Jste zde

Masturbace a první orgasmus (žena)

Masturbace a první orgasmus (žena)

Hlavní téma: "Masturbace ženy".
Volné pokračování článku "Masturbace (onanie) a první orgasmus (muž)".

Je pravděpodobné, že pokud masturbaci bude dívka provádět poprvé, nebude ani očekávat, že orgasmus přijde. Ona vlastně ani neví, co to orgasmus je. Proto se většinou ani nesnaží jej za každou cenu dosáhnout. Úplně stačí, jak krásné pocity při doteku prožívá. Není kam spěchat. Dnes to bylo krásné a teprve zítra!

Je to jako s každou jinou zkušeností, které se člověk učí. Když jako mimino budete lézt po zemi a pokusíte se ze všech čtyř postavit na nožky, také to nepůjde na první pokus. A jednou to přijde a vy stojíte!!!!! 

Když se žena naučí prožívat orgasmus při autoerotice, MÁ VYHRÁNO!!!

Pokud masturbaci bude žena provádět již poněkolikáté, bude už vědět, co při ní zažívá a jak postupovat ke zdárnému konci. Každé další dobrodružství masturbace jí pomáhá lépe poznávat své tělo, jeho tajemství a rozkoše, které ukrývá. Právě touha po dalších a dalších zážitcích a vzrušení vede ke zvládnutí masturbační techniky na takové úrovni, že žena je pak schopná dosáhnout orgasmu pomocí stimulace klitorisu. A o to jde. Když se naučí dosáhnout orgasmu sama, snadněji pak může zvládnout prožitek orgasmu při milování s partnerem nebo partnerkou. To už je jen další krok na cestě k poznání, tentokrát párové sexuality.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(O)