. Možná se dovíte, že ona to nezná jinak... To Vám ale nepomůže. Pozor však na jeho negativní reakce, hodně by se to dotklo jeho ega.

Já navrhuji připravit dobrou večeři a otevřít láhev vína a připravit hezký večer.  Navoďte téma nesouladu Vašich sexuálních potřeb a přímo se ho zeptejte co Vám radí, že máte dál dělat. Takovou otázku rozhodně nebude čekat, ale bude na ni muset reagovat. Možná si uvědomí, že jste jeho žena a že máte své potřeby které se zavázal naplňovat. Asi ho to vnitřně hodně urazí, ale co z toho, že bude klidný a dále se bude tvářit že jsou mu Vaše potřeby lhostejné.

Píšete, že sex je pouze tehdy když chce on. Jiná tazatelka, když ani za takové situace nedostala odpověď co má dělat, to řešila tak, že manželovi sdělila, že už si poradila i bez něho a že dnes nechce... Výsledkem bylo, že manžel šel do sebe a 2x týdně se "překonal", ale tak, aby ho s jeho nabídkou sexu nevyhodila...

Nepředpokládám, že by Vám navrhl milence... nebo sexuální služby jinde...

Možná musíte z role žadatelky přejít do role ženy s nadhledem. To znervózní každého muže, protože najednou neví proč ta změna a co je za tím.

Znovu se nabízí možnost zajít pak k sexuologovi a poradit se s ním a požádat o společné sezení.

V každém případě Vám doporučuji zakoupit sexuální pomůcku která je účinná a pomůže Vám se sexuálním uvolněním. Klasický "Robertek" pravděpodobně znáte a nejspíš ho i máte. Nyní však píšu o pomůcce které se říká Womanizér a funguje na principu vibrací podtlaku na klitorisu. Nejsem agent, ale vím, že tato pomůcka pomáhá a s úspěchem ji využívají ženy které s dosažením orgasmu mají i velké problémy. Naučte se ji využívat a věřím, že Vám pomůže naučit se takovou stimulaci klitorisu která Vám orgasmus dovolí prožít. Získáte i jistou nezávislost na svém muži a sexuálně se uvolníte. 

Můžete se pak s manželem dohodnout i na tom, že JEHO sex 1x týdně a o pomůcce mu nemusíte nic říkat. Je to sice zdánlivě ponižující, ale je to lepší než nic. 

Podle toho, co píšete o problémech s orgasmem se domnívám, že manžel nechápe, že místo soulože potřebujete orální sex. Tak si s ním o tom promluvte. Ale ten Womanizér si určitě kupte...

Asi nemá smysl přemýšlet nad dalšími variantami. 

Doufám, že se Váš problém vyřeší k lepšímu. Držím Vám palce.

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz

 

Štítky: