Jste zde

Je prožití orgasmu jinde než s partnerem nutně nevěrou?

Je prožití orgasmu jinde než s partnerem nutně nevěrou?

Hlavní téma: "Nevěra".
Volné pokračování článku "Co už je a co ještě není nevěra".

Nevěru si samozřejmě skoro každý, koho to téma vede k zamyšlení, automaticky spojí se sexem nebo orgasmem. Zdaleka to však nemusí být pravda. Prožití orgasmu nemusí mít s nevěrou vůbec nic společného.

Nevěra a sexuální aktivity

Spojení nevěry se sexem je zcela určitě správné a výstižné. Asi nemá smysl o nevěře při sexu polemizovat. Můžeme sem však přidat nejen sexuální praktiky penertačního sexu, ale také sexuální praktiky nepenetrační, které v podstatě penetrační sex jen obcházejí. Soulož i nepenetrační praktiky patří u lidí se "závazky" do partnerské sexuality. Pokud jsou provozovány s někým jiným, pak je to nevěra. Kdyby tomu tak nebylo, mohl by se muž po orálním sexu od prostitutky dále považovat za vzorného a věrného manžela. To samé však platí i pro ženy.

Emocionální nevěra

Vztah se sexem nebo s provozováním sexuálních praktik mimo manželství nebo partnerství je považovaný za klasickou nevěru.
Vztah bez sexu mimo manželství nebo partnerství je možné považovat v některých případech za emocionální nevěru.
Mít přátele je normální a správné. Někdy je ale přátelství tak hluboké, že po emoční stránce může být intenzivnější, než milenecký vztah. Jedná se hlavně o intenzivní přátelství mezi lidmi s opačným pohlavím u heterosexuálů a stejným pohlavím u gayů a leseb, tedy homosexuálů. Vztahům bez sexu se říká platonické vztahy. Přitom mohou být stejně intenzivní jako vztah sexuální. Více o emocionální nevěře se dovíte v článku Emocionální nevěra.

Tak, zatím jsme se úspěšně zabývali tím, co nevěrou je, nebo by mohlo být. Nyní se podíváme na případy, kdy ani prožití orgasmu nevěrou prostě není.

Prožití orgasmu nemusí být nutně nevěrou

Orgasmus je produkt vzrušení. V mnoha případech je prožití orgasmu vyvoláno i jinými příčinami, než přímo souloží nebo sexuální aktivitou při setkání dvou lidí. Na příkladech nebo příbězích si nyní vysvětlíme, proč prožití orgasmu nebo silného vzrušení nemůžeme jednoznačně spojovat s nevěrou.

Píšu o tom proto, že jsem řešil problém, kdy mladý muž prožil vyvrcholení při nezáviděníhodné situaci a to na zubním křesle. Vzhledem k tomu, že orgasmus prožil při vrtání zubu, kdy vrtačku držela zubařka, měl obavu, zda nebyl "nevěrný" své mladé ženě, se kterou byl teprve čtrnáct dnů ve svazku manželském. Nikdy dříve se mu to nestalo, neměl pro to žádné racionální vysvětlení. Prostě měl takový strach z vrtání zubu, že v okamžiku, kdy se vrtačka dotkla zubu, prožil ejakulaci.... Měl štěstí! Co kdyby vrtačku držel muž? Mohl by se považovat za homosexuálně laděného mladého muže?

Jiný příběh, opět spojený se strachem, nervozitou a psychickým vypětím. Vyprávěl mi o tom jeden známý, který se stal hlavním hrdinou příběhu. Musel se podrobit operaci a při té příležitosti byl připravován na zákrok. Svlečen, oholen, oděn do zeleného sterilního pláště uložen na operační stůl. Lékaři a se sestry připravovali na operaci a v okamžiku, kdy se rozsvítilo operační světlo nad jeho hlavou - prožil nádherný orgasmus s kvalitní ejakulací. Sestra, která dávala vše do pořádku, ho uklidňovala, že se to prostě stává....

Jsou známy případy, kdy lidé prožili orgasmus při velkém psychickém vypětí. Například při skládání zkoušky.

A co erotické sny? Někdy mohou být věrnější, než ta nejvěrnější realita. V takovém kvalitním erotickém snu můžete prožít orgasmus, ani nevíte jak. Mnohdy jsou to právě ženy, které svůj nejsilnější orgasmus v životě prožily ve snu.

Zůstaňme však v bdělém stavu a představme si ženu, která se posadí na elektrické masážní křeslo, které má zapnutou vibrační plošinu v sedáku. Některá vibrační křesla jsou anatomicky polstrovaná a mají opravdu dokonalé masážní programy (sama doma). Vibrace ze sedáku se přenášejí na stehna, hýždě a samozřejmě do pánevního dna. Když je kombinace vibrací správná, žena ani neví, jak se to seběhlo a vibrační křeslo se stane jejím nejlepším přítelem. Nesleze z něj dříve, dokud TO nepřijde ... Kdo nevěří, může si na internetu najít řadu videí natočených vtipálky skrytou kamerou.

Pokud si říkáte, že to byl orgasmus prožitý pomocí stroje, pak vězte, že něco podobného mohou například ženy prožít při masáži dekoltu nebo kosmetice tváře a dekoltu a to se ženou! Prostě příčinou tentokrát nebyl strach, ale naprosté uvolnění a příjemné pocity z masáže nebo kosmetiky.

Znám příklad, kdy pilot velkého dopravního letadla prožil orgasmus při celotělové olejové masáži prováděné dvěma maséry v Indii v Dillí. Měl z toho takové trauma, že se nemohl odhodlat k žádnému fyzickému kontaktu s muži a to po dobu více jak jednoho roku. Takovou měl hrůzu z toho, že on, ženatý se dvěma dětmi a krásnou manželkou je nejspíš homosexuál... Jak by tomu mohlo být jinak, když se mu něco podobného mohlo přihodit... Teprve po několikahodinovém rozhovoru pochopil, že příčinou jeho prožitku nebylo to, že by byl homosexuál nebo že by masáž byla vedena jako erotická, ale to, že se při profesionálně vedené ajurvédské olejové masáži dokonale uvolnil a zbavil obrovského stresu nahromaděného při práci pilota. Jeho uvolnění bylo provázeno takovouto reakcí těla.

Podobné situace mohou snadno nastat při masážích těla u žen i mužů. Uvolnění, klid, dotek, odeznění napětí mohou být snadno provázeny vzrušením a od vzrušení k orgasmu je už jen kousek.

Nesmíme opomenou orgasmus prožívaný při koncertech, kdy je vysoká hladina zvuku a tedy i zvukových vibrací, které dokáží rozvibrovat celé tělo a také pohlavní orgány nebo pánevní dno. Především u žen ve spojení s opojením ze zážitku pozorování jejich erotického symbolu v podobě zpěváka nebo kapely může snadno v kombinaci vibracemi zvuku přenesenými na tělo dojít k prožitku orgasmu. Hodně o tom ví například fanynky Beatles...

Mnoho překvapení se odehrává při lékařských vyšetřeních, aplikování injekcí nebo drobných zákrocích. Zvláště muži jsou na tyto stavy náchylní. Představte si například dřívější odvody mladých vojáků, kdy při lékařském vyšetření asistovaly (decentně) pohledné sestřičky a mladí branci stáli v řadě, ne zrovna moc oděni ...

Nebo takovou kontrolu stavu prostaty při vyšetření, při kterém muž klečí a je prozkoumáván svědomitou lékařkou ...

No a na závěr i některé kuriózní případy prožitku orgasmů:

  • při jídle
  • při zívání
  • při posilování svalstva pánevního dna
  • při jízdě na kole (ženy)
  • při sezení na zábradlí (ženy)
  • v letadle
  • na vibrační plošině nebo s vibračním pásem okolo boků (ženy)
  • a další ...

Z výše uvedených příčin dosažení orgasmu je tedy zřejmé, že ne vždy musí být prožitek orgasmu spojen s nevěrou. Takže, pokud po nevěře opravdu hodně toužíte, poproste Vašeho zubního lékaře nebo lékařku (u mužů lékařku), aby Vám tuto slast dovolila prožít při vrtání například stoliček.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)