Jste zde

Tantrická meditace "Masáž nohou pro trojici" - dvě ženy a jeden muž

Tantrická meditace "Masáž nohou pro trojici" - dvě ženy a jeden muž

Hlavní téma: "Alternativní řešení touhy po skupinových aktivitách".
Pokračování tématu "Masáže při skupinovém sexu".
Volné pokračování článku "Tantrické meditace a masáže nohou pro trojici".

Když si muž vybaví, co by se pod tímto titulkem mohlo skrývat, zcela jistě ho tato představa potěší. Vždyť něco podobného bývá erotickým snem řady mužů a chlapců. Dvě ženy a ON... Jenže naplňování erotických představ tohoto typů není cílem této tantrické techniky...

Jedná se o tantrickou masáž prováděnou ve trojici. Je jasné, že tato technika vychází z techniky určené pro dvojici - z Tantrická meditace "Masáž nohou pro dvojici". Jedná se o analogii techniky vytvořené pro dva muže a jednu ženu. Tato technika je popsána v článku Tantrická meditace "Masáž nohou pro trojici" - dva muži a jedna žena. Cíle, zásady i záludnosti meditace s masáží nohou ve trojici jsou rozebírány v článku Tantrické meditace "Masáže nohou pro trojici", a je vhodné se s nimi seznámit ještě dříve, než začnete snít...

Jedná se o techniku která je vhodná především pro začátečníky, ale pro její sílu a energii se k ní rádi vracejí i pokročilejší tantrici i tantričtí mistři.

Technika je vhodná také pro lidi, které se tantrou systematicky nezabývají, ale kteří touží vyzkoušet něco nového. Není náročná, umožňuje prožít mimořádně silné prožitky, poskytuje prostor pro meditaci i lehkou masáž. Prohlubuje pocity vzájemné intimity, učí jemnosti a naplnění tantrického pojmu "dávání" a "přijímání".

Průběh masáže a meditace

Technika masáže je určena pro trojici a je zaměřena na masáž nohou muže provedenou dvěma ženami. Jedná se především o meditační a komunikační techniku, při které můžete v tichu a klidu spojit doteky s pocity a prožitky na úrovni meditace. Nebo si při ní můžete chvíli meditovat a pak sdílet pocity a hovořit o tom, co je vám příjemné a co byste chtěli zažívat. Technika je určena lidem, kteří hledají pocity vzájemného dotyku více lidí.

Tuto meditační a masážní techniku je také možné doporučit lidem, kteří mají pocit, že bez skupinového sexu nemohou žít a plánují experimenty se švédskou trojkou nebo ruskou trojkou a nedají si to rozmluvit. Bez případných zklamání si mohou ověřit, zda to, co hledají mohou nalézt jen ve skupinovém sexu nebo zda to nemohou nalézt v pocitově mnohem bohatším prožitku při této masáži.

Technika pro trojici - tantrická masáž nohou muže dvěma ženami

Celá technika se spojuje s tantrickými rituály. Připravte si masážní a meditační prostor, zapalte vonné svíčky, pusťte meditační nebo tantrickou hudbu. Vytvořte si na zemi na dekách nebo větší matraci pohodlný prostor pokrytý dekou, případně prostěradlem. Budete potřebovat i několik polštářků na podložení nohou a hlavy a lehkou deku na společné přikrytí. Polštářků by mělo stačit 5 kusů, z toho tři, na podložení nohou, mohou být pevnější a větší. Všichni účastníci jsou oděni v lunghi (lehký šátek omotaný okolo těla, zakrývající pohlavní orgány). Přivítejte se vzájemně pozdravem Namasté a rituálními úklonami. Na závadu zcela jistě nebude ani vzájemné a společné objetí.

Poloha pro masáž nohou pro trojici

V úvodu je tato meditace podobná, jako je ta popsáná v článku Tantrická meditace "Masáž nohou pro trojici - dva muži a jedna žena". Muž si lehne na záda a ženy opačně vedle něho po obou stranách. Muž tak bude mít nohy u hlav žen.

Všichni si dejte pod hlavy menší polštářky, aby se vám všem opravdu pohodlně leželo. Masáže a meditace budou trvat více jak hodinu, tak je pohodlné ležení potřebné. Přikryjte se společně lehkou dekou nebo velkým šátkem. Muž pokrčí a doširoka rozevře nohy a ženy si opatrně položí každá "svoji" pokrčenou nohu muže na hruď. Udělejte si tolik místa, aby se vám všem nejen pohodlně leželo, ale také aby se ženy vzájemně nemusely dotýkat rameny, což by je rušilo. Ženy leží vedle sebe a měly by muži hlazení nohou provádět tak, aby si vzájemně nepřekážely. Boky se mohou muž a ženy vzájemně dotýkat. Poté ženy pokrčí každá svou nohu u těla muže a opřou ji o jeho bok. Rozevřou nohy a druhou nohu pokrčí a podloží ji na připravený větší a pevnější polštář. Podložení nohou je potřeba pro celkové uvolnění napětí v těle jak žen, tak i muže. Zároveň dojde k uvolnění svalů a zabrání se jejich vysílení nebo únavě.

V této úvodní části je situace taková, že všichni tři leží pohodlně, těly opačně vedle sebe, muž má rozevřené, pokrčené nohy položené na hrudích žen a ženy mají rozevřené pokrčené nohy, z nichž jedna se opírá o mužův bok a druhá je pod kolenem podložená polštářem. Všichni pohodlně leží a jsou přikryti společnou dekou nebo šátkem.

Úplně se zklidněte, zaměřte se na dýchání a prožívejte nádheru tohoto intimního okamžiku a teplo těl.

Začínáme masáž a meditaci

Masáž a meditaci zahajte tichým "Namasté", kterým vyjádříte svou úctu svým partnerům. Masáž začíná tím, že ženy začnou lehounce hladit nohy ženy. Každá hladí a pozvolna masíruje nohu, kterou má na své hrudi. Je to nesmírně příjemná technika a muž dostává lehkou, jemnou masáž nohou od obou dávajících žen. Nemusíte se snažit být synchronní, nebo navzájem kopírovat techniky. Toto není o technice synchronní masáže nohou. Jemně masírujte každý kousek mužových nohou a chodidel. Soustřeďte se na každý prst, uvolněte jej a rozmělněte každé zatuhlé místečko. Pohrajte si s kotníky a nárty. Použijte techniku vytírání mezi-karpálních rýh k uvolnění napětí a rozproudění lymfy na chodidlech a nártech. Nikam nespěchejte. Masáž chodidla s kotníky může trvat klidně i čtvrt hodiny. Po celou dobu zachovávejte mlčení a plně se ve své mysli věnujte pocitům, které ve vás vyvolávají pocity dávání a přijímání dotyků při masáži nohou.

Muž je po celou dobu masáže a meditace v klidu a úplně uvolněný. Prožívá doteky na chodidlech, uvolnění nártů, kotníku, vnímá blízkost a dávání od svých partnerek. Masáž nohou je úžasná sama o sobě. Umocňuje ji okolnost, kdy muž má nohy doširoka roznožené a položené na hrudích svých masérek. Ty ho něžně i intenzivně masírují a jemně ho hladí. Klidně se může stát, že muž pocitům masáže podlehne a začne usínat nebo spíše přejde do útlumu a pocitu odevzdanosti. Nemusíte nikam spěchat pocity při masáži a meditaci jsou opravdu velmi příjemné pro všechny.

Když jsou chodidla, nárty a kotníky dostatečně uvolněné, mohou ženy začít hladivé techniky pomaličku prodlužovat ke kolenům a začít hladit a masírovávat lýtka, kolena a podkolenní jamku. Nezapomínejte se vracet zpátky k chodidlům a věnujte se nyní oblasti od špiček prstů až po kolenní jamku. Vyvarujte se pokušení prodloužit dráhu hlazení a masáže až na vnitřní stranu stehen. Může to svádět, ale nedělejte to. Další čtvrthodinu tak můžete věnovat každému kousíčku nohou muže až po podkolenní jamku. V podkolenní jamce nezapomeňte na jemné krouživé pohyby a na objímání kolen a lýtek dlaněmi obou rukou. Nikam nespěchejte. Techniku mačkání a objímání dlaněmi zdokonalíte, když spojíte prsty obou rukou a jemně stlačíte lýtka, chodidla nebo kolena dlaněmi. Techniku mačkání a objímání dlaněmi můžete později provádět po celé délce nohou.

Až budete mít uvolněné a rozmasírované nohy po kolena, jemně a láskyplně je hlaďte od prstů až po kolena. Střídejte jednu ruku za druhou. Jedna ruka s hlazením končí a druhá začíná. Nespěchejte a vložte do toho pohybu všechnu něhu, které jste schopni. Velmi pomaličku prodlužte pohyb hlazení i na vnitřní stranu stehem. Nespěchejte, nesnažte se hned při prvním tahu pohladit celou nohu, veďte pohyb přirozeně, bez zaváhání, pomalu a jemně až do oblasti třísel. Asi při pohybu odhrnete lunghi a obnažíte muži celé nohy až po bříško. Nesnažte se však úmyslně dotýkat jeho pohlaví. Když se lehounce dotknete, nebude to vadit, nesmí to však být úmyslné ale spíš náhodné. Pokud byl muž doposud v hluboké relaxaci, tak nyní může začít prociťovat velmi příjemné pocity na citlivých erotogenních zónách. Nyní jeho tělem začnou procházet příjemné pocity blaha a možná i pocity jemného vzrušení. Opravdu nespěchejte, máte před sebou třetí čtvrtinu hodiny a tak máte spoustu času na důslednou masáž a prožívání vlastní meditace a pocitů z doteků a blízkosti.

Pokud bude mít muž touhu jemnost a něžné dávání masáže nohou ženám oplatit, pak může začít hladit nohy partnerek. Jeho pohyby a dotyky nemusí být masážní, měly by však být jemné, pomalé, hladivé a by měly vyjadřovat poděkování za péči, která je mu věnována. Každé ženě může hladit jen nohu, která se opírá o jeho bok, není však problém pohladit i druhou pokrčenou nohu. Mělo by to dělat tak, aby to ženám bylo příjemné. Rozevřením nohou ženy dávají muži dostatek prostoru na něžné doteky a hlazení. I muž by se měl vyvarovat přímých doteku na pohlavních orgánech žen nebo v jejich bezprostřední blízkosti.

V této fázi prožívají ženy i muž zcela nové pocity, které dříve asi nikdy nezažili. Dávají a přijímají jemnou techniku, která ani nemá navodit vzrušení, ale jejím hlavním cílem je uvolnění, masáž a plné prožívání pocitu dávání a přijímání. U žen doteky na nohách a vnitřní straně stehen většinou vyvolají jemné vzrušení, která bude silnější a slabší podle toho, jak budou svoji pozornost dělit mezi dávání a přijímání. Podobně bude masáž nohou a meditaci prožívat muž. 

A nyní je před námi poslední část masáže.

Měla by být prováděna naprosto přirozeně, hlavně pomalu a jemně. Pohyb, který jste doposud ukončovali ve tříslech nyní ve tříslech zakončete. Velmi jemně začněte krouživým pohybem uvolňovat muži oblast třísel. Jedná se o pohyb, kdy přimknete prsty ke kůži ve tříslech a začtete velmi pomalým pohybem hýbat kůží a podkožím v oblasti třísel a mužova přirození. Každému místu věnujte 4 - 6 pohybů a posuňte se o kousek vedle. Každá žena by měla masírovat třísla na "své" noze masírovaného muže. Velmi intenzivní pocity bude muž zažívat, když ženy budou masírovat tak, že mezi malíkové hrany přivřou šourek a budou ho masážním pohybem na tříslech jakoby mimochodem třít. Pravděpodobně se hřbetem rukou budou dotýkat i jeho penisu, Je však velmi pravděpodobné, že muž velmi rychle začne vnímat erekci penisu. Ten pak při v erekci při masáži už "nepřekáží". Ani v této fázi se nezapomínejte vracet na celou délku nohou a věnujte svoji pozornost nohám od konců prstů, až po vnější část přirození. Pomalé pohyby ve tříslech je možné rozšířit o jemné hlazení pohlaví, jemné tlaky a kroužení přes hráz a na šourku. Pro každého muže je nesmírně příjemné jemné masírování varlat. Později dotyky rozšiřte o hlazení a něžnosti na celém pohlaví muže. Můžete ho hladit i na hrázi a okolí zadečku. Nic nesmí být větší silou nebo vynucené. Vzhledem k tomu, že se v těchto místech budou dotýkat dvě ženy, je potřeba si poskytnout navzájem prostor. Masážní doteky mohou ženy provádět postupně nebo i současně, kdy jedna hladí okolí třísel, hráz, šourek a varlata a druhá jemně masíruje penis. Při masáži pohlaví je velmi vhodné, ne-li nezbytné používat olej. Doteky a masáž budou mnohem příjemnější a nehrozí odření penisu a především žaludu penisu. Může se stát, že vnímavější muž při masáži pohlaví dvěma ženami může vyvrcholit. Může se to stát, ale není to cílem.

Máte spoustu času, nikam nespěchejte, poskytujte muži co nejněžnější doteky a prociťujte i své pocity pří dávání a přijímání doteků. Muž v této části masáže a meditace může rozšířit své hlazení u obou žen na oblasti třísel a asi nevynechá ani pohlaví obou žen. Jakékoli snahy o vnikání do ženského klína jsou při této masážní a meditační technice zcela zakázané. Stačí když se omezí na jemné tření stydkých pysků mezi prsty, případně klitoris obou žen. Přitom se dodržuje zásada "co jedné, to druhé". Pro ženu může být vzrušující i to, že ví, že stejně se muž dotýká i druhé ženy. Při stimulaci pohlaví žen dojde k přirozenému vzrušení a zvlhnutí pohlaví. I přes přirozenou lubrikaci je potřeba pamatovat na to, že dotyky musí bát velmi jemné a ohleduplné, Nesmí dojít k odření sliznic nebo tření pohlaví "nasucho". Nejedná se však o techniku, při které jde o navození vyvrcholení na závěr meditace. Naopak, prožijte si doteky u kterých předem víte, že nepovedou k vyvrcholení. Můžete tak v hluboké meditaci přijímat střídání okamžiků vzrušení a prožitky klidu a poklesu sexuálního napětí.

Poslední část masáže a meditace může trvat podle potřeb všech tří. Až budete mít pocit, že můžete masáž ukončit, zastavte své pohyby a úplně se zklidněte. Muž většinou ponechá ruce přiložené dlaní na pohlavích žen a bude pozorovat, jak toto zklidnění a naplnění klidem provází pokles jejich i jeho sexuálního vzrušení. Pravděpodobně zaznamená i zklidnění jejich dýchání a napětí svalů těl. Jemným tlakem přiložených dlaní tak uzavře první čakru těl obou žen.

Ženy mohou ponechat svou ruku v mužových tříslech nebo jedena zůstane na šourku a druhá dlaní přikryje muži penis. Obě mohou pozorovat jak celkové zklidnění navodí i pokles jeho vzrušení a uvolnění erekce. Po chvíli se ženy mohou v doteku vyměnit. Jakékoli pokusy o další hlazení, případně vzrušování jsou na závěr meditace všem zapovězené. Zhluboka dýchejte a prociťujte pocity tentokrát již jen svého těla. Jemně sejměte ruce a zůstaňte úplně v klidu a navoďte si pocity vnitřního klidu a vyrovnání.

Závěr masáže a meditace

Až se rozhodnete vstát, vzájemně si poděkujte pozdravem "Namasté" a úklonou. Po masáži a meditaci budete dále stejně oblečení v lunghi, jako tomu bylo na začátku masáže. Dejte si společně čaj a ovoce, případně pojezte něco lehkého. Můžete si společně popovídat o pocitech, které jste při meditaci zažívali.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)