Jste zde

Stimulace vulvy tlakem a třením o tělo

Stimulace vulvy tlakem a třením o tělo

Hlavní téma: "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření".
Pokračování článku: "Masturbace třením vulvy o předměty nebo tělo".

Pomalu jsme se dostali k partnerskému sexuálnímu životu. Samostatnou kapitolou sexuálního života ženy zvyklé na tření pohlaví o předměty je období vztahu s partnerem nebo partnerkou. Je jasné, že vzdát se těch nejpříjemnějších technik ze dne na den může být pro někoho problém. Bude rozdíl, zda je jedná o heterosexuální vztah nebo vztah dvou lesbických nebo bisexuálních žen. Především bude záležet na tom, zda žena techniku tribbingu má za základní techniku svého sexuálního uspokojení, nebo zda vyvrcholení snadněji dosahuje také jinými metodami a technikami... Podrobněji se etapou potřeby vzájemného tření pohlavních orgánů ženy (i muže) v partnerském vztahu zabývá článek "Techniky tření a tlaku - patří do partnerského života?".

Vyzkoušejte tření jemnými látkami nebo kožešinou

Mnoho žen (ale i mužů), které se s cíleným jemným dotekem látek nebo kožešin na těle nikdy nesetkaly, mimořádně intenzivně prožívá techniky tantrické masáže, při které, především v úvodní části, tedy ještě bez olejů, partner nebo partnerka, masér nebo masérka, tělo a pohlaví jemně hladí kožešinovými rukavicemi nebo po něm nechává sklouzávat jemné látky a šátky. Pocity, které takové jemné tření poskytuje jsou nesmírně příjemné a vzrušující.

Tření vulvy o tělo partnera nebo partnerky

Pro mnoho žen je příjemné třít vulvu o tělo jiné osoby, kdy se spojuje kombinace emocí, intimity, tepla, pevnosti a měkkosti těla. Podvědomě tyto techniky používají ženy i při běžném partnerském sexu, především při milostní předehře, při prožívání doteků a intimních okamžiků, kdy je ženě velice příjemné přitisknout vulvu například ke stehnu partnera nebo k jiné části jeho těla. Většinou je to spojeno s objímáním a líbáním a je to velmi silný podnět i pro partnera. Oblíbené je svírání nohy partnera nebo partnerky mezi stehna. Pokud se přidají jemné pohyby vulvy po těle, případně tlak na tělo partnera, bude to jistě i pro partnera nesmírně vzrušující dotek plný erotického napětí.

V úvodním článku tématu "Masturbace ženy třením vulvy o předměty nebo tělo" jsme se zabývali i rozdíly pocitů při stimulaci vulvy, která je vyholená a vulvy s hustým ochlupením. V případě tření vulvy o tělo partnera nebo partnerky má má lepší kontakt s třenou částí těla vulva vyholená. Kontakt je rovnoměrnější, d dochází k větší a intenzivnější stimulaci nervových zakončení na povrchu kůže. Pokud se navíc přidá kapka oleje, je možné rozevřít stydké pysky a jemně třít o kůži partnera nebo partnerky i poštěváček a jemnou sliznici stydkých pysků. Pocit tření ještě intenzivnější a přináší i více vzrušujících pocitů. Pro některé muže bývá vyholené ženský klín velmi silným sexuálním podnětem a rádi si prohlížejí právě ty detaily, které jsou jindy skryty v ochlupení. Jsou muži, které vyholený ženský klín vzrušuje i proto, že je pak i zralá žena více "dívčí"... Masturbace vulvy prováděná o předměty je přece jen záležitostí individuální masturbace. Tření vulvy o tělo partnera nebo partnerky je však záležitostí párovou. Zatímco v první variantě uvolněný chloupek nikomu nevadí, u párové stimulace může být partnerovi nebo partnerce nepříjemný... Tření neoholené vulvy po těle partnera nebo vulvy po vulvě partnerky je pocitově jiné i pro toho, kdo své tělo poskytuje. Kontakt těla s oholenou vulvou je pro většinu mužů i žen přece jen příjemnější...

Změnu pocitů při zvýšení nebo snížení množství tělesného tuku v okolí vulvy se týká více ženy "nahoře", než partnera nebo partnerky "dole". Obecně však platí, že když žena není "prostorově výraznější", je to pro jakoukoli techniku, nejen techniku frottage",  přínosem.

Forma masturbace třením vulvy o tělo se bude v průběhu ženina života vyvíjet a se získanými zkušenostmi zdokonalovat. Sexuální představy, touhy a fantazie přirozeně zvyšují úroveň touhy, vzrušení a následně i prožitek z vyvrcholení. Nejdůležitější je nespěchat, mít dostatek času a nemít přehnaná očekávání. Neexistuje žádný dobrý nebo špatný způsob, jak tuto praktiku dělat, nemusíte mít žádnou představu ani cíl. Úplně bude stačit, že se při tom, co děláte, budete cítit dobře. Zkoušejte a brzy zjistíte, co je vám příjemné.

Pro pochopení významu tlaku a "sexuálního tření" v sexuálním životě ženy, je vhodné znát i důvody, proč mnohé ženy vyhledávají techniky "Stimulace vulvy tlakem a třením o předměty".

Téma pokračuje článkem "Stimulace vulvy tlakem a třením o předměty".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(O)