Jste zde

Skupinový sex - dá se rozvíjet nějak postupně?

Skupinový sex - dá se rozvíjet nějak postupně?

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování článků "Alternativní řešení touhy po skupinových aktivitách" a "Masáže při skupinovém sexu".

Rozhodnutí vyzkoušet skupinový se nikdy nepřichází ze dne na den. Pokud se rozhodnete naplnit své erotické představy, nikdy to nebude jako skočit do rozvodněné řeky. Většinou si každý uvědomuje nebo alespoň připouští, že by to nemuselo dobře dopadnout. Už proto jsou lidé při prvních setkáních většinou opatrní a to i tehdy, pokud jeden z páru už má dřívější zkušenosti. Opatrnosti rozhodně není nazbyt a rozumné je spíše pomalu zkoušet "o čem to je" a nesnažit se zažít vše za jeden večer...

Pokud se rozhodnete pro jakékoli aktivity skupinového sexu, nevystačíte si s tím, že se budete snažit ukázat, že jste "nejlepší". Jednak to nemusí být (a není) nikdy pravda, ale také se možná přistihnete při pocitu, že se jen "chcete ukázat". To při hromadných sexuálních aktivitách při účasti na swingers párty nebo v swingers klubu nejspíš nikomu vadit nebude. Tam se scházejí lidé, kterým jde především o sex a o uspokojení vlastních potřeb. Jen málokterý z účastníků chce těm "ostatním" dát víc, než si od nich vzít... Na takových akcích není problém uplatnit svou představu o sexu také proto, že se zde potkáte s lidmi, kteří chtějí to samé. Jsou společně s vámi ochotní naplnit své a možná i vaše představy o skupinových sexuálních praktikách, které nikde jinde, než v takových zařízeních nejspíš nezrealizujete...

Ve stabilní tantrické skupině jde o víc

Hodně jiné to však bude tehdy, když se rozhodnete pro sex ve třech, nebo pro sex ve čtyřech. Takováto skupinová setkání totiž nejsou zdaleka tak anonymní, jako jsou akce v různých swingers klubech nebo erotických klubech, kde se o "zábavu kolektivu" starají také profesionální společnice a společníci...

Aktivity na poli erotiky ve třech nebo ve čtyřech jsou tak trochu o něčem jiném. Ve skupině, ve které se partneři spolu blízce znají, se nemůžete "za každou cenu" snažit uplatnit své představy o průběhu takového setkání. S velkou pravděpodobností by to bylo poprvé a naposledy, co by k němu došlo. Vytvořit skupinu tří nebo čtyř lidí však nemusí být vůbec snadné... Základem tantrické skupiny jsou většinou manželské nebo partnerské páry a případně jim někdo známý. Většinou se tedy nejedná o naprosto náhodný a nezávazný sex cizích lidí. Už z tohoto důvodu jste v situaci, kdy je potřeba se vzájemně domluvit a vzájemně si vycházet vstříc.

Jen připomínám, že při setkáních lidí, kteří se vzájemně znají nebo k sobě mají osobní vztah, se rozhodně vyplatí nikam nespěchat. Je to "běh na dlouhou trať" a spěchat nemusíte také proto, že se nescházíte jen kvůli erotice nebo sexu, ale také proto, že je Vám spolu příjemně. Proto než se dostanete až k intimnějším aktivitám, je dobré se nejdříve vzájemně dobře poznat a vzájemně si důvěřovat.

Nabízí se nejschůdnější možnost postupného sbližování

Pokračovat dál znamená pouštět se na "tenký led", který naplnění vašich dalších sexuálních tužeb nemusí unést... V těchto chvílích je možná nejrozumnější zamyslet se nad alternativními formami řešení touhy po skupinových aktivitách, které nejsou tak definitivní, jako už je sex.

Pokud opravdu máte pocit, že bez experimentů na poli skupinového sexu nemůžete být, pak doporučuji jako úvodní pokus raději provést tantrickou techniku "Masáže nohou a meditace pro dva nebo tři". Ověříte si, zda to, co jste si vysnili je to, co hledáte. Technika masáže nohou je ideální pro trojici. Pokud se jedná o dva páry, tedy čtveřici, pak je vhodné dohodnout se na tom, že při každém setkání si tuto příjemnou a poučnou techniku vyzkoušíte v jiném složení. Ten čtvrtý se bude jen dívat, což rozhodně není málo. Pro připomenutí uvedu, že se jedná o meditace trojic ve složení


Po nějaké době však možná dospějete k tomu, že se chcete posunou dál a nějak sjednotit své vzájemné představy o tom, jak by takové setkání skupiny mělo nebo mohlo vypadat. Nikdo nezná všechno a možná brzy zjistíte, že si nevystačíte s tím co znáte nebo s tím, jak jste svůj sexuální život doposud vedli. Je to logické, protože neexistuje žádná "škola sexu" a tak si každý pár časem vytvoří svůj vlastní názor na to, jak své sexuální potřeby naplňovat. Mimochodem - touha po společných sexuálních aktivitách ve více lidech často pramení z touhy něco zásadního ve svém sexuálním životě změnit.

Další téma by pak mohlo být "Společná výuka technik ve skupině".


Mezi ty "definitivní" sexuální aktivity patří:

Ale i tehdy, když se ve skupině už sblížíte natolik, že si budete vyměňovat partnery, bude pro vás "Společná výuka technik ve skupině" cestou pro další poznávání meditací a technik v rámci skupinové tantry.

.

POZNÁMKA

Tento článek se v žádném případě nesnaží o propagaci skupinového sexu, právě naopak!!!

Cílem článku je, aby si zájemci o skupinový sex uvědomili, že skupinový sex je zcela jistě mnohem náročnější na osobnost a charakter lidí, než ten "klasický". Experimenty v této oblasti lidské sexuality jsou více rizikové, než si je většina lidí ochotna připustit.

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)