Jste zde

Obrácená poloha "Zezadu" vleže

Obrácená poloha "Zezadu" vleže

Volné pokračování článků "Polohy pro penetrační vaginální sex" a "Polohy "Zezadu"".

Odvrácená poloha "Zezadu" vleže je vlastně polohou "Zezadu", v leže, muž nahoře, ale "naruby", tedy opačně.

Představte si klasickou polohu "Zezadu", kdy žena leží na břiše na posteli, nohy má u sebe a na ní ve stejné poloze leží muž a zezadu ji proniká. A nyní se představte, že se oba současně ve spojení otočí o 180°.

Na zádech bude ležet muž a bude pronikat ženu, která bude ležet zády na něm. Tak tak přesně vypadá obrácená poloha "Zezadu", vleže.

Poloha je to, co do popisu jasná a jednoduchá, ALE to KLAME. Vůbec není snadné se z první varianty jen tak překlopit do té druhé. Muži s krátkým penisem jsou tak trochu mimo hru... Obrátit se společně a nerozpojit spojení, bude vyžadovat jistou koordinovanost pohybů a i tak není zaručeno, že se spojení nerozpojí. Popravdě - je to poloha pro zkušené milence, kdy muž má penis spíše delší, než kratší...

Pokud se to stane a spojení se rozpojí, pak je lépe, když se muž položí na záda, žena se na něj zády k němu posadí, zasune penis do pochvy a pak se pomalu, položí zády na jeho tělo. I tak je tato poloha pro muže s krátkým penisem problémová.

Možná si říkáte, proč to tak komplikovat. Vždyť, když na ženě zezadu ležel muž, bylo to vlastně to samé. Bylo to skoro to samé, ale v mnoha ohledech je tato varianta jiná.

Především je rozdíl v tom, že:

  • váha muže nezatěžuje tělo ženy, poloha se tedy pro páry, kde muž je velký a žena drobná.
  • muž může ženu objímat a hladit na přední straně těla, prsou, bříšku, i stimulovat její klitoris. To v první variantě nemohl a pokud ano, pak velmi obtížně.
  • z této varianty může žena snadno přejít do polohy "Na koníčka" v odvrácených variantách a když se přetočí tváří k muži, pak do varianty "Na koníčka", základní "Tváří v tvář"".

Spojení je většinou plytké. Zdaleka nebývá tak hluboké, jako když muž leží na ženě.

Hloubku spojení však muže ovlivňovat žena tím, ak moc se na muže "nasune".

Žena musí udržovat rovnováhu svého těla na těle muže, ten ji však může objímat a přidržovat, aby se z jeho těla nesesmekla.

Penis žaludem stimuluje především přední stanu pochvy v oblast bodu G . Spojení nebývá příliš hluboké, ale stimulace oblasti bodu G je velmi intenzivní.

Pohyby pánví může provádět jak muž, tak také žena. Kontrola vzrušení je přijatelná, jen ji více musí hlídat muž. Pokud bude pohyby pánví kontrolovat žena, musí ji muž včas upozornit na to, kdy už je příliš vzrušený. Muž ženě může stimulovat klitoris rukou nebo to může dělat i žena.

Z hlediska doteků a dráždění

  • Fyzicky – zaujmout polohu je obtížné pro oba partnery. Pak už je poloha více náročná spíše pro ženu a relaxační pro muže. Poloha rozhodně není vhodná pro tělnaté ženy. Velká váha ženy příliš zatíží tělo muže a ten to nemusí "vydýchat"...ani to nebude prospívat jeho erekci...... 
  • Proniknutí - spíše plytké. Žena kontroluje a hloubku, rychlost pronikání, muž jen částečně hloubku pronikání. Úhly penetrace se moc ovlivnit nedají. Hloubka penetrace je menší než ve variantě, kdy na ženě leží muž. Také může snadněji docházet k vyklouznutí penisu z vagíny. Vrátit zpět vyklouzlý penis může pohodlněji žena.
  • Klitoris – několik možností dráždění - muž penisem (velmi omezeně), žena rukou, muž rukou. Pokud se partneři nebudou moc pohybovat a soustředí se především na masturbaci klitorisu, může žena vystupňovat své vzrušení až k vyvrcholení.
  • G bod – intenzivní dráždění navozené žaludem penisu a technikami masáže penisu pomocí stahů vaginálních svalů.
  • Emoční prvek – velmi silné prožitky pro ženu, muž je více v pasivní roli, má však možnost ženě hladit boky, bříško, psa a stimulovat klitoris.

Technika pro pomalý sex

Velmi zajímavá a pocitově překvapivě jiná je varianta, kdy milenci jsou v uvedené poloze spojeni, penis muže tlačí uvnitř pochvy na oblast bodu G a žena nebo muž stimuluje ženě klitoris. Přitom se moc nepohybují, ale pouze oba vnímají pocity, které ženě stimulace klitorisu přináší. Stahy pochvy se pak přenáší na muže a takto ho jemně stimulují. Je to něco nového a velmi příjemného pro oba partnery. Žena může dosáhnout masturbací vyvrcholení. Muže mohou k jeho vyvrcholení dovést orgasmické stahy pochvy.

 

Literatura a zdroje