Jste zde

Jak se vyrovnat s malým penisem?

Jak se vyrovnat s malým penisem?

Komplex zvaný MALÝ PENIS tíží nejednoho muže. Domnělý "problém s malým penisem" je naprosto srovnatelný se stejně domnělým "problémem malých prsou" nebo "problémem velkých prsou". Rozdíl je jen v tom, že v prvním případě se trápí muži a v druhém ženy. 

Ženská sexualita je jiná, než mužská. Žena vnímá vzrušení jinak, než muž. Také potřebuje jiné stimuly než muž a jiný přístup k sexu. To je problém mnoha mužů, že potřebám ženy rozumí jen ze svého pohledu. Konají tak, jak se to líbí jim. Ani mnohdy nepřemýšlí o tom, že jejich žena by daleko více ocenila dlouhou milostnou předehru, něhu, pozornost, dlouhé něžné vzrušování, než soulož hned poté, co se obejmou...

Ženy jsou při stimulaci citlivé především na zevní části vaginy, na velkých a malých pyscích, v první horní třetině pochvy a hlavně v celé oblasti klitorisu. Těch významných erotogenních zón ženy je samozřejmě více, ale klitoris je tím nejvýznamnějším orgánem ženské rozkoše. Vzhledem k tomu, že se nachází na spojení malých stydkých pysků, tedy v oblasti zevní části pohlavního orgánu ženy, není k jeho stimulaci potřeba žádná velká délka penisu muže. Pověstný bod G uvnitř horní části pochvy se nachází v první třetině její délky. Pokud má muž menší přirození, pak pro něj není problém, při správně zvolené technice soulože nebo kombinované sexuální stimulaci ženského pohlaví, ženu uspokojit. Malé přirození, když je muž umí vhodně při sexu používat, může ženě přivodit více vzrušení, jak dokáže muž s velkým penisem, se kterým uspokojuje hlavně své potřeby.

Z pohledu většiny žen velikost penisu pro ženskou sexualitu až tak důležitá není. Jak to tak vypadá, tak s malým přirozením mají problém především muži. Když se dokáží se svou pohlavní realitou vyrovnat a příjmu velikost svého přirození jako fakt, mají vyhráno.

Vždy, když se mluví o problémech v sexu v souvislosti s malým penisem muže, nemohu nevzpomenout jednoho moudrého citátu na zamyšlení:

Z pohledu ženské sexuality,
by pro ženu byl ideální milenec
muž bez penisu ...
(Albert Ellis)

a přidám ještě jeden

Když řeknete co si představujete pod pojmem milování
Žena si vybaví lásku, něžnosti, milostnou předehru, doznívání po aktu milování.
Muž si vybaví sex.

Jak velký je vlastně "malý penis"?

Průměrná délka penisu je v České republice "zprůměrována" do délky kolem patnácti centimetrů. Hned uklidním většinu mužů, že se jedná od průměrnou délku penisu měřenou ovšem v erekci! Protože je vnímání velikosti penisu velmi individuální, nemá smysl se trápit nad celostátním průměrem a pravítkem pravidelně přeměřovat, zda jsem pod nebo nad... Přitom ženy vlastně ani po nějak zvlášť vyvinutých mužích ani netouží. Většina žen totiž při souloži orgasmu stejně nedosáhne a tak spíše než velikost pánského přirození oceňují šikovnost jeho majitele v uspokojení ženy jinak.

Stejně, jako je statisticky doložena průměrná délka penisu, je také vědecky i prakticky doloženo, že délka penisu (ani podprůměrná, průměrná nebo nadprůměrná) na dosažení a kvalitu ženského uspokojení zásadní vliv nemá.

V čem je tedy problém s délkou penisu?

Dá se snadno domyslet, že ten hlavní problém u mužů je ve srovnání. Podobně jako se srovnávají s ideálem krásy ženy, muži nejsou rozhodně jiní. Podvědomě totiž chtějí (a podvědomě tak i činí) soupeřit mezi sebou. A délka penisu je tím nejjednodušším vítězstvím, kterého mohou dosáhnout. A tím druhým nejčastějším důvodem je nespokojenost s tím, co právě mám já. 

Muži, kteří nejsou se svým penisem spokojeni a touží po "větším" by se dali rozdělit na ty, kteří

  • ženu uspokojit při souloži zvládají
  • ženu uspokojit nezvládají

Ti první ví, že délka a velikost penisu pro uspokojení ženy jení to nejdůležitější. Jejich motivace touhy po větším penisu spočívá v pocitu, že větší penis, by jim mohl zajistit obdiv kamarádů a zvýšenou touhu žen. Vlastně je to určitá forma komplexu méněcennosti i když k ní vlastně není nejmenší důvod.

Ti muži, kteří při souloži ženu uspokojit nezvládají jsou skálopevně přesvědčeni že je tomu tak proto, že mají malý nebo nedostatečně velký penis.

Naprostá většina "problémů" spojených s malým penisem má původ především v mužské, ale i ženské psychice.

Ještě by stálo za zmínku, že délka nebo velikost penisu rozhodně není tím nejvýznamnějším ukazatelem mužského sexappealu. Vypovídá jen o tom, co je vidět, nikoli o kvalitě, přístupu k sexu nebo zkušenostech. To pravé srovnání by možná leckterého muže hrdého na svůj dlouhý visící penis rozladilo. Své o tom ví především muži, kteří trpí nějakou sexuální poruchou spojenou například s problémy s erekcí... Sexuální poruchy mají totiž mnohem větší dopad na partnerské vztahy, jak délka nebo velikost penisu.

Jak se s tím vyrovnat?

Je potřeba se zamyslet nad tím, komu vlastně malá penis vadí, zda muži, ženě nebo oběma současně. Také není od věci si ujasnit kdy tomu tak je. Podívejme se na to, kdy je velikost mužského přirození nebo u žen například velikost prsou a jejich tvar pro lidi největším problémem.

Nudistická pláž

Pokud je to na nudistické pláži, pak si povšimněte, že praví, klasičtí nudisté velikost pohlaví ani jeho tvar neřeší, nahota pro ně není exhibice. Nahotu považují za přirozenou pro lidi a proto je pro ně přirozené i to, že některý muž má penis větší, jiný menší. Podobně ale neřeší ani velikost a tvar prsou u žen. Mladí, staří, děti ... prostě nudisté si vás pro velikost přirození nebudou ani víc vážit, ani vás nebudou zatracovat a vyhýbat se vám. Je zajímavé, že největší problémy na nudistické pláži mají především lidé, kteří mají problém se svým sebevědomím. Pro takové muže ani ten nejdelší penis nebude dost dlouhý na to, aby se na nudistické pláži cítili uvolněně a nic neřešili. Tento problém se týká i žen, jen místo penisu řeší svá ňadra. Zvláštní je, že na nudistické pláži tito lidé většinou větší pozornost věnují svým pohlavním symbolům, jak například tomu, že mají nadváhu a jinak sešlé tělo (někdy i ducha).

Při seznámení

Tak to určitě nebude ten nejlepší příklad. Pokud se neseznamujete zrovna na nudistické pláži, pak velikost přirození není rozhodně to, čím by jste se vzájemně při prvním setkání mohli zaujmout nebo přímo oslnit. Prostě při seznamování lidé na tom druhém oceňují zcela jiné hodnoty. Co se těla a pohlaví týká, tak většinou tak trochu kupujete onoho pověstného "zajíce v pytli". Ani muži přitom nemohou s jistotou odhadnout, jak dokonalé má dívka nebo žena tělo. Ženy bývají opravdu vynalézavé a leccos umně skryjí pod slušivými šaty. A věřte tomu, že ženy umí klamat tělem ...!!!

Na masážích

Na masážích toho moc nezatajíte. Zvláštní je, že maséra nebo masérku klienti tak trochu považují za bezpohlavní bytosti a prakticky se před nimi nestydí. A ti, kteří své komplexy překonat nedokáží, by se měli léčit. Ti se však na masáže moc nehrnou a pokud na ně zajdou, pak je s nimi více práce po stránce psychické, jak fyzické. Přitom masér nebo masérka už viděli a dotýkali se tolika nahých nebo svlečených těl, že už těmi bezpohlavními bytostmi skoro jsou.

Ve společných sprchách

Ve společných sprchách je nahota přirozená a tak se nic neutají. Muži, ale i ženy naplno konfrontují své představy s realitou. Ti rozumní vidí, že dokonalé tělo je spíše výjimkou. Ti, kteří vše srovnávají pak mnohdy získávají komplex méněcennosti nebo naopak hrdosti. O obou případech je to zbytečné. Když se pak zase obléknete, bude pan ředitel zase ředitelem, i když má přirození o polovinu menší jak jeho náměstci..

Malý penis a sex

Říká se, že "Na velikosti nezáleží!". Vím, že pro muže, kteří považují své přirození za menší je to jen slabá útěcha, ale každý muž se musí prostě přijmout takový jaký je a smířit se s tím. Jinak mu hrozí řada komplexů, které když se na sebe nabalí dokonale předčí původní "problém" s domněle malým penisem. Prostě je potřeba se smířit s tím, že delší nebude a hotovo. Je potřeba se naučit využívat to, co mám a ne neustále přemýšlet o tom, jaké by to bylo kdyby ... Pro ženu je opravdu daleko důležitější to, jak se jí muž dokáže věnovat, jak ji dokáže vzrušit a dovést k orgasmu. A na to muž nakonec penis vůbec nepotřebuje. Kdyby byla v sexu nejdůležitější velikost penisu, pak by se žádná žena s takovým mužem nikdy nerozešla!!! Jenže praxe je zcela jiná. Pevný a odhodlaný malý penis je nad zlato ve srovnání s penisem, který neumí překonat zemskou gravitaci. A že takových je!

Ještě jedna důležitá informace pro nevěřící muže nebo ženy - je v podstatě jedno, jak je penis dlouhý, především záleží na vhodné sexuální poloze při souloži a na způsobu pronikání a úrovni stimulace klitorisu a první horní třetiny pochvy s pověstným bodem G. Délku penisu při souloži žena prakticky vůbec nepozná, pokud je jím správně stimulovaná a vzrušená. Při pohlavním styku má na výslednou stimulaci spíše vliv šířka penisu, než jeho délka. Rozhodující pro vzrušení ženy je především vhodná technika stimulace pochvy a hlavně klitorisu penisem a to ve vhodné sexuální poloze. Proč se tedy trápit tím, jak dlouhý nebo tlustý penis mám, když s tím stejně nemohu nic dělat

Co muži s komplexem malého penisu potřebují?

Muži postižení komplexem malého penisu potřebují ohleduplnou ženu.
Pokud muž se sebou není spokojen nebo dokonce začíná mluvit o možnosti operace penisu, pak je potřeba mu jeho obavy rozmluvit. Když žena dokáže muži vysvětlit, že větší penis nepotřebuje, poskytne mu tu nejlepší službu. Je potřeba hledat jinou cestu ke zlepšení milostného života, než prodlužováním penisu! Ani po sebelépe provedená plastická operace nezajistí vyšší spokojenost v sexu. Může se však stát, že po operaci s delším penisem zažijete komplikace, které jste dříve nemuseli řešit. Nejčastěji je jedná o poruchu erekce. Dlouhý visící penis neposkytne tolik radosti, jako svěží kratší.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)