Jste zde

Masáže při skupinovém sexu

Masáže při skupinovém sexu

Hlavní téma: "Skupinový sex".

Nejbezpečnější forma realizace představ o skupinovém doteku je masáž. Může být velmi příjemná a hlavně z pohledu vztahových následků není tak definitivně jednoznačná. Budeme se zabývat společnými masážemi, které můžete provádět ve třech nebo čtyřech lidech. Dalo by se tomu říkat také "masážní trojka" nebo "masážní čtyřka". Při masážích si docela snadno můžete prověřit reakce partnera nebo partnerky, ale hlavně svoje reakce na společné dotyky na jiném těle. Není to tak snadné, jak to vypadá a pro mnoho lidí je mnohem snadnější představa sexu, než představa masáže.

Jenže masáž není sex a možná budete sami překvapeni, že pro vás nebude tak snadné dotýkat se pohlaví jiné osoby před zrakem svého partnera nebo partnerky. Když nezvládnete tohle, jak se pak vyrovnáte s mnohem intimnějším a jednoznačnějším skupinovým sexem?

Toto téma je podrobněji rozvedené v článcích


Masáže spojené s meditací ve skupině mohou být alternativním řešením touhy po skupinových aktivitách. Mezi takové masáže se dají počítat:


Pokud se jedná o masáže ve čtyřech lidech, musíte se připravit na to, že nejsou tak snadné, jak by si někdo mohl myslet. Více lidí vždy přináší více problémů (ale i radosti). U masáží ve čtyřech lidech je potřeba se připravit na to, že už musíte umět masírovat na "slušné úrovni" a že s improvizací moc nevystačíte... Masáže ve čtyřech lidech se proto dají počítat mezi masáže pro "pokročilé".

Jednat se může například o:

Nabízí se masáže využít k "výuce" masážních technik pohlaví nebo výuce technik orálního sexu, případně pro výuku masturbace pohlaví rukou. To však již jsou techniky natolik osobní, že je není možné "učit" bez naprosté vzájemné důvěry a také potlačení pocitů studu a žárlivosti.


Masáž je jen masáž, kdykoli ji můžete zjemnit nebo ukončit. Navíc se dotýkáte toho druhého společně. Nehrozí ani otěhotnění, ale ani nákaza pohlavní chorobou. Nehrozí také ani velké vztahové problémy, navíc si odpočinete (pokud jste na stole) a případně prožijete i velmi vzrušující a smyslné doteky od ostatních účastníků.

Ověříte si, zda to, co jste si vysnili je to, co hledáte. Masáže, byť ve více lidech, nepatří mezi zážitky, po kterém se ráno raději ani nebudete chtít probudit. O co jde..., vyzkoušíte, uvidíte... Sex Vám neuteče, můžete si však odpustit velké zklamání a případně narušení vztahu.

Přemýšlejte o tom ....

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)