Jste zde

Lesbický sex - stimulace prsou při vzájemném objetí

Lesbický sex - stimulace prsou při vzájemném objetí

Hlavní téma "Lesbický sex".
Volné pokračování článku "Lesbický sex - vzájemné doteky prsou".

Kontakt prsou mezi ženami je běžný a není na něm nic, co by někoho mohlo udivovat nebo pohoršovat. Samozřejmě se jedná o situace kdy jsou obě ženy oblečené, například když se objímají při vítání nebo loučení. Takové objetí většinou netrvá déle jak 3 až 5 sekund. Pokud bude objetí trvat znatelně déle, může mít skrytý nebo vyjádřený sexuální podtext...

Kontakt prsou při vzájemném objetí

Takovou "klasickou" situací je vzájemné objetí. Nezáleží ani tak moc na tom, zda se takové vzájemné objímání uskuteční vestoje nebo vleže, případně v některé ze sexuálních poloh, které vzájemné objetí dovolují. Pokud se ženy vzájemně přitlačí svými prsy k sobě a přitom se něžně objímají, prožívají často pocity vzájemného "splynutí duší" a nesmírnou intimitu okamžiku. Vnímají vzájemný kontakt prsou a také jejich tvar, teplo i měkkost. Podobně, jak takový dotek prsou ženy na hrudi vzruší muže, vzruší i vzájemný kontakt prsou obě ženy. Pokud se při vzájemném objímání budou i mírně pohybovat, pak zaznamenají i vzájemné tření prsu o prso, prsou o prsa. Takovéto polohy mají ženy rády a přiznejme si, že vtom se lesbické ženy moc neliší od žen heterosexuálních, které se se svým mužem také rády objímají. Jen ty lesbické si vzájemné objetí užívají déle... Každého asi napadne, že když už se objímají, také se vzájemně hladí a líbají... A to dále prohlubuje pocity sounáležitosti, něhy a intimity.

Lesbičky situace, kdy se vzájemně laskají svými prsy, vzájemně si je o sebe třou a tlačí je k sobě, ještě "vylepšují" o přitlačení stehna k vulvě partnerky a k lehkému tření kůže stehna o Venušin pahorek, stydké pysky a klitoris. Tato technika se nazývá "Tribbing - tření vulvy o stehno partnera (partnerky)".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje