Jste zde

Lesbický vztah - přitahují lesbičky všechny ženy?

Lesbický vztah - přitahují lesbičky všechny ženy?

Hlavní téma: "Co je to lesbický vztah" a "Lesbický sex".
Pokračování článku "Lesbický vztah - otázky které raději nepokládejte..."

Otázka, zda lesbičky chtějí mít sex s každou ženou, se kterou se setkávají v práci, při sportu nebo zábavě je, upřímně řečeno, hloupá. Přesto však patří mezi otázky, které se lesbičkám někdy kladou se vzrušením v hlasu tazatele... Zvláště ženy, které si úplně nejsou jisté svým vztahem k ženám nebo tajně touží po bližším kontaktu se ženou (bisexuální), mohou takovouto otázkou "sondovat", zda "mají šanci". Některé lesbičky jsou totiž nesmírně atraktivní ženy a svojí ženskostí nebo povahou přirozeně poutají pozornost nejen mužů, ale i žen.

Lesbický vztah není jen o touze po sexu, ale především o vzájemných sympatiích mezi ženami. Díky jejich odlišné sexuální orientaci je sexuálně přitahují ženy. Neznamená to ovšem, že by je automaticky přitahovaly všechny ženy které se v jejich životě objeví.

Vztah lesbičky k jiným ženám je naprosto srovnatelný jako vztah heterosexuální ženy k mužům. Některé heterosexuální ženy určitý typ mužů přitahuje, jiný je jim lhostejný a k některým typům mužů mohou dokonce cítit antipatie nebo se jim přímo vyhýbají.

Stejné je to s lesbickými ženami vůči ženám. Obecně je ženy sexuálně přitahují, neznamená to však, že automaticky všechny. Je to naprosto srovnatelné - určitý typ žen lesbičky přitahuje, jiný je jim lhostejný a k některým typům žen mohou dokonce cítit antipatie nebo se jim přímo vyhýbají.

Lesbický vztah a sexuální přitažlivost mezi ženami není jen o sexuální orientaci. Stejně významné jsou vzájemné sympatie, pochopení, souznění, osobnost nebo láska. Teprve pak nastupuje sexuální touha. To samozřejmě platí pro lesbické ženy, které lesbický sex považují za vrchol jejich vzájemného souznění. Pokud se jedná o lesbické ženy promiskuitní, pak je to podobné jako s promiskuitními heterosexuálními muži nebo ženami - vezmou, co je po ruce...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje