Jste zde

Tantrická meditace "Masáž nohou pro trojici - dva muži a jedna žena"

Tantrická meditace "Masáž nohou pro trojici - dva muži a jedna žena"

Hlavní téma: "Alternativní řešení touhy po skupinových aktivitách".
Pokračování tématu "Masáže při skupinovém sexu".
Volné pokračování článku "Tantrické meditace a masáže nohou pro trojici".

Tato tantrická masáž je prováděna ve trojici. Je jasné, že tato technika vychází ze cvičení určeného pro dvojici - z techniky Tantrická meditace "Masáž nohou pro dvojici". Jedná se o techniku která je vhodná především pro začátečníky, ale pro její sílu a energii se k ní rádi vracejí i pokročilejší tantrici i tantričtí mistři.

Tato technika je vhodná také pro lidi, kteří se tantrou sice systematicky nezabývají, ale kteří touží vyzkoušet něco nového. Není náročná, umožňuje prožít mimořádně silné prožitky, poskytuje prostor pro meditaci i lehkou masáž. Prohlubuje pocity vzájemné intimity, učí jemnosti a naplnění tantrického pojmu "dávání" a "přijímání".

Jedná se hlavně o meditační a komunikační techniku, při které můžete v tichu spojit doteky s pocity a prožitky na úrovni meditace. Nebo si při ní můžete chvíli meditovat a pak sdílet pocity a hovořit o tom, co je vám příjemné a co byste chtěli zažívat. Technika je určena lidem, kteří hledají pocity vzájemného dotyku více lidí.

Tuto meditační a masážní techniku je také možné doporučit lidem, kteří mají pocit, že bez skupinového sexu nemohou žít a plánují experimenty se švédskou trojkou nebo ruskou trojkou a nedají si to rozmluvit. Bez případných zklamání si mohou ověřit, zda to co hledají, mohou nalézt jen ve skupinovém sexu, nebo zda to nemohou nalézt v pocitově mnohem bohatším prožitku při této masáži.

Analogií této masáže je technika Tantrická meditace "Masáž nohou pro trojici" - dvě ženy a jeden muž. Cíle, zásady i záludnosti meditace s masáží nohou ve trojici jsou rozebírány v článku "Tantrické meditace a masáže nohou pro trojici" a je vhodné se s nimi seznámit ještě dříve, než začnete snít...

Technika pro trojici - tantrická masáž nohou ženy

Celá technika se spojuje s tantrickými rituály. Připravte si masážní a meditační prostor, zapalte vonné svíčky, pusťte meditační nebo tantrickou hudbu. Vytvořte si na zemi na dekách nebo větší matraci pohodlný prostor pokrytý dekou, případně prostěradlem. Budete potřebovat i několik polštářků na podložení nohou a hlavy a lehkou deku na společné přikrytí. Polštářků by mělo stačit 5 kusů, z toho tři, na podložení nohou, mohou být pevnější a větší. Všichni účastníci jsou oděni v lunghi (lehký šátek omotaný okolo těla, zakrývající pohlavní orgány). Přivítejte se pozdravem Namasté a rituálními úklonami.

Poloha pro masáž nohou pro trojici

Žena si lehne na záda a muži opačně vedle ní o obou stranách. Žena tak bude mít nohy u hlav mužů. Všichni si dejte pod hlavy menší polštářky, aby se vám opravdu pohodlně leželo. Masáže a meditace budou trvat více jak hodinu, tak je pohodlné ležení potřebné. Přikryjte se společně lehkou dekou nebo velkým šátkem. Žena pokrčí a doširoka rozevře nohy a muži si opatrně položí každý "svoji" ženinu pokrčenou nohu na hruď. Udělejte si tolik místa, aby se nejen pohodlně leželo, ale také aby se muži vzájemně nedotýkali rameny, což by je rušilo. Boky se mohou muži a žena vzájemně dotýkat. Poté muži pokrčí svou nohu u těla ženy a opřou ji o její bok. Rozevřou nohy a druhou nohu pokrčí a podloží ji připraveným větším a pevnějším polštářem. Podložení nohou je potřeba pro celkové uvolnění napětí v těle jak u mužů, tak i u ženy. Zároveň dojde k uvolnění svalů a zabrání se jejich vysílení nebo únavě.

V této úvodní části je situace taková, že všichni tři leží pohodlně, těly opačně vedle sebe, žena má položené rozevřené, pokrčené nohy položené na hrudích mužů a muži mají rozevřené pokrčené nohy, z nichž jedna se opírá o ženin bok a druhá je pod kolenem podložená polštářem. Všichni pohodlně leží a jsou přikryti společnou dekou nebo šátkem.

Úplně se zklidněte, zaměřte se na dýchání a prožívejte nádheru tohoto intimního okamžiku a teplo těl.

Začínáme masáž a meditaci

Masáž a meditaci zahajte tichým "Namasté", kterým vyjádříte svou úctu svým partnerům. Masáž začíná tím, že muži začnou lehounce hladit nohy ženy. Každý hladí a pozvolna masíruje nohu, kterou má na své hrudi. Je to nesmírně příjemná technika a žena dostává lehkou jemnou masáž nohou od obou dávajících mužů. Nemusíte se snažit být synchronní, nebo navzájem kopírovat techniky. Toto není o technice synchronní masáže nohou. Jemně masírujte každý kousek ženiných nohou a chodidel. Soustřeďte se na každý prst, uvolněte jej a rozmělněte každé zatuhlé místečko. Pohrajte si s kotníky a nárty. Použijte techniku vytírání mezi-karpálních rýh k uvolnění napětí a rozproudění lymfy na chodidlech a nártech. Nikam nespěchejte. Masáž chodidla s kotníky může trvat klidně i čtvrt hodiny. Po celou dobu zachovávejte mlčení a plně se ve své mysli věnujte pocitům, které ve vás vyvolává přítomnost lidí, kteří Vám dali příležitost sdílet jejich blízkost a tělesnou energii. Prožijte si i pocity a jakou radost Vám dává možnost poskytovat a přijímat masáž nohou.

Žena je po celou dobu masáže a meditace v klidu a úplně uvolněná. Prožívá doteky na chodidlech, uvolnění nártů, kotníku, vnímá blízkost a dávání od svých partnerů. Masáž nohou je úžasná sama o sobě. Umocňuje ji okolnost, kdy žena má nohy doširoka roznožené a položené na hrudích svých masérů. Ti ji něžně i intenzivně masírují a jemně ji hladí. Klidně se může stát, že žena pocitům masáže podlehne a začne usínat, nebo spíše jde do velkého útlumu a pocitu odevzdanosti. Nemusíte nikam spěchat pocity při masáži a meditaci jsou opravdu velmi příjemné pro všechny.

Když jsou chodidla, nárty a kotníky dostatečně uvolněné, mohou muži začít hladivé techniky pomaličku prodlužovat ke kolenům a začít hladit a masírovávat lýtka, kolena a podkolenní jamku. Nezapomínejte se vracet zpátky k chodidlům a věnujte se nyní oblasti od špiček prstů až po kolenní jamku. Vyvarujte se pokušení prodloužit dráhu hlazení a masáže až na vnitřní stranu stehen. Může to svádět, ale nedělejte to. Další čtvrthodinu tak můžete věnovat každému kousíčku ženiných nohou až po podkolenní jamku. V podkolenní jamce nezapomeňte na jemné krouživé pohyby a na objímání kolen a lýtek dlaněmi obou rukou. Nikam nespěchejte. Techniku mačkání a objímání dlaněmi zdokonalíte, když spojíte prsty obou rukou a jemně stlačíte lýtka, chodidla nebo kolena dlaněmi. Tuto techniku můžete později provádět po celé délce nohou.

Až budete mít uvolněné a rozmasírované nohy po kolena, jemně a láskyplně je hlaďte od prstů až po kolena. Střídejte jednu ruku za druhou. Buďte pomalí a vložte do toho pohybu všechnu něhu, které jste schopni. Velmi pomaličku prodlužte pohyb hlazení i na vnitřní stranu stehem. Nespěchejte, nesnažte se hned při prvním tahu pohladit celou nohu, veďte pohyb přirozeně, bez zaváhání, pomalu a jemně až do oblasti třísel. Asi při pohybu odhrnete lunghi a obnažíte ženě celé nohy až po bříško. Nesnažte se však úmyslně dotýkat pohlaví ženy. Když se lehounce dotknete, nebude to vadit, nesmí to však být úmyslné ale spíš náhodné. Pokud žena byla doposud v hluboké relaxaci, tak nyní může začít prociťovat velmi příjemné pocity na citlivých erotogenních zónách. Nyní jejím tělem začnou procházet příjemné pocity blaha a možná i pocity jemného vzrušení. Opravdu nespěchejte, máte před sebou třetí čtvrtinu hodiny a tak máte spoustu času na důslednou masáž a prožívání vlastní meditace a pocitů z doteků a blízkosti. Pokud žena bude mít touhu jemnost a něžné dávání masáže nohou mužům oplatit, pak může začít hladit nohy partnerů. Její pohyby nemusí být masážní, měly by však být jemné, pomalé, hladivé a by měly vyjadřovat poděkování za péči, kterou jí partneři věnují. Každému muži může hladit jen nohu, která se opírá o její bok, není však problém pohladit i druhou pokrčenou nohu. Mělo by jí to být příjemné a pohodlné. Rozevřením nohou jí muži dávají dostatek prostoru na něžné doteky. I žena by se měla vyvarovat přímých doteku na pohlavních orgánech mužů.

V této fázi prožívají muži i žena zcela nové pocity, které dříve asi nikdy nezažili. Dávají a přijímají jemnou techniku, která ani nemá navodit vzrušení, ale jejím hlavním cílem je uvolnění a masáž ženiných nohou a plně prožívání pocitu dávání a přijímání. U mužů doteky na nohách a vnitřní straně stehen většinou vyvolají jemnou erekci, která bude silnější a slabší podle toho, jak budou svoji pozornost dělit mezi dávání a přijímání. Podobně bude masáž nohou a meditaci prožívat žena. Muži leží vedle sebe a měli by si hlazení nohou až do třísel provádět tak, aby si vzájemně nepřekáželi.

A nyní je před námi poslední část masáže.

Měla by být prováděna naprosto přirozeně, hlavně pomalu a jemně. Pohyb, který jste doposud ukončovali ve tříslech nyní ve tříslech zakončete. Velmi jemně začněte krouživým pohybem uvolňovat oblast třísel. Jedná se o pohyb, kdy přimknete prsty ke kůži ve tříslech a začtete velmi pomalým pohybem hýbat kůží a podkožím v oblasti třísel a ženina přirození. Každému místu věnujte 4 - 6 pohybů a posuňte se o kousek vedle. Každý z mužů by měl masírovat třísla na své noze. Velmi intenzivní pocity žena bude zažívat, když muži budou masírovat tak, že mezi malíkové hrany přivřou stydké pysky a budou je masážním pohybem na tříslech jakoby mimochodem třít. Ani v této fázi se nezapomínejte vracet na celou délku nohou a věnujte svoji pozornost jejím nohám od konců prstů, až po vnější část přirození. Pomalé pohyby ve tříslech je možné rozšířit o jemné hlazení pohlaví, jemné tlaky a kroužení přes kůži na poštěváčku. Později o hlazení a něžnosti na celém pohlaví ženy. Můžete hladit i na hrázi a okolí zadečku. Nic nesmí být větší silou nebo vynucené.

Jakékoli snahy o vnikání do ženského klína jsou při této masážní a meditační technice zcela zakázané.

Vzhledem k tomu, že se v těchto místech budou dotýkat oba muži, je potřeba si navzájem poskytnout prostor. Masážní doteky mohou muži provádět postupně nebo i současně, kdy jeden hladí okolí třísel, hráze a spodní část stydkých pysků, druhý horní část stydkých pysků, Venušin pahorek a poštěváček. Je pravděpodobné, že zaznamenáte vlhkost pohlaví navozenou jejím vzrušením.

Máte spoustu času, nikam nespěchejte, poskytujte ženě co nejněžnější doteky a prociťujte i své pocity pří dávání a přijímání doteků. Žena v této části masáže a meditace může rozšířit své hlazení u obou mužů na oblasti třísel a asi nevynechá ani údy obou mužů. Nejedná se však o techniku, při které jde na závěr meditace o dosažení jejich vyvrcholení. Naopak, prožijte si doteky u kterých předem víte, že nepovedou k vyvrcholení. Můžete tak v hluboké meditaci přijímat okamžiky vzrušení a prožitky klidu a poklesu sexuálního napětí.

Poslední část masáže a meditace může trvat podle potřeb všech tří. Až budete mít pocit, že můžete masáž ukončit, zastavte své pohyby a úplně se zklidněte. Žena většinou ponechá položenou ruku dlaní na údech mužů a bude pozorovat, jak jejich vnitřní naplnění klidem provází pokles sexuálního vzrušení. Muži mohou ponechat svou ruku v ženiných tříslech nebo jeden zůstane v tříslech a druhý dlaní překryje pohlaví ženy a jemným tlakem dlaně uzavře její první čakru. Po chvíli se mohou vyměnit. Jakékoli pokusy o další hlazení, případně vzrušování jsou na závěr meditace všem zapovězené. Zhluboka dýchejte a prociťujte pocity tentokrát již jen svého těla. Jemně sejměte ruce, zůstaňte úplně v klidu a ponořte se do vnitřního pohody a vyrovnání.

Závěr masáže a meditace

Až se rozhodnete vstát, vzájemně si poděkujte pozdravem "Namasté" a úklonou. Po masáži a meditaci budete dále stejně oblečení v lunghi, jako tomu bylo na začátku masáže. Dejte si společně čaj a ovoce, případně pojezte něco lehkého. Můžete si společně popovídat o pocitech, které jste při meditaci zažívali.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)