Jste zde

Stimulace vulvy prsty - "dlouhé tahy" až ke krku

Stimulace vulvy prsty - "dlouhé tahy" až ke krku

Technika patří mezi úvodní, přípravné, nepenetrační.

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni" a "Milostná předehra".
Technika přípravné části tantrické masáže joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Stimulace vulvy prsty - vibrování vulvou" je jednou z technik přípravné části tantrické masáže joni.


Pokud jsme využili techniku "Stimulace vulvy prsty - Venušin pahorek a stydké pysky", žena už zná pocity, které jí masáž teplým olejem a plným dotekem ruky přináší. Většinou každý další dotek přijímá s velkým očekáváním a to se projevuje i na výrazu tváře a případně na pomalém "vlnění těla". Prostě zapomene na vše kolem a prožívá si pocity naplno, bez obav, bez studu... Tak by tomu mělo být! Jsou však i ženy, které se nepohnou a které ani náznakem nedají najevo, že jim to je příjemné. Nemusí to souviset se studem nebo s tím, že by se jim masáž nelíbila. Je to spíš jejich vnitřní postoj k jakémukoli vyjádření spokojenosti... Takovou ženu masírovat je ovšem za trest...

Je si připomeneme, že technika se provádí v poloze při které žena leží na zádech, nohy má lehce pokrčené a doširoka rozevřené. Nohy jsou pod koleny podloženy pohankovými polštářky nebo jinou pevnější podporou. Ideální je používat teplý přírodní masážní olej bez přídavných esenciálních olejů.

Jak se technika provádí?

Představa, že když se provádí masáž joni, tak se musíte věnovat jen joni je naprosto nesprávná. Pokud se budete dlouho věnovat pouze jedné části těla, musí se po nějaké době dostavit pocit, že je to pořád skoro stejné, jen se masíruje místo "kousek vedle". Pokud tomuto pocitu chcete zabránit, musíte mezi jednotlivé techniky masáže vkládat "mezihru". Je to technika masáže, která na chvíli odvede pozornost od toho co se dělalo doposud a přitom se po chvíli vrátí zpět, odkud jste ji zahájili. Odvede pozornost masírované ženy od jejího pohlaví a dopřeje jí poznat, jak krásné je, když je hlazeno celé její tělo. Technika začíná a končí na vulvě.

Pokud stojíte u masážního stolu zleva (hlava přijímající ženy je po levé ruce), pak svoji pravou ruku dlaní přiložte na celou plochu vulvy. Vzhledem k tomu, že žena má nohy rozevřené, neměl by to být problém. Ruku přiložte tak, aby byla co nejníže k masážnímu stolu, zakrývala i hráz a možná se částečně dotýkala i konečníku. Prsty ruky jsou spojené a směřují k Venušinu pahorku. S palcem si nedělejte starosti, nějak se tam "porovná"... Pokud se vám podaří mezi ukazováček a prostředníček "sevřít" klitoris krytý klitoridální kapucí, bude to ideální. Pokud se to samé podaří mezi prostředníčkem a prsteníčkem, bude to naprosto srovnatelné a už nic na přiložení ruky na vulvu neměňte. Pokud bude přiložení ruky jen plošné a klitoris "nepřiberete", nic se neděje, důležité je hlavně to, aby celá vulva byla plošně zakryta dlaní a prsty aby dosahovaly na "Venušin pahorek".

Účel této techniky je jednak odvést pozornost od doteků na pohlaví, ale také propojit pocitově celé tělo a přenést pozornost na další erotogenní zóny na těle. Pokud se vám podařilo "vyhmátnout" (sevřít) klitoris krytý klitoridální kapucí, sevřete ho mezi přiloženými prsty tak, aby Vám nevyklouzl. Přitom prsty ruky stále lehce svíráte Venušin pahorek. Pravá ruka tak vytváří nejen nepřímý tlak na klitoris, klitoridální kapuci, ale také na stydké pysky a "kořeny klitorisu" skryté v tukové tkáni Venušina pahorku. Naučit se tento "úchop" je nutné a potřebné. Využije ho i v jiných technikách. Zůstaňte úplně v klidu a vnímejte přítlak ruky. Možná budete vnímat jemné záškuby klitorisu nebo vulvy, která tak bude reagovat na vzrušení, které jí klidný tlak ruky navodí. Nijak na tyto "záškuby" nereagujte, jen se podívejte na tvář ženy. Je pravděpodobné, že tyto záškuby budou provázeny výrazem blaženosti, který se jí objeví na její tváři.

Levou rukou začněte pomalu rozvádět vzniklou energii do pánevního dna. Stačí provést tři pomalé plošné kroužky rukou na podbřišku, těsně nad Venušiným pahorkem. Kroužky jsou pomalé a ve směru hodinových ručiček.

Tlak pravé ruky na vulvu, bez jakéhokoli pohybu ruky, udržte tak po dobu 30 sekund. Pak pravou ruku, za stálého přítlaku na vulvu, pomalu posouvejte směrem k hrudní kosti. levou ruku přiložte na kyčel a po boku ji pomalu posouvejte do podpaží. Bude to synchronní pohyb obou rukou od pánve směrem k hlavě přijímající ženy. Důležité je soustředit se na to, co děláte a vnímat, jak se mění váš pocit z doteku a z pohybu rukou.

Pravá ruka bude vnímat pohyb dlaně od konečníku přes stydké pysky, mezi prsty můžete vnímat klitoris a klitoridální kapuci. Pak se soustřeďte na tlak dlaně na Venušin pahorek a přechod prstů ruky na podbřišek. Jakmile dlaň opustí Venušin pahorek, tlak ruky musíte výrazně snížit a zbytek pohybu ruky po podbřišku a bříšku už bude pouze plošný a hladivý. Rukou se dostáváte na hrudní kost, kde ještě více pohyb ruky zpomalte. Vnímejte blízkost srdce... Pokračujte v pohybu ruky dál a jemně ji veďte po hrudní kosti a klíční kosti zprava pod hlavu, kde ji zasuňte až na krk. Palcem přitom můžete pohladit tvář přijímající ženy. Prsty pravé ruky zasunutými pod hlavu několikrát jemně promasírujte krk....

Levá ruka to má snadnější. Poté, co jste ji přiložili na pravou kyčel (pravý bok) přijímající ženy, stejně pomalu ji posouvejte přes kyčel po boku směrem do podpaží. V podpaží rukou zaměřte nahoru, směrem k prsu, ten pohlaďte jen zboku a pokračujte přes pravé rameno a klíční kost ke krku zleva. Palcem se při přejíždění po boku prsu můžete lehounce dotknout dvorce prsu i bradavky. Tento lehký dotek může způsobit změnu ve tvaru dvorce i bradavky, která může svědčit o tom, že vzrušení ženy se přesunulo směrem k jejím prsům a srdci. Takovéto hlazení jsme doposud neprováděli. Je to nový a přitom velmi příjemný a vzrušující pocit. Levou ruku zasuňte až pod krk a stejně, jako pravou rukou masírujete krk, proveďte prsty levé ruky masáž krku zleva. Je dobrá vědět, že masírujete 5. krční čakru - Višúddha a že přenášíte pozornost i vzrušení do hlavy přijímající ženy.

Obě ruce masírují krk ženy současně, synchronně. Pak obě ruce pomalu zpod krční páteře vysuňte nahoru a dlaněmi a spojenými prsty pohlaďte obě tváře. Pomalým pohybem se vraťte na klíční kosti a synchronně ruce posouvejte přes hrudník, prsa, na bříško a Venušin pahorek. Při přejíždění prsou se vám nabízí možnost prsa stimulovat plošným dotekem obou rukou, můžete však využíti toho, že při přejíždění "procedíte" prsní bradavky mezi prsty a lehce je mezi prsty sevřete. Stačí trochu prsty rozevřít a do mezery nechat bradavky sklouznout. Pak prsty bradavky lehce sevřete a za pohybu ruky je stimulujete třením o boky prstů. Je to snadné a velmi účinné! Když ruce posunete přes bříško na Venušin pahorek, jejich pohyb rozdělte. Dlaní pravé ruky znovu "uchopte" vulvu a jejími prsty Venušin pahorek. Levá ruka dráhu ukončí na pravém boku na kyčli. Zakončili jsme techniku v poloze rukou, ve které začínala.


Z pohledu hinduismu a tantry připomínám, že dlaň pravé ruky nejdříve stimuluje a uzavírá 1. kořenovou čakru Múládhára, pak přejíždí po 3. solar-Plexus čakře - Manipúra, pohladí 4. srdeční čakru - Anáhata a nakonec stimuluje 5. krční čakru - Višúddha. Levá ruka energii roztírá a rozvádí do pánevního dna a k srdci a stimuluje 5. krční čakru - Višúddha. To vše se následně projeví při přesunu sexuální energie od pánevního dna až směrem k hlavě.


Pokud si někdo původně myslel, že tantrická masáž joni je snadná a dá se zvládnout bez přípravy, nyní si to už asi nemyslí...

Následovat může například technika "Stimulace vulvy prsty - "vibrování vulvou"" nebo technika "Stimulace vulvy prsty - "smetání energie"".

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".