Jste zde

Společná masturbace - "první společná"

První společná masturbace

Hlavní téma: "Autoerotika - masturbace a onanie".
Volné pokračování článku "Společná masturbace ve dvojici".

Vím, že se opakuji, ale je lépe to připomenou znovu. Rozhodně doporučuji před první společnou masturbací si o ní s partnerem nebo partnerkou promluvit. Je to rozumné nejen v situaci, kdy se spolu teprve intimně sbližujete, ale i tehdy, když spolu už intimně žijete.

Mohlo by se stát, že vaše snaha ozvláštnit společný večer nebude tím druhým správně pochopena. Vaše snaha o inovaci by se mohla setkat s nepochopením, odmítnutím nebo dokonce odporem. Nebylo by to však proto, že by partner nebo partnerka takovouto sexuální praktiku odmítali. Pouze se může stát že vás nepochopí a to by mohlo naprosto zbytečně zmařit vaše očekávání. Proto je vždy lépe se na první společné masturbaci dopředu domluvit, vysvětlit si, jak by bylo krásné vidět jak ten druhý prožívá vzrušení a orgasmus a jakou techniku pro masturbaci používá. Kromě toho, že takovýto rozhovor bývá nesmírně emoční a vzrušující, zabráníte nepochopení nebo případnému podezření, zda netrpíte nějakou "úchylkou".

  • Připravte si příjemné teplé, provoněné, hudbou naplněné a svíčkami prozářené prostředí, podobně jako pro milování. Nezapomínejte na dokonalé soukromí. Ani společná masturbace není úkol a není tedy kam spěchat. Najděte si čas na příjemnou milostnou předehru a masáž nebo vzájemné laskání.
  • Díky svíčkám vytvoříte v místnosti příjemné tajuplné prostředí s tlumeným světlem. Nemusíte to se světlem moc přehánět, ale úplná tma by vám moc nepomohla. Musíte se vzájemně dobře vidět protože současná masturbace vám umožní sledovat vzrušení toho druhého i jeho vyvrcholení. Několik svíček vytvoří optimální přítmí a dostatečně intimní osvětlení.
  • Pro první společnou masturbaci je lepší se domluvit, že budete masturbovat současně. Odpadne tak nervozita z toho, že vás ten druhý jen pozoruje. Budete masturbovat oba současně a to se dá ...
  • Před masturbací se posaďte tak, aby jste na sebe dobře viděli a aby vám bylo pohodlně.
  • Při dalších společných masturbacích se také můžete domluvit, že nebudete masturbovat současně, ale jeden po druhém, To vám umožní být tomu druhému blíž.
  • Začněte masturbovat. Při prvním setkání nemusíte masturbovat až do vyvrcholení. Prožívejte intimitu tohoto okamžiku a radujte se ze společného zážitku.
  • Nesnažte se o nějaké divadelní výstupy. Toho druhého by to mohlo zaskočit a možná by se i cítil trapně. Ono přehrávání se pozná nejen ve filmu, ale i v životě... 
  • Buďte proto sami sebou. Když se budete chtít podívat na divadelní podobu masturbace na profesionální úrovni, dívejte se na porno. Tam to ani jinak, jak divadelní akci nedělají. Vám přece jde o to vidět se navzájem takoví, jací opravdu jste.
  • Sledujte reakce těla a milostné techniky, které používá a prožívá partner nebo partnerka. Hodně vám to poskytne do vašeho dalšího sexuálního života.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)