Jste zde

Příprava na stimulaci ženského pohlaví

Příprava na stimulaci ženského pohlaví

Volné pokračování článků "Masturbace ženy".

Atmosféra

Každé milování nebo i masturbace potřebuje vhodnou pohodu, soukromí a atmosféru. Najděte si proto dostatek času a nikam nespěchejte. Nestanovujte si další úkoly, které "potom" musíte udělat. Vytvořte pohodu, zapalte vonné svíčky, naplňte aromalampu vonným olejem  ... Jde to i bez toho, ale v příjemné atmosféře je to rozhodně hezčí...
Chcete-li vytvořit příjemnou atmosféru pro milování, začněte společnou koupelí a pokračujte smyslnou masáží celého těla. Nikam nespěchejte a prožívejte společně krásné intimní okamžiky.

Čisté ruce a upravené nehty

Základem pro každé milování je čistota těla. Pokud při některé technice dochází ke vnikání prstů do ženina těla, pak je potřeba velkou pozornost samozřejmě věnovat i zvýšené hygieně rukou. Začněte tedy tím, že si zkontrolujte, jestli máte správně ostříhané a zabroušené nehty a čisté ruce, včetně nehtových lůžek. Jedině tak zabráníte možnosti zanesení infekce do genitálií ženy, do poševního vchodu, pochvy nebo ústí močové trubice. Takovéto infekci můžete zabránit poměrně snadno - stačí si při koupeli opravdu dobře umýt a několikrát vydrhnout ruce mýdlem, nejlépe antibakteriálním. Ke zranění citlivé sliznice pochvy nebo klitorisu mohou přispět i ostré dlouhé nehty a případné záděry na nehtech nebo kůži prstů. Proto je vhodné si zkrátit nehty, zabrousit je do obloučku bez ostrých hran a dokonale vyčistit nehtové lůžko a prostor pod nehtem.

Dokonalé umytí rukou a úprava nehtů, včetně odstranění nečistot pod nehty, zbaví ruce bakterií a připraví Vaše ruce na doteky na těch nejcitlivějších místech Vaší ženy. I tak je potřeba mít stále na paměti, že prsty jsou přece jen tvrdší než penis a že s nimi budete pohybovat v pochvě i na klitorisu jinak, než jak je pro pohyb penisu v těchto místech obvyklé. Pokud máte drsné ruce a nebo zrohovatělou kůži na prstech, můžete ženě navodit více nepříjemných pocitů než potěšení z doteku.

Pozor na zanesení infekce do močových cest

Zvýšené opatrnosti je potřeba dbát i v oblasti ústí močové trubice, která je místem, kde se nejčastěji vyskytují bakterie, které způsobují infekce močových cest. Pokud žena nějakou infekcí močových cest trpí a ta není doléčena nebo se žena neléčí, pak je lépe techniku stimulace prsty raději odložit na dobu, kdy bude zdravotně v pořádku. Neléčená nebo podrážděná oblast močové trubice s infekcí může způsobit až masivní rozvoj infekce, která se může rozšířit do ledvin a zde způsobit vážné zdravotní komplikace. Navíc takovýto zánět  je nesmírně nepříjemný a bolestivý a ženě pak většinou zabrání na dlouhou dobu v jakýchkoli penetračních sexuálních aktivitách. Bližší informace naleznete v článku Alergické reakce u žen při sexu.

Používejte lubrikační krémy

I přes to, že vzrušená žena se zvlhčí v oblasti genitálií sama přirozenou cestou, nemusí to stačit na stimulaci prsty v této oblasti. Milostná předehra i vlastní stimulace budou pro ženu mnohem příjemnější, bude-li dostatečně zvlhčená lubrikačním krémem. Ty jsou na bázi olejů nebo na vodní bázi. Každý z nich má své přednosti i negativa. Vždy však volte lubrikační krém kvalitní a pokud možno na přírodní bázi a případně i s antibakteriálními účinky. Podrobnější informace naleznete v části "Lubrikační gely". Doplňovat lubrikační krém bude potřeba i v průběhu stimulace, neboť stimulovaná oblast by měla být stále dostatečně lubrikovaná, aby pohyb prstů neporanil nebo neodřel jemnou sliznici v této oblasti. Pokud bude žena vzrušená, lehké odření nepozná, ale po milování by ji poraněná místa mohla bolet a také pak budou náchylnější pro záněty a vznik mykózy. Pro některé muže je nesmírně vzrušující se dívat, jak žena si sama nanáší a roztírá lubrikační krém na stydké pysky a vnáší jej do pochvy a dává tak muži najevo, co od něj očekává. Takže i s lubrikačním krémem se již dá pracovat jako s erotickou pomůckou ...

 

Články s podobnou tematikou