Jste zde

Tantrická technika devíti pomalých zasunutí

Tantrická technika devíti pomalých zasunutí

Hlavní téma: "Dosažení tantrického mistrovství".
Článek rozšiřuje a doplňuje "Techniky penetrace v tantrickém sexu".

Při praktikování tantrického sexu se doporučuje provádět "Techniku devíti zasunutí". Spočívá v osmi pomalých mělkých zasunutích penisu do vagíny, kdy při vysouvání penis zcela vagínu i stydké pysky opustí a jednoho hlubokého zasunutí až na maximální hloubku, které je penis schopen dosáhnout. Při mělkém zasouvání penisu dochází ke stimulaci velkých a malých stydkých pysků, poštěváčku a poševního vchodu, následované intenzivní stimulací oblasti bodu G a u hlubokého zasunutí i oblasti děložního hrdla. Tato stimulace může být prováděna velmi dlouhou dobu, neboť pro ženu je poloha pohodlná a pro muže není moc náročná.

V praxi se tedy jedná se tedy o pravidelné střídání mělkých a jednoho hlubokého průniku. Pocitově to znamená, že muž prožívá 8x pocit dráždění menší intenzity a jedno dráždění při kterém je jeho penis a především žalud intenzivně svírán v celé jeho délce stěnami pochvy. U ženy je to opačně. Ženská pochva má nejvíce nervových zakončení právě v první třetině hloubky pochvy a na její horní stěně. Teprve při hlubokém zasunutí penisu dochází k dráždění zadní stěny pochvy a oblasti děložního čípku. Znamená to tedy, že žena zažije 8x intenzivní dráždění nejvíce inervované oblasti pochvy a 1x úplně jiný pocit při tlaku penisu na zadní stěnu pochvy a děložní čípek. Proto tuto techniku mnoho žen pocitově vnímá jako mimořádně vzrušující.

Technika devíti zasunutí se dá praktikovat především v těch polohách, kde je zajištěn volný pohyb těl partnerů a je možné se jí věnovat jak ze strany muže, tak ze strany ženy. Potřeba zajistit udržení stability těl partnerů nebo udržení spojení pohlaví by byla velmi rušivá. Snižoval by se tím nejen prožitek při tantrického milování, ale především hloubka meditace při transformaci sexuální energií. Využití techniky devíti zasunutí je ideálně možné při některých variantách "Misionářské polohy".

Touto technikou jsou milenci schopni dosahovat velmi intenzivního vzrušení, neboť sexuální energie může být rozprouděna od pohlaví podél páteře až do hlavy. Pokud je muž schopen kontrolovat své vzrušení a ejakulaci, může žena dosáhnout jako první orgasmu. Ten může být podle předcházející stimulace klitoriální, vaginální i kombinovaný. Právě kombinovaný orgasmus založený na kombinaci klitorisu, oblasti bodu G i oblasti děložního hrdla je považovaný za nejhlubší typ orgasmu dosahující tantrického meditačního prožitku.

"Jízda na vlnách rozkoše"

Muž ovládající své vzrušení může pokračovat po odeznění prvního orgasmu v další stimulaci a vyvolat u ženy sérii po sobě jdoucích orgasmů. Žena se může dostat do stavu nesnižujícího se vzrušení, které každým dalším orgasmem postoupí o trochu výš, až prožívá stav, kterému se říká "Jízda na vlnách rozkoše" nebo "stav rozšířeného orgasmu". Právě zkušenosti z „Jízdy na vlnách rozkoše“ jsou nejsilnějším tantrickým zážitkem, který žena může přijmout. Vyžaduje to však jisté zkušenosti a souhru partnerů. Rozhodně to není technika pro začátečníky a nebo náhodné partnery.

Pro oddalovaný orgasmus muže platí, že pokud muž vnímá, že se vzrušením blíží k okamžiku, kdy už bude ejakulace nevyhnutelná, zastaví jakékoli pohyby penisem, přitlačí jazyk na horní parto, zatají dech v nádechu (nebo naopak bude zhluboka dýchat) a provede velký stisk PC svalů. Oba partneři zaměří svoji pozornost pozornost na srdeční čakru a odvedou nahromaděnou sexuální energii po páteři do horní části těla a do srdce. Tak mohou prožít orgasmus na úrovni srdeční čakry.

Jiná technika odvede sexuální energii do hlavy a partneři při ní mohou prožít orgasmus celotělový. Nácvik těchto technik se však začíná při tantrických masážích pohlaví, kdy přijímající vnímá jen své pocity a učí se rozvádět sexuální energii po těle a prožívat orgasmus v srdeční čakře a později i zvládnout prožitek celotělového orgasmu. Nácvik těchto vyšších technik v páru má smysl a je účinný teprve tehdy, až muž i žena zvládnou tyto prožitky individuálně. Jedná se o dlouhodobý nácvik, který vyžaduje souhru partnerů. Rozhodně to není technika kterou zvládnou začátečníci nebo nahodilí partneři.

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)