Jste zde

Cvičení pro získání kontroly nad ejakulací

Cvičení pro získání kontroly nad ejakulací

Pokračování článku "Základní tantrické sexuální techniky".

Následující cvičení vychází z toho, že muž umí ovládat svaly pánevního dna, tedy svaly PC a dokáže je bezpečně rozpoznat. Tyto svaly však v následujícím cvičení používat nebude. Podotýkám však, že muž musí mít tyto svaly v dobré "kondici" a dokáže je rozpoznat!!! Znamená to, že dokáže rozpoznat i pocity vzrušení, které se v pánevním dně hromadí a tak dlouho, až se přiblíží hranici před vyvrcholením. Právě tuto schopnost bude při cvičení potřebovat. Bude se totiž učit tyto pocity správně vyhodnotit a reagovat na ně.

Když muž dokáže rozpoznat pocity v oblasti PC svalů, v oblasti podbřišku a břicha a reakce bederních svalů, které během spojení se ženou narůstají až ke hranici kdy začne ejakulovat, může VČAS provést opatření, která VČAS jeho narůstající vzrušení zastaví, a následně sníží. Naučí se tyto svaly uvolnit, odvést pozornost na vzrušení a to tak, že včas zabrání ejakulaci. naučí se v těchto kritických okamžicích zůstat v absolutním klidu, neudělat nějaký náhlý nebo prudké pohyby, který by překonal hranici za kterou bude ejakulovat.

Nekontrolované napětí v oblasti pánevního dna, křížové oblasti, oblasti hýždí, podbřišku a břicha může být jednou z příčin předčasné ejakulace, která trápí řadu mužů. Následující cvičení patří mezi cvičení vhodná právě pro odstranění této sexuální poruchy.

Začínáme s jednodušším cvičením, které vám pomůže získat kontrolu nad vzrušením a ejakulací:

 • Muž "zkontroluje" napětí svaly pánevního dna, svaly břicha, podbřišku i bederní svaly. Úplně je uvolní a povolí. To je pro cvičení velmi důležité, protože napětí v pánevní oblasti nebo v bederní oblasti kontrolu nad vzrušením zhoršuje a někdy až znemožňuje.
 • Uvedené svaly cíleně stáhne a následně povolí. Před zahájením cviční musí být svaly naprosto uvolněné.
 • Žena musí být dostatečně přirozeně lubrikovaná. Pokud je potřeba, použijte lubrikant, lubrikační gel nebo lubrikant na olejové bázi.
 • Tři mělká a pomalá zasunutí penisu do pochvy a jedno pomalé, ale maximálně hluboké zasunutí.
 • Po asi 20-30 sekundách relaxace pokračujte v opakování techniky. Milovat se touto technikou vyžaduje vysokou kázeň a zvládnutí pomalých, klidných a pravidelných pohybů při spojení. Musíte se oprostit od jakékoli touhy pohyby zrychlit nebo změnit mělké zasouvání za hluboké. Vypadá to snadně, ale vyžaduje to vysokou kázeň a sebeovládání.
 • Pokud vnímáte, že se vzrušením blížíte kritické hranici za kterou už dojde k vyvrcholení, pak podle taoistického přístupu k zabránění vyvrcholení vytáhněte penis z pochvy tak, aby uvnitř, za poševním vchodem, zůstal jen žalud. Nevytahujte penis úplně, průchod žaludu poševním vchodem by mohl způsobit dráždění, které zapříčiní překročení hranice za kterou se již orgasmus nedá oddálit!!! Zůstaňte oba v naprostém klidu!!!
 • Prudce se nadechnete a zatajíte dech.
 • Překonáte vzrušení, které pohyby penisu v pochvě nahromadily v pánevním dně... Počkáte, až se vzrušení sníží, uvolněně relaxujete a pomalu vydechnete.
 • POZOR!!! Hranici, kam až se svým vzrušením můžete jít abyste měli čas ukončit pohyb penisu a stihli ho "zaparkovat" na okraji pochvy, kde musíte zůstat v naprostém klidu, se MUSÍTE naučit rozeznat VČAS!!! Pokud ten okamžik promeškáte, ejakulaci nezabráníte žádnou známou technikou!!! Prostě vyvrcholení se dá oddálit pouze tehdy, dokud tato hranice vzrušení není dosažena!

Cílem je dosáhnout 81x mělkých zasunutí penisu do pochvy. Toto číslo (81x) je považováno za mystické, posvátné číslo taoistické tradice. po dosažení této hranice muž může kdykoli ejakulovat...

Když si budete jisti, že jste cvičení 3+1 zvládli, můžete začít zvyšovat počet mělkých zasunutí.

 • 6x mělké zasunutí penisu do pochvy a jedno pomalé, hluboké.
 • 9x mělké zasunutí penisu do pochvy a jedno pomalé, hluboké.

Cíl dosáhnout 81x zasunutí penisu do pochvy zůstává nezměněný.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje