Jste zde

Lesbický sex - vzájemné doteky prsou

Lesbický sex - vzájemné doteky prsou

Hlavní téma "Lesbický sex".
Volné pokračování článku "Ženská prsa a sexuální vzrušení".

Je mnoho technik a způsobů stimulací, které lesbičky při svém milování používají. Většinu z nich by od nich mohli muži "odkoukat" a použít při milování s partnerkou. Problém je, že mužské představy o průběhu sexu jsou mnohdy jiné, než to, co by od milování očekávaly ženy. Vynalézavost při milování je základem úspěchu a také zabrání stereotypu, který je pro jakoukoli činnost největším nepřítelem. Milování nevyjímaje...

Techniku vzájemného tření prsou je možné používat prakticky jen mezi ženami. Při jejím popisu se ji pokusím aplikovat i na heterosexuální páry, kde však, především muži, nejspíš nebude nějak výrazně oceňována.

Je obecně známé, že velmi silnou erotogenní zónou ženy jsou její prsa. Jakákoli stimulace ženských prsou ženě přináší vzrušení. Jen intenzita a technika stimulace musí být přizpůsobena stupni vzrušení. Příliš silná stimulace prsou může být pro málo vzrušenou ženu nepříjemná a naopak příliš málo intenzivní stimulace prsou může být pro silně vzrušenou ženu nedostatečná.

Situace, kdy se dvě ženy při milování vzájemně dotýkají svými prsy je symetrická. Obě ženy mohou prožívat podobné pocity a podobné vzrušení. Jak intenzivní pocity budou prožívat záleží především na situaci a na míře jejich vzrušení.

Kontakt prsou při vzájemném objetí

Kontakt prsou mezi ženami je běžný a není na něm nic, co by někoho mohlo udivovat nebo pohoršovat. Samozřejmě se jedná o situace kdy jsou obě ženy oblečené, například když se objímají při vítání nebo loučení. Takové objetí většinou netrvá déle jak 3 až 5 sekund. Pokud bude objetí trvat znatelně déle, může mít skrytý nebo vyjádřený sexuální podtext...

Lesbické ženy se však neobjímají pouze tehdy když se potkají nebo loučí. Objímání je pro ně přirozeným vyjádřením vzájemných sympatií a patří i mezi podněty sexuálního vzrušení například při jejich schůzkách nebo milování. Takovou "klasickou" situací je. Nezáleží ani tak moc na tom, zda se takové vzájemné objímání s kontaktem prsou uskuteční vestoje nebo vleže, případně v některé ze sexuálních poloh, které vzájemné objetí dovolují. Pokud se ženy vzájemně přitlačí svými prsy k sobě a přitom se něžně objímají, prožívají často pocity vzájemného "splynutí duší" a nesmírnou intimitu okamžiku. Vnímají vzájemný kontakt prsou a také jejich tvar, teplo i měkkost. Podobně, jak takový dotek prsou ženy na hrudi vzruší muže, vzruší i vzájemný kontakt prsou obě ženy. Pokud se při vzájemném objímání budou i mírně pohybovat, pak zaznamenají i vzájemné tření prsu o prso, prsou o prsa. Takovéto polohy mají ženy rády a přiznejme si, že vtom se lesbické ženy moc neliší od žen heterosexuálních, které se se svým mužem také rády objímají. Jen ty lesbické si vzájemné objetí užívají déle... Každého asi napadne, že když už se objímají, také se vzájemně hladí a líbají... A to dále prohlubuje pocity sounáležitosti, něhy a intimity.

Lesbičky situace, kdy se vzájemně laskají svými prsy, vzájemně si je o sebe třou a tlačí je k sobě, ještě "vylepšují" o přitlačení stehna k vulvě partnerky a k lehkému tření kůže stehna o Venušin pahorek, stydké pysky a klitoris. Tato technika se nazývá "Tribbing - tření vulvy o stehno partnera (partnerky)".

"Misionářská poloha" pro vzájemný kontakt prsou

Většina lesbických žen si je citlivosti svých prsou vědoma a umí se o prsa partnerky vzrušovat. Samozřejmě předpokládá, že podobně příjemné pocity bude prožívat i partnerka. Především při milostné předehře se pak ženy vzájemně "škádlí" tak, že se jedna položí například do "Misionářské polohy" a ta druhá se položí na ní. Pak se pomocí rukou trochu nadzvedne a bradavkou svého prsu začne dráždit bradavku prsu partnerky. Snadněji to samozřejmě půjde ženám s pevnými prsy, ale každá žena si dokáže poradit. Díky gravitaci prsa "ženy nahoře" visí dolů a bradavky prsu partnerky si určitě nějak najde...

Lehký kontakt bradavky o bradavku nebo bradavky o dvorec bradavky, přináší podobné vzrušení, jako lehká stimulace bradavek prsů pomocí prstů, rtů či jazyka. Nápaditost a snaha poskytnout tu nejkrásnější stimulaci má většinou ten dopad, že bradavky obou žen se zvětší, ztuhnou, a to mnohdy i s tkání dvorců. Bradavka v erekci je vnímavější na další stimulaci a tak pak přináší další vzrušení oběma ženám. Takovéto vzájemné laskání prsou prsy je pro mnoho mužů lákavá představa, ale většina mužů by si po chvíli sledování takovýchto "hrátek s prsy" nejspíš pomyslela, že by už konečně mohly postoupit dál... A právě v tom jsou ženy jiné a když se jim něco líbí, tak u toho zůstanou i delší dobu, dokud nevyčerpají všechny možnosti a varianty, které jim takovéto vzájemné vzrušování nabízí.

"Poloha 69 pro vzájemné laskání prsou"

Lesbičky poloze, ve které si vzájemně mohou laskat prsa ústy nebo je vzájemně třít o sebe, říkají "poloha 69 pro vzájemné laskání prsou". Vzájemná stimulace prsu prsem, bradavky bradavkou, nemusí probíhat pouze v "Misionářské poloze". Jedna z žen zůstane ležet na zádech a druhá si muže sednout vedle ní nebo za její hlavu. Nakloní se nad její tělo a prsa může začít laskat například "šimráním" rozpuštěnými vlasy. Postupně přejde k technice laskání prsou ústy a nakonec hlazení prsu prsem. Tato technika dá doplnit o polibky na bříško nebo o líbání prsou... Většinou se polibky postupně přenesou až na podbřišek a Venušin pahorek. Pak už sice nedochází k vzájemnému kontaktu prsou, ale snadno se dá přejít například do sexuální polohy 69 pro lesbický orální sex - cunnilingus.

Ani jsme zpočátku netušili, kolik možností skýtá na první pohled banální technika vzájemného kontaktu prsou žen. Také je překvapující, jak snadná technika to vlastně je a jak se jí dá využít pro přechod například k technikám "Tribbingu" - tření vulvy o stehno partnera (partnerky) nebo do sexuální polohy 69 pro lesbický orální sex - cunnilingus.

Technika je to vzájemně příjemná, velmi snadná a také něžná a intimní. Proto je vhodná jak pro zkušené milenky, tak (a to především) i pro "začátečníky"!!!

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje