Jste zde

Masáže ve skupině - muž masíruje dvě ženy na masážním stole

Masáže ve skupině - muž masíruje dvě ženy na masážním stole

Hlavní téma:"Masáže ve skupině" .
Pokračování tématu "Masáže ve skupině - pro "pokročilé"".

Každé masáži nebo setkání masážní nebo tantrické skupiny by měla předcházet příprava příjemného prostředí.

Každá masážní skupina se někdy dostane do situace, kdy se domluví na setkání, vše si připraví a najednou jeden nemůže (nebo se mu nechce). Stát se to může i u dvou manželských nebo partnerských párů. Tehdy ale není nic ztracené protože je tady varianta, kdy jeden muž bude masírovat dvě ženy současně. Taková masáž však může být zpestřením i pro dva páry, kdy se druhý muž prostě bude jen dívat. Proto masáže dvou žen na masážním stole nebo podložce patří mezi oblíbené masáže které si muži i ženy chtějí vyzkoušet a naučit se je. Pocitově je to totiž něco zcela nového jak pro masírované ženy, tak také pro muže který je bude masírovat.

Do úvahy přichází

Muž masíruje dvě ženy na masážním stole

Masáž na masážním stole probíhá současně. Určitě se nebude jednat o žádnou masáž které by se mohlo říkat tantrická nebo ájurvédská, dokonce ani sportovní nebo relaxační. Může vycházet z jejich masážních technik, ale bude to nejspíš masáž intuitivní a hodně improvizační. Ženy se položí na bříško za sebe na masážní stůl tak, aby každá byla hlavou na konci stolu. Nohy si opatrně přeloží přes sebe. Jedna je bude mít dole a ta druhá je přeloží přes ně. Vypadá to složitě, ale je to jednoduché a celkem pohodlné. Masírující muž bude masáž provádět tak, aby žádná z žen dlouho nezůstala bez doteku. Rozhodně to nebude masáž snadná a bude od maséra vyžadovat velké soustředění. Pro tuto techniku jsou velmi důležité "dlouhé tahy", které jsou vedeny po celé délce těla jedné ženy a přechází na tělo druhé ženy. Oblíbená technika jsou kroužky levé a pravé ruky na křížové oblasti obou žen současně. Ty pak mohou přejít na oblast hýždí, a vnitřní strany stehen. Vzhledem k tomu, že takováto masáž není pro začátečníky, věřím, že si každý muž poradí a vybere takové techniky, které obě ženy ocení.

Pro všechny bude nejspíš nejvíce očekávaná část masáže přední strany těla. Vzhledem k tomu, že se jedná o masáže ve skupině pro "pokročilé", masáž bude velmi intimní a to pro obě ženy současně. Důležitá je poloha obou žen na masážním stole. Ty se položí tak, aby jedna byla co nejblíže k té druhé. Hlavy jsou na opačných stranách stolu. Jedna z žen rozevře nohy a položí je na masážní stůl. Druhá přes její stehna přeloží své nohy tak, aby to bylo pohodlné a aby si vahou nohy příliš nepřetěžovaly. V průběhu masáže si mohou polohu nohou zaměnit. Pohlavím budou co nejblíže k sobě, asi ve vzdálenosti cca 20 až 25 cm.

Přední část těla se masíruje především dlouhými tahy, kdy masér přechází z jedné ženy na druhou. Oblíbeným cílem jsou samozřejmě i prsa a další erotogenní zóny obou žen. Po úvodní části masáže, která má ženy naladit, masér přejde k masáži stehen, třísel a pohlaví. Může se střídavě věnovat jedné ženě, pak druhé, nebo je může masírovat současně. Při masáži joni obou žen bude postupovat obdobně. Masáž bude nejspíš velkou, ale příjemnou improvizací. Určitě se bude hodit znalost základních technik tantrické masáže joni, jen tyto techniky bude používat pro masáž každé z žen samostatně nebo společně.

Jak už jsem uvedl, jedná se o masáž ve skupině pro "pokročilé". Proto nemá cenu popisovat techniky které se mohou používat ani jejich posloupnost. Tato masáž je určena pro současnou masáž dvou žen na masážním stole jedním mužem a tak od ní nemůžete očekávat průběh "klasických masáží". Přesto pro všechny může být nezapomenutelným zážitkem,

Asi Vás zajímá, zda obě ženy mohou dosáhnout takového vzrušení, že při masáži prožijí orgasmus. Ano, mohou. Ale nesnažte se o takovýto prožitek "za každou cenu". Opravdu to není cíl masáže. I když se orgasmus nedostaví, bude to nevšední prožitek pro všechny zúčastněné.

 

Téma masáží dále pokračuje článkem "Masáže ve skupině - muž masíruje dvě ženy na masážním stole".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje