Jste zde

Sexuální polohy vhodné pro použití připínacího penisu

Sexuální polohy vhodné pro použití připínacího penisu

Volné pokračování článků "Sexuální polohy" a "​Erotické pomůcky".

Připínací penis je jedna z méně známých sexuálních pomůcek. Kromě zpestření sexu heterosexuálních párů ho k vzájemné penetraci při penetračním vaginálním i análním sexu využívají také lesbické ženy. Často se používá pro anální penetraci muže ženou.

Připínací penis je vlastně napodobenina "klasického" mužského penisu, proto se vyrábí z materiálu, který by měl skutečný penis v erekci, co nejvěrněji napodobit. Hlavní výhodou oproti klasickému vibrátoru je to, že žena má obě ruce volné a může je využívat k dalším technikám stimulace partnerky nebo partnera. Připíná se k tělu pomocí popruhů v místě, kde má muž penis. Protože se jedná určitou náhražku skutečného penisu a je určen k penetraci vaginální nebo případně anální, je možné ho využít prakticky ve všech sexuálních polohách klasického sexu.

Připínací penis je sexuální pomůcka která se obecně nejčastěji spojuje s lesbickým sexem. Nezřídka se však využívá i při BDSM praktikách a to jak pro penetraci ženy tak i muže. Pokud se tedy zamyslíme nad tím, kdo a jak jej může využít, vychází nám toto:

 • penetrační sex lesbických žen
 • penetrační sex muže v heterosexuální páru
 • penetrační sex při BDSM praktikách na ženě nebo muži

Podle toho, kdo připínací penis používá a podle toho, jaký je hlavní cíl jeho použití, dostáváme se k sexuálním polohám, které se při takovéto penetraci používají nejčastěji.

Obecně se dá vysledovat, že nejoblíbenější jsou

 • "Misionářská poloha"
 • Obrácená "Misionářská poloha", tedy "Jezdecká poloha" ("Na koníčka")
 • Poloha "Na pejska"

Připínací penis v lesbickém sexu

Lesbické ženy připínací penis používají jako náhražku mužského penisu při milování. Proto se dá předpokládat, že už ze zvědavosti, vyzkouší řadu "klasických" poloh penetračního sexu. Nakonec se ale stejně rozhodnou pravidelně používat 5 až 6 poloh, podobně jako je tomu je při sexu heterosexuálních párů. Mezi těmi polohami, které při penetračním sexu lesbických žen většinou nechybí polohy

 • "Žena na zádech" - ("Misionářská poloha"). Žena při ní leží na zádech a partnerka s připnutým penisem leží na ní. Tato poloha "Tváří v tvář" je považována za základní, nejběžnější polohu při sexu.
 • "Zezadu" - (varianta "Na pejska"), patří mezi oblíbené polohy, dovede navodit nové pocity, nezvyklé doteky a dovolí i hluboké proniknutí.
 • "Žena nahoře" - (poloha "Na koníčka", základní "Tváří v tvář"), poloha pro dominantní ženy a pro snadnější dosažení jejich vyvrcholení, při které poskytující žena leží na zádech a žena "přijímající" žena sedí "nahoře" na připínacím penisu.
 • "Zezadu" - (varianta "Na čtyřech"), říká se jí poloha kočky a žena v ní klečí na kolenou s doširoka rozevřenýma nohama a připínací penis do ní proniká různými způsoby zezadu.
 • "Na boku" - (poloha "Lžičky" - základní). Oblíbená a šetrná poloha pro těhotné nebo obézní ženy.
 • ...

O tom, jaký připínací penis je pro lesbický sex vhodný, pojednává článek "Připínací penis - pro lesbické ženy".

Připínací penis v sexu heterosexuálního páru

V sexu heterosexuálních párů se připínací penis nejčastěji používá tehdy, když muž touží poznat "jaké to je" v situaci, kdy je pronikaný do konečníku nebo tehdy, když touží po tom, aby žena masturbaci jeho penisu kombinovala s masáží prostaty. Dá se to samozřejmě provádět i klasickým vibrátorem a většinou se to tak skutečně provádí, ale někteří muži touží po to, aby je žena "souložila" podobně jak to dělají oni... Může s stát i to, že muž touží poznat anální sex tak, jak ho zažívají homosexuální muži při penetračním sexu. Tento důvod je však méně častý než touha muže po masáži prostaty přes konečník při masturbaci. Při heterosexuálním sexu ženy s připínacím penisem na muži je nejčastější sexuální polohou

 • "Misionářská poloha"
 • Poloha "Na pejska"

Používají se tedy především polohy ve kterých je anální penetraci možné provádět nejsnadněji. Mužům (nebo jejich ženám) nejde ani tak o to experimentovat se sexuálními polohami, ale hlavně o to, aby bylo takovouto penetraci možné snadno spojit s manuální masturbací nebo masturbací pomocí masturbátoru.

Ženám pak nejvíce vyhovuje když penetraci muže provádí v klasické "Misionářské poloze" nebo v klasické poloze "Na pejska". Tyto polohy znají a ví, jak při nich penetraci provádět a mají v těchto polohách nejsnadněji "vše pod kontrolou". Ženy se po počátečních rozpacích většinou nové role ujmou velmi "zodpovědně" a "s nasazením". Po chvíli jim už nepřipadá, že je něco jinak než by mělo. Naprostá většina žen, která je o něco podobného požádána, však potřebuje chvilku času na to, by se pro novou roli rozhodla a ztotožnila se s ní. V heterosexuálním sexu pak může být masturbace muže, spojená s jeho penetrací pomocí připínacího penisu, zajímavým zpestřením sexu.

O tom, jaký připínací penis je vhodný pro stimulaci mužské prostaty pojednává článek "Připínací penis - pro stimulaci muže".

Připínací penis při BDSM praktikách

Penetrační sex při BDSM praktikách na ženě nebo muži se provádí nejčastěji v polohách

 • "Misionářská poloha"
 • Poloha "Na pejska"

Domina většinou sama zvolí polohu ve které muže nebo ženu bude připínacím penisem penetrovat. U mužů je to jasné, tam penetrace bude anální. U žen je často nejprve vaginální a pak anální. Opačně to není možné provádět z hygienických důvodů. Často je pak pro dosažení závěrečného vyvrcholení anální penetrace prováděna připínacím penisem a vaginální pomocí vibrátoru. Domina ženu vzrušuje dvojitou penetrací a stimulací klitorisu. Řada žen zaměřených na BDSM takovouto penetraci od svých domin vyžaduje, protože něco podobného ve svém soukromém sexuálním životě většinou nezažívají. Možná někoho překvapí, že právě ženy toužící po BDSM praktikách je častěji vyžadují od žen a ne od mužů. Nemusí to přitom být ženy lesbického zaměření. Jen některé ženy se při BDSM praktikách cítí bezpečněji a uvolněněji, když je přijímají od jiné ženy. Touží pak vyzkoušet i to, o co by muže nepožádaly...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje