Jste zde

"Facesitting" a BDSM praktiky

"Facesitting" a BDSM praktiky

Hlavní téma: "Facesitting" - poloha pro orální sex.
Pokračování článků "Polohy pro orální sex nebo orální milování" a Sexuální polohy pro lesbický orální sex".

Využívání této polohy je běžnou součástí BDSM, která zahrnuje dominanci a podřízenost. Nemusí to však vždy být hlavním důvodem pro používání této techniky a polohy vsedě nad ústy partnera. V rámci BDSM může být "Facesitting" obzvláště intenzivní formou erotického ponížení, které může z hlediska sexuálního zaměření vyhovovat oběma partnerům..

"Facesitting" je běžný mezi dominantními a submisivními jednotlivci, demonstruje převahu a poskytuje jim sexuální uspokojení. Nejedná se o přidušení, které je také využíváno při BDSM praktikách. Tady má dolní partner dostatek vzduchu a jeho úkolem je uspokojovat dominantního partnera nahoře. Velmi silným sexuálním podnětem je v těchto případech prožívání intenzivního pocitu spojení s druhou osobou prostřednictvím úst. Podnětem je také prociťování váhy, tlaku, vlhkosti, vůní a pachů, případně tmy. Všechny podněty se sčítají a vytváří erotickou stimulaci jak pro dávajícího partnera, tak i pro poskytujícího partnera.

Role můžou být dopředu rozděleny a tak jedna osoba bude hrát roli sexuálně dominantní a druhá sexuálně submisivní. Často jsou úkoly uspokojování touto formou přidělovány mužům, ale i ženám, které vzrušuje být při této sexuální hře otrokem. Dominantní partner může být žena, ale také muž a to především při homosexuálních orálních praktikách. Pomůcka pro tuto formu orálního sexu využívaného při BDSM praktikách je popsána v článku "Facesitting - nábytek pro facesitting".

 

Články s podobnou tematikou

Litaratura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: