Jste zde

Doložka webu - prohlášení o zřeknutí se odpovědnosti

Doložka webu - prohlášení o zřeknutí se odpovědnosti

Tento dokument úpřímo souvisí s článkem "O projektu www.Milovani.cz".

Web www.Milovani.czwww.Kamasutra.cz a www.Karezza.cz obsahuje rady a informace týkající se lidské sexuality, sexuálního zdraví, mezilidských vztahů a přístupu k sexu. Weby a informace v nich zveřejněné mají pouze informativní a výchovný charakter. V žádném případě tyto informace neslouží jako náhrada lékařské, sexuologické, psychologické nebo psychoterapeutické pomoci. Veškeré informace slouží pouze pro rozšíření a doplnění znalostí v oblasti lidské sexuality. Nenahrazují pravidelnou nebo potřebnou lékařskou péči ani oblast poradenství, které může poskytovat pouze odborná lékařská zdravotní péče a systém veřejného nebo soukromého zdravotnictví.

Informace zveřejněné na uvedených webech jsou připravovány s plnou zodpovědností a snahou poskytnout pouze pravdivé a ověření informace zodpovědně a s důrazem na přesvědčení a svědomí autorů. Důraz je kladen na správnost informací a přesnost jejich interpretace.

Naprosto ve stejném duchu a za stejných podmínek je prováděno i bezplatné poradenství, které má výhradně informativní charakter a má složit pro srovnání názorů na daný problém.

Autoři článků, správce webu, redaktoři, vydavatel, majitelé domén a další spolupracující tvůrci webu nejsou a nemohou být zodpovědní za případné nežádoucí účinky nebo důsledky, které mohou nastat v důsledku uplatnění informací, technik a metod uváděných na těchto internetových doménách.

V případě zdravotních nebo jiných problémů se vždy obracejte na svého lékaře. Jedině on Vám může poskytnout zdravotní poradenství a lékařskou péči na kterou máte ze zdravotního pojištění a pohledu státem garantované zdravotní péče nárok.

1.1.2013

Administrátor webů www.Milovani.czwww.Kamasutra.cz a www.Karezza.cz a dalších domén, které jsou na uvedené domény nasměrované.