Jste zde

Techniky orálního sexu "na hraně BDSM"

Techniky orálního sexu "na hraně BDSM"

Volné pokračování článků "Orální sex" a "BDSM sexuální praktiky".

O tom, že "měkké" nebo "lehké" BDSM sexuální praktiky lidi zajímají, vůbec nepochybujte! Svědčí to tom i dotazy v "Poradně sexuologa", kdy na jedné straně lidi chtějí vědět, zda nejsou "úchylní", když po něčem odlišném v sexu touží a na druhé straně jsou to dotazy partnerů nebo partnerek, kteří se zajímají o to, zda náhodou nežijí s "úchylem", když něco podobného v sexu vyžaduje... Zajímavé je, že zatím žádný dotaz nebyl směřovaný na techniky, které jsou možná na hraně BDSM, ale ještě by se daly akceptovat...

Protože dotazů na "úchylnost" některých sexuálních praktik je víc, rozhodl jsem se o některých, které se v dotazech objevily něco napsat.

Hned na počátku jakýchkoli úvah je potřeba si vysvětlit, že míra úchylnost čehokoli se stanovuje velmi obtížně. Co je pro jednoho nepřijatelné, může být pro jiné naprosto normální a vzrušující...

Orální sex patří mezi běžné sexuální praktiky, které jsou většině lidí příjemné a přináší jim vzrušení a někdy i vyvrcholení. Orální sex je normální sexuální praktika a je možné ho jen a jen doporučit. Je prospěšný jak pro muže ve formě felaci, tak pro ženu jako cunnilingus. Mnoho lidí se však dívá na porno a pak mají pocit, že "obyčejný" orální sex je pro začátečníky, zatímco ONI mají na víc... Pak touží vyzkoušet techniky a sexuální polohy, které by je nejspíš bez sledování porna nikdy nenapadly... Jsou ovšem i lidé, pro které je BDSM tou správnou životní cestou po které chtějí kráčet a očekávají, že na té cestě najdou partnera nebo partnerku podobného zaměření. Pokud se jedná o tuto kategorii lidí, pak nemám pochybnosti o tom že si zcela jistě poradí a že si najdou ty techniky, které jim poskytují to pravé vzrušení.

Pro tu skupinu lidí, kteří BDSM zaměřeni nejsou. ale z jakéhokoli důvodu chtějí něco z BDSM praktik vyzkoušet, si dovolím uvést několik praktik orálního sexu, které pro někoho mohu být "na hraně", ale pro jiného budou naprosto normální, fádní, až nezajímavé... Tak to prostě je a je zbytečné uvažovat proč tomu tak je.

Ať v sexu děláte cokoli, co vašemu partnerovi nebo partnerce neubližuje a je ochoten to s vámi prožívat dobrovolně, není to špatně... Jen to musí být dobrovolné  nesmí to nikomu ubližovat nebo ho ponižovat!

V tomto článku se budeme zabývat laskáním ženského pohlaví ústy, kterým se říká cunnilingus. Jen budou v podobě trochu jiné, možná hraničící s BDSM praktikami.

Nemyslete si, že zastánci BDSM jsou lidé, kteří nebí, že cokoli v sexu děláte, musí vést ke vzrušení. Proto i jejich oblíbené praktiky jsou spojeny s milostnou předehrou, něžnostmi a laskáním. Běžně se v rámci milostné předehry věnují techním se říká "Necking" a "Petting" a dalším, které mají ženu vzrušit a naladit. Mnozí lidé, kteří si na BDSM hrají, laskání berou jako součást této hry a proto se v rámci orální stimulace nezaměřují pouze pohlaví nebo na klitoris, ale věnují se ženě na celém těle. Nespěchají, užívají si svých rolí a v tom by si z nich mnozí "normální muži" mohli vzít příklad. Možná je to tím, že si prostě hrají... BDSM praktiky jsou určitou formou hry a ta musí mít a má svá pravidla a hranice. Takže, když budu dále něco popisovat, pak je jasné, že oba partneři ví, co se bude dít...

 • Široké rozevření nohou
  Někdo to považuje za samozřejmé, jiný po tom touží...
  • Žena leží na zádech s nohama od sebe. Nohy má natažené nebo pokrčené. Muž si lehne na břicho a hlavu dá mezi stehna partnerky.
  • Muž klečí u postele a žena leží trupem na ní. Nohy má rozevřené a spuštěné dolů a opírá se jimi o podlahu.
  • V jiné variantě muž klečí u postele a žena leží trupem na ní. Nohy má rozevřené, pokrčené opírá se jimi o okraj postele.

Na těch třech případech je jasně vidět, že popis těchto poloh pro orální sex nevybočuje z "normálu".

To, co muže nebo ženy vzrušuje nad "normál" je, když muž uchopí ženu každou rukou za kolena, kotník nebo stehna a nohy jí od sebe silně odtahuje a rozevírá. Žena je cíleně rozevírána a muži nabízí pohled na pohlaví, většinou lehce pootevřené. Muž se pak za stálého roztahování ženiných nohou věnuje orálnímu laskání. Tato technika vzrušuje nejen muže, ale i některé ženy.

 • Další erotickou představou mužů, ale i žen je situace, kdy muž se nezabývá stahováním kalhotek, ale rovnou je na ženě roztrhá... Jen dodám, že raději volte vetché spodní prádlo, protože ne všechny kalhotky i fyzicky velmi dobře vybavení muž roztrhne. bylo by pak nepříjemné, kdyby se vyčerpal už u"trhání kalhotek" před orálním sexem...
 • Některé páry vzrušuje, když jsou při sexu oblečeni ve spodním prádle. Speciálně u orálního sexu některé muže vzrušuje, když si žena ponechá kalhotky, ale jinak je obnažená. Jiným vyhovuje, když orální sex mohou provádět s kalhotkami a někteří jdou ještě dál a vyžadují silonky, kalhotky a podprsenku...
 • Přitom muže vzrušuje, když ženě mohou líbat nohy (fetišisté) obnaženou část stehen nebo ji mohou orálně stimulovat přes silonky nebo kalhotky. Silonky pak většinou "roztrhají" nebo stáhnou a pokračují o orálním sexem přes kalhotky... Movitější (a silnější) kalhotky roztrhají, ti šetrnější (nebo fyzicky slabší) orální sex vedou pře tkaninu kalhotek a postupně stahují bokem tu část kalhotek, která pohlaví zakrývá. Někteří pokračují v orálním sexu až do vyvrcholení, jiní po chvíli kalhotky ženě stáhnou a pokračují v jejím laskání.

Popsal jsem několik variant, které jsou pro někoho mimořádně vzrušující, pro jiné jsou zdrojem pochyb o tom, zda je partner (nebo partnerka( "normální" když to tak chce prožívat.

 • Podobně dominantní až "perverzní" některým mužům (nebo ženám) připadá poloha, kdy muž leží na zádech a partnerka klečí s roztaženýma nohama nad jeho hlavou tváří v tvář mužovi nebo obrácená k němu zády a pohlavím se mu posadí na ústa. Tato technika orálního sexu se nazývá "Facesitting" (sezení na tváři). To, že žena sedí na obličeji poskytujícího partnera a tiskne se k jeho ústům svými genitáliemi, je pro některé muže (ženy) mimořádně vzrušující. Jiní to mohou považovat za podivné přání...
 • Pro někoho je zase mimořádně vzrušující představa, že žena klečí a rukama se opírá o postel. Ona a je "na všech čtyřech", nohy má roztažené a muž zezadu může orálně stimulovat pohlaví a občas zabloudí i k análu... nebo se věnuje oběma místečkům podobně dlouho... Kombinace orálního sexu a orálně anální stimulace je při této sexuální poloze skoro očekávaná... Problém je, když žena má problém se takto před mužem "vystavit" a navíc mu ještě dovolí, aby ji laskal "úplně všude"... Podobně to ovšem může dělat problémy muži, jehož ženu právě představa takto otevřené orální stimulace nesmírně vzrušuje...

Samostatnou kapitolou pak jsou polohy, ve kterých je jeden z partnerů nějak poután nebo je různými způsoby "roztahovaný". Pokud je to všechno hra, není to problém. Jen připomínám, že základem této "hry musí být absolutní dobrovolnost a jasně stanovené mantinely, které je ovšem nutné dodržovat!!!

Určitě jsem nevyčerpal toto téma "do dna". Ti, kteří BDSM sexuální praktiky realizují, si možná myslí, že jsem "úplně mimo"... Ti, kteří o BDSM sexuálních praktikách toho tak moc neví, si možná myslí, že jsem se přesně trefil do jejich představ... Prostě toto bylo nevděčné téma.

 

Literatura a zdroje