Jste zde

Technika "Juicer"

Technika "Juicer"

Hlavní téma: "Umění tantrické masáže".
Volné pokračování článku "Tantrická masáž lingamu".
Technika patří mezi "Základní techniky tantrické masáže lingamu".

Masážní technika "Juicer" patří mezi techniky, které podporují nárůst sexuální energie, tedy nárůst vzrušení. V podstatě se jedná o intenzivní masáž žaludu penisu. Technika je podobná technice při vymačkávání pomeranče.

Masážní technika "Juicer" je prováděna jako

Je vhodná jak pro masáže prováděné heterosexuálními páry, které provádí žena muži, ale také pro masáže homosexuálních mužů.

Popis techniky z pohledu dávajícího

Levou rukou uchopte lingam pod žaludem. Uchopte ho do dlaně tak, aby jeho tělo obepínala sevřená dlaň, palec a ukazováček. Palec a ukazováček se spojí a vytvoří O. Pohyb ruky veďte směrem shora dolů. Tím docílíte toho, že stáhnete předkožku a napnete kůži lingamu. Tlakem malíkové hrany ruky pomalu uvolníte lingam z tukové tkáně u jeho kořene. Povolte sevření dlaně ruky a prsy pomalu rozevře kolem kořene lingamu (kromě spojení palce a ukazováčku). Stále spojený palec a ukazováček levé ruky nechte pomalu sklouznout po těle lingamu až dolů k jeho kořeni. Tím dokončíte stažení a napnutí předkožky. Lingam se "prodlouží" a i dlouhá předkožka je bezpečně stažena pod lem žaludu. Předkožku udržujte staženou a napnutou po celou dobu provádění techniky.

Technika je založena na intenzivním tření žaludu lingamu polštářky prstů pravé ruky. Proto je nutné zajistit dostatečnou lubrikaci. Ideální je nanést horký olej, který se nechá na žalud pomalu kapat z prstů pravé ruky. V této době je předkožka je již stažena, žalud obnažen. Teplý olej způsobí velmi příjemné pocity a ty pomohou zpevnit erekci. Pozor na to, aby teplota oleje nebyla příliš vysoká. Proto nikdy nenalévejte olej přímo z misky, ale vždy jej nechávejte kapat z prstů. Teplotu tak pokaždé ověříte vlastní rukou.

Pravou rukou budete provádět rotaci kolem lemu žaludu. Prsty pravé ruky sevřete do "špetky" po obvodu lemu žaludu. Dlaň bude nad žaludem, ale nebude se ho dotýkat. Tato technika bude přímo dráždit žalud na jeho lemu a na uzdičce. Rukou začněte otáčet doleva a doprava, jako když držíte půlku citronu nebo pomeranče a otáčíte jí na "vymačkávači", tedy "juiceru". Určitě víte, o jaký nástroj se jedná, a tak je vám už jasné, jaký pohyb ruky se má provádět. Špičky prstů kloužou po spodním lemu žaludu a především po pásu velmi citlivé části stažené předkožky, která se v tomto místě nachází. Této oblasti se říká "Phrenulární zóna" a jedná se o oblast mimořádně citlivou na tření a stimulaci. Třením je drážděna i oblast uzdičky, která spojuje žalud a předkožku. O intenzitě prožitku rozhoduje rychlost rotace prstů a přítlak prstů. Čím vyšší přítlak a vyšší rychlost pohybu, tím intenzivnější pocity muž zažívá. Nesmí se to však přehnat. Snadno by se mohlo stát, že původně příjemné pocity by mohly přerůst v bolestivé.

Při pomalém rotačním pohybu s menším přítlaku prstů muž bude vnímat řadu pocitů a bude "stíhat" tyto pocity prožívat. Rychlý pohyb s velkým přítlakem prstů pocitově splyne v pocity prudkého nárůstu vzrušení. To pak může poměrně rychle přerůst ve vyvrcholení.

Rotaci prstů provádějte do krajních poloh možností zápěstí. Když pohyb dovedete do maximální polohy doprava, zastavte a vracejte se zpět do maximální polohy doleva. Tento kývavý pohyb musí mít žena pod kontrolou, jinak hrozí, že může lingam zranit nehty. Nemá smysl se pokoušet o extrémní rychlost rotace.Podle reakcí muže a zvýšení erekce snadno poznáte, kdy je pohyb optimální.

Technika "Juicer" je vhodná i pro navýšení závěrečného vzrušení muže až k hranici vyvrcholení. Můžete ji zařadit jak do sestavy technik masáže lingamu, které bezpečně vedou k vyvrcholení nebo ji můžete použít v situaci, kdy už vidíte, že muž je silně vzrušený a touží po vyvrcholení. Když vyvrcholení nastoupí, nepřestávejte v rotačním pohybu, ale zpomalte ho a snižte úroveň přítlaku prstů. Po vyvrcholení je žalud penisu mimořádně citlivý na dotek a tak postupně tlak a rychlost pohybu prstů snižte až na úroveň jemného hlazení. Na závěr žalud jemně sevřete v dlani a zůstaňte v klidu. 

Doporučený počet opakování techniky:

  • 3x při nácviku "výdrže" s mužem. který má problémy s předčasnou ejakulací. Technika se provádí pomalu a velmi jemně!
  • 6x v případě kratších masáží
  • 9x v případě tantrické masáže hodinové
  • 18x v případě naplnění cíle dosažení vyvrcholení. V takovém případě je rychlost rotace prstů vyšší.

 

Pocity přijímajícího muže a poskytující ženy

Technika je používána jako jedna z technik celkové tantrické masáže lingamu. Je mimořádně příjemná pro oba partnery. Často právě při ní dochází k nárůstu vzrušení, které přejde až do vyvrcholení. Muži, kteří tantrické masáže prožívají opakovaně, ji považují za nepřehlédnutelnou a mají s ní mnohdy spojené očekávání vyvrcholení. Zvláště v situaci, kdy žena pohyb zrychlí a navýší počet opakování, muž pochopí, že masáž se blíží ke konci...

Pocity přijímajícího muže

  • příjemné a vzrušující teplo od masážního oleje
  • pocit sevření těla lingamu při stahování předkožky
  • pocity "prodloužení" a plnosti lingamu při stažení ukazováčku a palce levé do tukové tkáně u jeho kořenu
  • pocit intenzivního tření na spodní části žaludu a v oblasti Phrenulární zóny
  • pocity se s pokračující rotací doleva a doprava sčítají a narůstají
  • muž přitom vnímá zpevnění erekce a nárůst vzrušení

Rizika: největším rizikem je možnost "pořezání" lemu žaludu nebo stažené předkožky dlouhými a ostrými nehty. Také hrozí jisté určité riziko použití příliš horkého oleje kapaného na citlivý povrch žaludu. Vnímavost pocitu tepla nebo horka je u prstů jiná než povrchu žaludu. Proto je potřeba teplotu oleje sledovat.

Pocity dávající ženy

Už po prvních opakováních rotace prstů ruky kolem žaludu žena vnímá, že technika muže velmi silně vzrušuje. Technika je přitom technicky jednoduchá a má "výsledky". Žena kladně vnímá vzrušení muže a nepřehlédnutelně vidí výsledek masáže. Technika "Juicer" se dá provádět i na nedokonale vzrušeném lingamu, ale při dokonalé nebo pevné erekci je pocitově pro oba příjemnější. 

POZNÁMKA

Další, obdobnou technikou je technika "odšťavňovače", při které prsty pravé ruky rotačně nemasírují jen žalud a oblast pod žaludem lingamu s "Phrenulární zónou", ale stejným pohybem masírují i tělo lingamu.

Už z názvu techniky je zřejmé, že patří mezi techniky, které zajistí nárůst sexuální energie muže až k vyvrcholení...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)(O)