Jste zde

Varianty stimulace pohlaví při masáži prostaty

Varianty stimulace pohlaví při masáži prostaty

Hlavní téma: "Anální sex".
Volné pokračování článku "Masáž prostaty, stimulace prostaty".

Techniku masáže prostaty jsme si už ujasnili. Nyní se budeme zabývat možnými kombinacemi masáže prostaty a dalších stimulací, které umožní nárůst vzrušení a případně vedou až k vyvrcholení, které bude spojené s ejakulaci.

 • Základní a nejméně využívaná je možnost navození ejakulace pouze masáží prostaty. Pouhou masáží prostaty se dá dosáhnout ejakulace nebo výronu ejakulátu. V průběhu masáže může také docházet k částečnému výtoku nebo vypuzení ejakulátu. Ten pak bude vytékat z močové trubice a to i bez pocitu vyvrcholení. Penis přitom může být v erekci, částečné erekci nebo i ochablý. Výtok ejakulátu může přerůst v orgasmus s klasickým výronem ejakulátu v několika ejakulačních stazích. Přiznejme si však, že takovéto dosažení vyvrcholení může nastat až za delší dobu a že pocity přijímajícího muže mohou být dost odlišné od jeho běžných zkušeností s orgasmem. Dosažení vyvrcholení pouze stimulací prostaty také vyžaduje značné zkušenosti s technikou masáže prostaty ze strany dávajícího. Snadněji se dosahuje výronu ejakulátu i orgasmu pouhou masáží prostaty mužům mladším (kteří ještě zažívají noční poluce nebo výron semene na WC při vyprazdňování), jak mužům starším, kteří již začínají mít obtíže s erekcí nebo již nedosahují tak intenzivní ejakulace jako dříve.
   
 • Nejčastější je kombinace masáže prostaty a masturbace penisu rukou. Dávající partner jednou rukou masíruje prostatu a druhou penis. Pro dávajícího partnera je to sice mnohem náročnější, ale pro přijímajícího muže o to více příjemné.
   
 • Varianta vhodná především v partnerském nebo manželském vztahu, je technika masáže prostaty doplněná stimulací masturbací rukou v kombinaci s felací. Felace je hodně intimní záležitost, ale také patří mezi rizikové sexuální praktiky. Použití kondomu je vhodné i mezi partnery, kteří si až tak nejsou jistí svou sexuální historií a naprosto nutné u partnerů, kteří si nejsou jistí ničím....
 • Kombinace masáže prostaty a použití masturbátoru. Může se jednat o masturbátor s vibrací i bez ní. V případě použití masturbátoru s vibrací bude masáž daleko rychlejší. Hlavní zásluhu však bude mít především intenzivní pocit vzrušení navozený vibracemi a stimulací masturbátorem. Složka pocitů, vznikajících ze stimulace prostaty, bude pravděpodobně jen vedlejším stimulačním podnětem. Masáž bude kratší a z pohledu masáže prostaty také méně účinná pro regeneraci a uvolnění tkáně prostaty.
   
 • Použití análního vibrátoru vhodně tvarovaného pro masáž prostaty. Pocity stimulace budou zřejmě mnohem intenzivnější a nástup výtoku ejakulátu a příchod vyvrcholení bude většinou mnohem rychlejší. použití vibrátoru pro masáž prostaty se dá doporučit při erotických hrách a milování. Pokud se má jednat o masáž prostaty s léčebným cílem, pak je lepší masáž provést prstem. Bude příjemnější, více muže uvolní a její účinek bude mít ze zdravotního pohledu vyšší hodnotu. Pokud se masáž provádí s cílem dosažení vyvrcholení, pak je vibrátor možné doporučit. Nic se však nesmí přehánět. Vibrátor je potřeba používat co nejjemněji a velmi ohleduplně!!!
   
 • Masáž prostaty se však dá provádět i při masturbaci masírovaného muže. Někdy masáž prostaty oproti předpokladu vyvolá ztrátu erekce. masáž je přitom pro muže nesmírně příjemná, ale spíše na úrovni pocitové nebo psychické. Ale ať žena dělá co chce, na erekci se to nijak zvlášť neprojeví. Někdy nepomůže ani masturbace rukou, ale ani felace. Prostě nepomáhá nic a přitom masáž je přímo nádherná, Tehdy doporučuje ženu netrápit a vzít to do vlastních rukou. Ztráta erekce může být zaviněna příliš velkým očekáváním a nezvyklostí situace. Rozumný muž na nic nečeká, vezme penis do ruky a svou vlastní léty ověřenou techniku masturbace přidá k masáži prostaty. Žena se soustředí jen na masáž a muž na masturbaci. Určitě to nebude trvat dlouho a erekce se obnoví a kombinace podnětů navodí úžasné pocity a vzrušení. Nástup ejakulace pak bude úlevou pro oba....
   
 • Pro hodně zkušené partnery je vhodná ještě jedna varianta současné stimulace prostaty a penisu. Tou variantou je masáž prostaty při souloži. Popisovat ji nemá smysl, protože je to varianta, která vyžaduje vzájemnou koordinaci zkušených milenců Není to ani snadné a ani zas tak úžasné, aby mělo smysl se touto variantou hlouběji zabývat. ten, kdo chce experimentovat si jistě svou techniku najde.
   
 • Možná je samozřejmě i kombinace všeho výše uvedeného.

Doufám, že se vám poloha i samotná masáž líbila natolik, že příště vyzkoušíte nějakou jinou, například poloha "Zezadu" vhodnou pro masáž prostaty.

.

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: