Jste zde

Interglutealní sex - tření penisu mezi půlkami zadečku

Interglutealní sex - tření penisu mezi půlkami zadečku

Volné pokračování článku "Sex bez penetrace".

Interglutealní sex - stimulace penisu mezi hýžděmi. Na rozdíl od análního sexu nedochází k penetraci konečníku. Penis je stimulován pouze třením mezi hýžděmi. Často se jedná o homosexuální praktiku vzájemné masturbace. Pro zpestření milování je sexuální tření penisu mezi půlkami zadečku neméně oblíbené i mezi heterosexuálními páry.

Tření penisu mezi půlkami zadečku

Dále se budeme zabývat situací, kdy sexuální tření tohoto typů využijí muž a žena. Naprosto stejná technika se však používá i mez homosexuálními muži.

Technika interglutealního sexu patří do technik nepenetračního sexu. Vzrušující je nejen pro muže, ale i pro ženu mimo jiné také proto, že je to technika neobvyklá a tak trochu "zakázaná". U ženy se jedná o intenzivní stimulaci konečníku a jeho okolí a v neposlední řadě i hráze. Navíc v nezvyklé podobě zezadu, kdy žena na muže nevidí, ale o to intenzivněji vnímá, co muž dělá. Podněty tření na hrázi, konečníku a o kůži mezi půlkami hýždí stimulují velké množství nervových zakončení, které se v této oblasti nacházejí. Proto se této technice většina žen ani nebrání, zvláště když zjistí, že muž nechce nic víc, než třít penis mezi jejími půlkami zadečku...

Pro muže se jedná o novou, intenzivní a mnohdy dosud nepoznanou stimulaci penisu. Je potřeba použít dostatek lubrikantu a pak je bez větších problémů možné dojíti k vyvrcholení. Muž sice zažívá "klasickou" stimulaci penisu třením, ale v naprosto nové a nesmírně erotické podobě. Proto také značná část mužů dosáhne velmi snadno vyvrcholení. Jen je potřeba mít na paměti, že při vyvrcholení muže je vypuzeno sperma a to z části odstříkne na ženina záda a zčásti na její zadeček. A odtud může snadno zatéct do pochvy a ženu oplodnit. Tedy pokud není použitý kondom nebo antikoncepce. Při těchto technikách je potřeba dbát velmi velké obezřetnosti a dodržovat zásady bezpečného sexu.

 

Články s podobnou tematikou