Jste zde

Masáž prostaty jako milostná předehra?

Masáž prostaty jako milostná předehra?

Hlavní téma: "Anální sex".
Volné pokračování článků "Masáž prostaty, stimulace prostaty" a "Milostná předehra".

Z různých zdrojů, časopisů, internetových portálů a erotických webů se lidé dovídají, že muži mají při sexu nebo masturbaci rádi masáž prostaty. Anální sex nebo jeho praktiky už nejsou zas tak moc tabu a tak to mnozí vyzkouší. Nic proti tmu, anální sex, kam masáž prostaty přes konečník patří, je erotickou představou nejednoho muže. Řada žen anální sex zrovna "nemusí" a pokud po něm muž touží, pak je pro ně často přijatelnější, když ho poskytnou muži, než by ho chtěly prožít ony. Na webu https://www.milovani.cz najdete několik článků o análním sexu a to jak z pohledu přijímající ženy, tak také z pohledu přijímajícího muže. Jsou zde i "návody" na provádění masáže prostaty při cílené masáži penisu nebo při masturbaci. Z tohohle pohledu je tedy tato technika vysvětlena celkem podrobně.

Masáž prostaty přes konečník však není jen o vzrušení a vyvrcholení a pro muže může mít i příznivé zdravotní benefity. Může být určitou prevencí proti mužským zdravotním problémům a může včas pomoci odhalit změny, jako například zvětšení prostaty nebo rakovina prostaty. Podobným způsobem prostatu vyšetřují i lékaři, v jejich případě však nečekejte nic spojeného s erotikou...

Cílem tohoto článku však není vysvětlit jak se masáž prostaty provádí a na co je potřeba dávat pozor. Tento článek odpovídá na dotazy žen, které se ptají, zda je masáž prostaty vhodná jako překvapení pro muže při milostné předehře. Nejspíš je láká představa zavést do ní něco nového, co by mohlo zpestřit jejich sexuální život a překvapit muže. Protože se těch stejných dotazů sešlo více, rozhodl jsem se tyto otázky řešit formou samostatného článku.

Je masáž prostaty vhodná v rámci milostné předehry?

Nikomu nemohu vnucovat své názory, ale domnívám se, že jako "překvapení" pro milostnou předehru vhodná není. Pokusím se svůj názor obhájit.

Milostná předehra by měla být neodmyslitelnou součástí milování. Je to pojem, jehož obsah si každý představuje většinou podle svých osobních zkušeností. Skoro každý si představí dvojici v milostném objetí, jak se vzájemně hladí, laskají a vzájemně vzrušují. Tak tato představa je pravdivá jen částečně. Milostná předehra totiž začíná už dávno před tím, než se partneři vůbec dotknou a jejím cílem je sebe a toho druhého naladit a vzrušit. Asi si každý pár najde to, co jim bude nejvíce vyhovovat. Masáž prostaty by tedy teoreticky mohla být tím nečekaným zpestřením milování. Problém je ale v tom, že anální sex, včetně masáže prostaty bez přípravy, není zrovna tou změnou, která by nadchla i muže, který se na takovou aktivitu od ženy přímo těší.

Na anální sex, tedy i na masáž prostaty, která do análního sexu patří, musí být člověk připraven. Jednak psychicky, ale také i fyzicky. Některé otázky v článku "Anální sex bez možnosti přípravy na něj?" vlastně řeší podobný problém. Přestože hygiena by měla být neodmyslitelnou součástí každého sexu, málokdo se před milováním důsledně vyprázdní a případně si vypláchne konečník klystýrem. Pro běžné doteky a laskání v oblasti konečníku běžná hygiena před milováním stačí. Anální sex však vyžaduje hygienu větší a důslednější. O tom, jak se připravit na anální sex je také článek "Anální sex a hygiena", ve kterém jsou vysvětleny i otázky zvýšené hygieny, která by měla předcházet. Pokud tedy nepřipraveného muže budete při milostné předehře chtít překvapit masáží prostaty přes konečník, můžete ho přivést do nepříjemné situace. Pokud si nebude jistý dostatečnou hygienou, můžete takovou iniciativu dokonce odmítnout a to i přesto, že za jiné situace by přímo jásal. Proto je "překvapení" tohoto druhu spíše nežádoucí. Představte si, že by muž chtěl ženě v rámci milostné přípravy poskytnout anální sex. Myslím si, že pokud by se na to dopředu nepřipravila, pak by nejspíš takovouto iniciativu rázně zastavila.

Druhým důvodem, proč masáž prostaty do milostné předehry nepatří je fakt, že masáž prostaty je většinou spojena s masturbací penisu a případně s felací. Přece jen je to spíše sexuální aktivita, po které muž nepředpokládá, že by se pokračovalo v klasickém milování, ale spíš očekává, že ho žena touto kombinací dráždění přivede k vyvrcholení. Znamenalo by to, že přímo z milostné předehry se mu žena bude věnovat tak, že pro muže bude masáž prostaty a další stimulace penisu formou sexu, při které bude sexuálně uspokojen. Pak by takové překvapení mohlo pro muže být opravdu velmi příjemnou změnou, jen by žena neměla očekávat, že ho jen tak naladí a pak bude chtít, aby pokračoval v "klasickém sexu". Obávám se, že by to muž takhle snad ani nechtěl...

Třetím důvodem, proč stimulace prostaty nebude tím, co by muži při milostné předehře po které se předopokládá soulož vyhledávali, je vysoký nárůst vzrušení. Pokud žena muže vzrušuje masturbací, felací , kombinací felace a masturbace, za současné masáže prostaty, muže to samozřejmě intenzivně vzruší. Pokud by se stimulací přestala před vyvrcholením a žena očekává, že to pomůže prodloužení soulože, bude nejspíš zklamaná. Soulož je většinou tím posledním aktem milování a muž, kterému už žena poskytla tak intenzivní dráždění pohlaví má "náskok". Je velká pravděpodobnost, že při souloži nezvládne kontrolovat své vzrušení a podstatně dříve vyvrcholí... Pravděpodobnost, že by krátká soulož ženu uspokojila je ale malá... Následně může mít muž možná pocit, že to nebylo ono...

Kombinace milostné předehry masáže prostaty

Jsem přesvědčen o tom, že mnohem více žena potěší muže tím, že mu dopředu sdělí na co se může při dnešním sexu těšit. On bude mít čas se na takovou stimulaci připravit a naladit. Dostatečný časový prostor mu pak dá možnost vykonat potřebnou hygienu a to mu dodá "cenný pocit jistoty", že nedojde k nějaké "nehodě".

Milostnou předehrou samozřejmě začít můžete a dokonce se to i předpokládá. Po ní může žena přejít k cílené stimulaci penisu muže masturbací, felací nebo kombinací masturbace a felace. Přidáním pomalé stimulace konečníku a následně pomalou stimulací prostaty prstem nebo erotickou pomůckou dosáhne toho, že si muž takovéto milování prožije opravdu naplno.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)