Jste zde

Základní techniky tantrické masáže joni

Základní techniky tantrické masáže joni

Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".
Využívají se techniky "Tantrické masáže joni" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".

Tantrická masáž joni je poměrně složitá masáž, kterou tvoří dílčí techniky, jejichž zvládnutí je ale celkem snadné. Pro celkový dojem z masáže je však jejich posloupnost a správné provedení poměrně zásadní. Neděste se však toho, že hezkou tantrickou masáž joni ženě poskytnete pouze tehdy, když dokonale zvládnete vše. Toho se opravdu nemusíte obávat a klidně se přednostně věnujte technikám, které jsou Vám blízké. Žena ocení nejen techniku, ale především snahu, něžnost, jemnost a láskyplné provedení.

Techniky to nejsou složité, ale je jich hodně. Každá z nich má svůj význam a ženě přináší jiné pocity a posouvají ji do jiné hladiny vzrušení. Některá technika zklidňuje, uvolňuje, jiná má za cíl vzrušení rozšiřovat a rozvádět do celého těla, další přináší bouřlivé vlny vzrušení a rozkoše, další vzrušení uvolňuje, a někdy i snižuje... Prostě každá používaná technika má svůj význam a proto je potřeba nejen vědět jak ji provést, ale také kontrolovat, zda její účinky odpovídají tomu, co se od ní očekává.

Tantrická masáž joni má tyto části:

Techniky přípravné části masáže

Techniky se mohou střídat, opakovat i kombinovat. Nic není neměnné. Vyberte a opakujte takové techniky, které se Vám příjemně provádí a které se líbí (hlavně přijímající ženě). Nespěchejte, toto je ta nejkrásnější a nejintimnější část masáže...

Techniky stimulační části masáže

Stimulace klitorisu

Stimulace stydkých pysků, poševního vchodu a klitorisu ženě přináší vysoké vzrušení. Teprve když bude opravdu dostatečně vzrušená a přirozeně lubrikovaná, můžete přejít k penetrační části tantrické masáže joni.

Techniky spojené s penetrací pochvy

Techniky se mohou střídat, opakovat i kombinovat. Nic není neměnné. Vyberte a opakujte takové techniky, které se Vám příjemně provádí a které se líbí (hlavně přijímající ženě). Soustřeďte se především na techniky při kterých dochází k současné stimulaci oblasti oblast bodu G uvnitř pochvy a klitorisu. Dochází ke sčítání podnětů vzrušení které mohou navodit orgasmus vaginální nebo klitoridální. Nejčastěji se pak podaří vzrušení vystupňovat společně, žena tedy prožije orgasmus kombinovaný orgasmus vaginálně-klitoridální.

Techniky opakujte tak dlouho, dokud žena neprožije vyvrcholení vaginální nebo klitoridální. Pokud jste se rozhodli masáž zakončit bez vyvrcholení, můžete techniky opakovat tak dlouho, dokud bude ženě masáž příjemná.

Zklidňující techniky masáže joni

Není důležité, zda žena v závěru masáže prožije vyvrcholení. Už samotná masáž je vždy přirozeně provázena nádhernými prožitky, vlnami vzrušení a uvolnění a nezvyklými pocity. Ten vlastní průběh masáže je proto mnohem důležitější než samotný prožitek vyvrcholení. Proto se nemusíte za každou cenu snažit ženě vyvrcholení navodit. Když vyvrcholení nepřichází, ale i tehdy když ho žena prožije je velmi důležití masáž zakončit tak, aby energie, kterou masáž vyvolala byla "uzavřena" v těle ženy a především v jejím pohlaví Tato technika je popsána v článku Stimulace vulvy prsty - zklidnění pohlaví

Na konci masáže, po fázi zklidnění, ženu něžně obejměte a poskytněte jí pocit sounáležitosti a bezpečí.

Masáž můžete zakončit závěrečným rituálem tantrických masáží. Po masáži se často dostaví hlad, žízeň nebo chuť na něco dobrého. Nebraňte se tomu... Je pravděpodobné, že po masáži budete oba unaveni. Odpočinek nebo spánek pak může být tím posledním, co ten den společně podniknete...

 

Literatura a zdroje