Jste zde

Poloha "Ve stoje - "Visutý styk"

Poloha "Ve stoje - "Visutý styk"

Volné pokračování článků "Sexuální polohy" a "Polohy pro penetrační vaginální sex".

Sexuální poloha popsaná v knize Kámasútra.

Muž stojí, žena ho obejme rukama okolo krku, muž ji zvedne do úrovně pasu a žena jej okolo pasu ovine nohama. Muž ženu přitiskne co nejtěsněji ke svému tělu a žena ho pevně nohama obejme. Zavedení penisu musí být hluboké, aby bylo možné polohu zaujmout tak,a by se v ní dalo chvíli vydržet. Penis prostě nesmí vypadnout... Díky tomu, že penis stojí přímo proti poševnímu vchodu, jeho poloha dovoluje, aby spojení bylo opravdu hluboké. Čím silněji bude žena nohama obepínat mužovo tělo, tím bude kontakt v oblasti pohlaví intenzivnější. Žena se muže drží za ramena nebo kolem krku. Této opoře, kdy se žena drží muže okolo krku, Kámasútra říká "visutý styk".

Tato poloha je podstatně snadnější tehdy, když je možné, aby se žena zády opírala o stěnu nebo nějakou jinou oporu.

Muž ženu nadlehčuje tak, že ji drží za zadeček a tiskne k sobě. Proniklá celou délkou penisu. Hloubku pronikání může měnit tak, že ženu k sobě přitahuje nebo odtahuje podle toho, jak potřebuje. Pohyby pánví kontrolovat především žena, ale bez pomoci muže by se jí nemuselo dařit spojení udržet po celou dobu soulože. Proto je vhodné, aby žena i muž spolupracovali. Pokud chce žena, aby spojení bylo opravdu hluboké intenzivněji muže nohama obejme, tím svou pánev přitáhne co nejblíže k muži. Ten jí neustále pomáhá nadlehčováním zadečku rukama.

V této poloze penis stimuluje celou hloubku pochvy. Pro muže i pro ženu se jedná o polohu namáhavou, ale velice vzrušující. Oba partneři potřebují obě ruce k tomu, aby polohu vůbec udrželi. Muž musí ženě pomáhat s nadlehčováním jejího těla a žena se musí rukama udržet kolem jeho krku. Její váha musí být na muže přenesena stiskem jejích nohou, kterými muže v pase objímá. Žena musí mít pevné břišní svaly i svaly nohou, jinak v této poloze moc dlouho nevydrží. A muž musí mít silné ruce a celkově dobrou  fyzickou kodici.

Žena kontroluje rychlost a hloubku pronikání penisu. Musí se k muži přitahovat a odtahovat. Muž je schopen s pohyby pánví pomáhat a ženu nadlehčuje. Na jednu stranu je to opravdu obtížné a vyžaduje to dobrou fyzickou kondici, ale je to nesmírně vzrušující. Vzrušení obou partnerů je umocněno hlubokým spojením i nezvyklými pocity, které vyvolává pevné objetí a svírání těla muže nohama ženy. Svírání nohou vyvolává ve svalech nohou napětí a to některé ženy potřebují k tomu, aby snadněji prožily vyvrcholení.

Poloha, kdy muž stojí mu poskytuje lepší a větší kontrolu nad jeho sexuální energií. Oba partneři mají rozvést sexuální energii  podél páteře směrem do hlavy. Muž touto cestou může kontrolovat své vzrušení a zabránit vyvrcholení. Cílem je, aby jako první prožila vyvrcholení žena. Narůstání sexuální energie a její přenos do hlavy umožňuje oběma partnerům prožívat vzrušení a nakonec i vyvrcholení s hlubokými pocity vzájemné lásky a štěstí. Je to poloha při které oba partneři prožívají nejen silné vzrušení, ale i hluboké emoce.

POZOR:

  • Poloha je ideální pro experimentování, jen nesmí trvat moc dlouho...
  • Poloha není vhodná pro ženy s příliš velkou váhou nebo malou kondicí. Těžká žena se do polohy vůbec nemusí dostat a spojení nejspíš dlouho neudrží.
  • Tato poloha je pro svou obtížnost vhodná spíše pro sportovně založené ženy a silné muže.

Poznámka:
Poloha muži dovoluje jak pohlavní styk vaginální, tak také styk anální. Anální styk je však podstatně obtížnější, než vaginální.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje