Jste zde

Cunnilingus - orální stimulace bříška klitorisu

Cunnilingus - orální stimulace bříška klitorisu

Hlavní téma: "Cunnilingus".
Volné pokračování článku "Základní techniky orální stimulace ženy".

Horní část a spodní strana klitorisu (poštěváčku) je, především ze začátku milování, na přímou stimulaci prsty nebo i jazykem ještě příliš citlivá. Proto je lepší na takovou stimulaci přejít až tehdy, když je žena alespoň trochu vzrušená.

Jakákoli stimulace klitorisu je ženě příjemná až tehdy, když je na ni připravena.

Většina žen prožívá velmi vzrušující pocity i při tlaku jazykem na okolí klitorisu, kde vedou nervová zakončení v jeho rozšířené tkáni. Proto se neomezujte jen na ten maličký, viditelný "poštěváček", ale stimulujte i jeho okolí. Doteky jazykem na celou jeho viditelnou i skrytou část pak výsledné vzrušení výrazně podpoří.

Některé ženy upřednostňují stimulaci jedné strany těla klitorisu před druhou. Některé tantrické techniky předně doporučují (ze strany dávajícího) laskání pravé části klitorisu a zajíždění špičkou jazyka pod klitoridální kapuci. NEPLATÍ to však u všech žen stejně a proto je rozumnější stimulaci neomezovat jen jednostranně. Po nějaké době se vzrušení projeví na velikosti a tvaru poštěváčku. Klitoris se výrazně zvětší a přirozeně vystoupí zpod klitoridální kapuce a oblaží se. Erektivní tělíska v klitorisu se naplní krví a následně se zvýší nejen jeho velikost, ale i citlivost. Tehdy je jeho další stimulace mnohem snadnější a je možné jazykem kroužit okolo něho, nebo jej plošně stimulovat na celé ploše.

Kroužky plochou a špičkou jazyka

Orální stimulace bříška klitorisu špičkou jazyka. Začíná se z na jedné straně klitorisu a pokračuje na druhé. Navazuje kroužení špičky jazyka kolem klitorisu a opět cílená stimulace, tentokrát jen jeho horní strany a pak dolní. Dokonale se tak podráždí všechna nervová zakončení, které jsou na klitoris a jeho nejtěsnější okolí vyvedena.

Cílenou stimulaci klitorisu pak zaměňte za plošnou stimulaci bříška klitorisu celou plochou jazyka. Tentokrát se snažte na klitoris plochou jazyka tlačit. Stimulován bude klitoris přímo na celé jeho ploše, ale společně s ním nepřímo i velké a malé stydké pysky.

Tlak na klitoris od jazyka mnoho žen vnímá jako zásadně vzrušující podnět. Proto některé ženy, zvláště pak ty, které tlak na klitoris potřebují pro dosažení vysokého vzrušení, nakonec vyvrcholení dosáhnou. Je to pro ně někdy obtížnější, ale často jediná cesta, jak orgasmu vůbec dosáhnout. Tlak na klitoris může být umocněn i pomocí stimulace "kořenů" klitorisu prsty. Někdy pomůže i stažení klitoridální kapuce a tlak v oblasti Venušina pahorku. V každém případě je však v těchto případech základem úspěchu kombinace současné intenzivní stimulace klitorisu jazykem doplněná o přídavný tlak, který vzrušení ženy podporuje a zesiluje. Podrobněji o technice stimulace klitorisu kroužením jazyka pojednává článek "Cunnilingus - kroužky plochou a špičkou jazyka".

Ženy ve vysokém stupni vzrušení po přímé stimulaci klitorisu jazykem přímo touží, protože jakákoli další stimulace jeho okolí nebo jiné části joni jim už nestačí. Jedině přímá stimulace je může posunout blíž k vyvrcholení. Při blížícím se orgasmu se klitoris mírně stáhne pod kapuci a jakoby se zatáhne. Právě v tomto okamžiku je stimulace jazykem na jeho spodní straně snadná a ženě přináší velmi silné a nesmírně vzrušující pocity.

Orgasmus při laskání klitorisu většinou žena prožívá velmi intenzivně. Ve fázi těsně před vyvrcholením někdy muže uchopí za hlavu a podvědomě si ji přitahuje ještě více do klína. I to pro muže (ženu) může být signálem, aby přidal...

 

Poznámka:
Pro orální stimulaci ženy využívají jak heterosexuální páry, tak také lesbické páry, stejné sexuální polohy i techniky orálního sexu.

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)