Jste zde

Masáže ve skupině pro "pokročilé" a masáž lingamu

Masáže ve skupině pro "pokročilé" a masáž lingamu

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování tématu "Masáže ve skupině".
Rozšíření článku "Masáže ve skupině - pro "pokročilé"".

Abych nezklamal ty, kteří od článku "Masáže ve skupině - pro "pokročilé"" čekali hlavně popis situací nad kterými se jim "odkrví mozek", dovolím si nastínit několik technik, které si "pokročilí" mohou dovolit ne proto, že by to bylo více erotické, ale proto, že jsou spojeny s jinou úrovní přijímání i dávání podnětů vzrušení. Nejde "jen" o erotiku a vzrušení, ale o jednotlivé kombinace doteků a podnětů které vychází z tantrického přístupu ke vzrušení, budu je popisovat v samostatných článcích. Jejich využití totiž není vázáno pouze na masáže, ale dají se využít i při společných meditacích nebo tantrických cvičeních ve skupině.

Popisovaná situace se týká masáží ve trojici kterou tvoří dvě ženy a muž (FMF) nebo dvou párů, tedy čtyeřice. Budu se zabývat masáží ve čtveřici právě proto, že většinou ji tvoří manželské nebo partnerské páry, tedy dva muži a dvě ženy. Podstatné je však to, že mezi manžely nebo partnery je citové pouto, které se při technice "pro pokročilé" může ještě více prohloubit.

Masáž ve čtyřech znamená, že jeden muž ze čtveřice bude masírovaný dvěma ženami. V článku "Masáže ve skupině - kolik rukou "snesete"?" jsme se zabývali i faktem, že ženy vzájemné doteky snesou podstatně snadněji než muži. Protože součástí masáže jsou i techniky masáže lingamu, může se druhý muž jen dívat nebo mu ženy mohou svěřit "masáž kotníků" masírovaného muže... Tam jeho doteky rušit nebudou...

Dvě ženy společně provádí masáž lingamu

Tato varianta bude nejspíš oblíbeným tématem erotických představ nejednoho muže. Masáž může být pojata jako společná masáž lingamu nebo jako společná výuka technik masáže lingamu ve skupině. Je to však i reálná cesta, jak jedna z žen, která zná postupy a techniky tantrické masáže lingamu, je může naučit druhou ženu. Základním předpokladem samozřejmě je, že alespoň jedna z žen tyto techniky ovládá. Techniky tantrické masáže lingamu se nedají naučit za jednu masáž a tak mít "tahák", alespoň zpočátku, rozhodně doporučuji. Podrobněji je toto téma popsáno v článku "Masáže ve skupině - tantrická masáž lingamu". Masáž se pak společně procvičuje tak dlouho, dokud se ji oběma ženám nepodaří zvládnout. Přijímající muž určitě nebude protestovat... Když bude "nejhůř", muži se vymění...

Jedna žena provádí masáž lingamu a druhá věnuje muži svou pozornost

Postupujeme do "vyšší dívčí"...

Představte si situaci, kdy jako muž ležíte na masážním stole a vaší masáži se věnují dvě ženy. Druhý muž "zběsile" masíruje vaše chodidla a kotníky a nespustí ani na okamžik z žen svůj pohled. Prostě "kontroluje", zda to dělají správně... Nejdříve se věnujte klasické masáži a teprve tehdy, když se zklidníte a vyrovnáte sami se sebou, můžete pokročit dál. To samozřejmě platí pro všechny bez rozdílu.

Tato varianta masáže lingamu vychází z toho, že jakékoli doteky jsou vnímány zcela jinak, pokud jsou spojeny s něčím, co vaši pozornost posune na jinou úroveň přijímání podnětů vzrušení. Dá se to srovnat s technikou která se využívá u tantrické orální meditace pro ženy, kdy muž provádí techniku cunnilingu a současně ženě jednou rukou stimuluje prsa. Při skupinových aktivitách se to dá také přirovnat k současnému cunnilingu a laskání prsou, ale v tomto případě se dvě ženy věnují jednomu muži. Ale dost přirovnávání, nyní si popíšeme o co jde a bude jasno!

Dva manželské páry mají tu výhodu, že každá z žen má ve čtveřici svého muže. Velmi důležitá je citová vazba, která je mezi nimi. Tato technika je, přestože se to může zdát až nepochopitelné, technikou při které se mohou upevnit manželské nebo partnerské vztahy ve dvojici. Manželka muže na masážním stole bude svému muži věnovat svou pozornost a to přirovnatelnou k té nejkrásnější milostné předehře, jaké je schopna. Její role nebude muže vzrušovat, ale muže milovat. Něžně ho bude hladit na hlavě tváři, krku, ramenou, položí se mu svou svou hrudí na jeho, bude ho něžně i náruživě líbat a něžně laskat. Přesně tak, jak to dělala na začátku jejich vztahu, kdy všechno krásné a vzrušující ještě nebylo spojeno s žádnou formou stimulace pohlaví a dalších erotogenních zón.

Druhá žena mu současně bude provádět tantrickou masáže lingamu. Předpokládám, že ji umí nebo ji dokáže podle "taháku" plynule zvládnout. Jejím cílem bude muže pomalu, ale cíleně vzrušovat a stupňovat jeho vzrušení až k hranici, kdy nastoupí vyvrcholení. Není ale kam spěchat a proto je potřeba si intenzitu stimulace lingamu technikami tantrické masáže lingamu "rozplánovat" tak, aby masáž trvala okolo jedné hodiny.

Muž je něžně laskaný svojí ženou která mu svou něhou připomíná chvíle, kdy ke vzrušení stačil letmý dotek, polibek, pohlazení. Přitom ho na lingamu technikami cílené tantrické masáže lingamu vzrušuje druhá žena. To je situace která se dá už jen obtížně představit. Na jedné straně nekonečná něha manželky a na druhé straně druhá žena... Čemu věnovat větší pozornost - manželce nebo té druhé...? Většina mužů si nejspíš představí, že něco takového se prostě nedá dlouho zvládat. Asi budou mít pravdu, ale dá se to naučit zvládat!

Manželka vlastně odvádí pozornost muže od pocitů stimulace lingamu a druhá žena pomalu a cíleně zvyšuje jeho vzrušení. Obě přitom musí postupovat pomalu a "ruku v ruce". Pokud se jim to povede, dostanou muže do meditačního stavu ve kterém se může posunout na zcela novou úroveň přijímání podnětů vzrušení.

Druhý muž zatím jen masíruje a masíruje "kotníky" a "trpí" tím, že to není on, kdo je takto opečováván milujícími bytostmi...

Poznámka pro masírovaného muže
Neříkám, že je to technika snadná a že ji každý muž zvládne hned napoprvé v plné předpokládané délce masáže. Ale když dnes masáž nebude trvat hodinu, můžete si dát za cíl, že příště se zlepšíte a hodinovou masáž už "ustojíte"...


Ještě si na závěr dovolím upozornit na to, že skupinové sexuální aktivity nejsou "standardní" a že k něčemu podobnému rozhodně nikoho nenavádím... Skupinový sex však nemusí být vždy "jen o sexu" a některé jeho důvody jsou možná hodny "zvláštního zřetele". Proto se na webu www.milovani.cz a www.kamasutra.cz zabýváme i touto oblastí lidské sexuality. Pokud se někdo pohoršuje, měl by se zamyslet nad tím, co je pro vztahy lidí nebezpečnější. Zda je to nevěra, tolerovaná nevěra", otevřený vztah nebo jiná forma sexuální chování lidí mimo partnerský vztah. Upozorňuji ale na to, že základem vztahu mezi lidmi je manželství a rodina. Pokud někdo touží po komplikovanějším vztahu, musí si být vědom toho, že za své rozhodnutí nese odpovědnost každý sám za sebe!


 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)