Jste zde

Cunnilingus - kroužení plochou a špičkou jazyka

Cunnilingus - kroužení plochou a špičkou jazyka

Volné pokračování článků "Cunnilingus", "Základní techniky orální stimulace ženy".

Kroužení jazykem kolem klitorisu a na něm, je jednou nejpříjemnějších a také nejoblíbenějších technik cunnilingu. Této technice mohou předcházet jiné techniky stimulace klitorisu, například Cunnilingus - "zametání klitorisu". Jazyk přiložte buď z levé nebo pravé strany klitorisu. Potom jazykem začněte pomalu pohybovat (kroužit) ve směru hodinových ručiček. Aby nedocházelo ke "zevšednění" pocitů vzrušení, za nějakou dobu změňte směr pohybu jazyka a začněte kroužit proti směru hodinových ručiček. Ideální je 9 kroužků v jednom směru a pak 9 kroužků v druhém. Směr kroužení několikrát změňte. Pocity z obou směrů kroužení jsou pro přijímající ženu jiné. Nedochází ke stagnaci nebo poklesu vzrušení, naopak se vzrušení navyšuje. Stoupá nejen s délkou stimulace, ale také s její intenzitou. Přímá stimulace klitorisu je vždy vzrušující, ale když se provádí vědomě a s cílem navozovat vlnky a vlny vzrušení, je mnohem příjemnější.

Kroužky jazykem mohou být jemné a lehké nebo pevné a intenzivní. Střídání těchto technik vzrušení zvyšuje a pocity prohlubuje a umocňuje.

Orální stimulace bříška klitorisu špičkou jazyka. Začíná se z na jedné straně klitorisu a pokračuje na druhé. Navazuje kroužení špičky jazyka kolem klitorisu a opět cílená stimulace, tentokrát jen jeho horní strany a pak dolní. Dokonale se tak podráždí všechna nervová zakončení, které jsou na klitoris a jeho nejtěsnější okolí vyvedena.

Cílenou stimulaci klitorisu pak zaměňte za plošnou stimulaci bříška klitorisu celou plochou jazyka. Tentokrát se snažte na klitoris plochou jazyka při pomalé rotaci navíc tlačit. Stimulace klitorisu bude přímá a na celé jeho ploše, ale společně s ním jazyk nepřímo "zasáhne" i velké a malé stydké pysky.

Tlak na klitoris od jazyka mnoho žen vnímá jako zásadně vzrušující podnět. Proto některé ženy, zvláště pak ty, které tlak na klitoris potřebují pro dosažení vysokého vzrušení, nakonec vyvrcholení dosáhnou. Je to pro ně někdy obtížnější, ale často jediná cesta, jak orgasmu vůbec dosáhnout. Tlak na klitoris může být umocněn i pomocí stimulace "kořenů" klitorisu prsty. Někdy pomůže i stažení klitoridální kapuce a tlak v oblasti Venušina pahorku. V každém případě je však v těchto případech základem úspěchu kombinace současné intenzivní stimulace klitorisu jazykem doplněná o přídavný tlak, který vzrušení ženy podporuje a zesiluje.

Jakákoli změna, která dovolí lepší stimulaci stydkých pysků, poševního vchodu a především klitorisu, vzrušení ženy dále vystupňuje. Velmi jednoduchou, ale velmi účinnou technikou je rozevření stydkých pysků pomocí prstů a obnažení klitorisu stažením klitoridální kapuce. Už jen ten pocit, že stydké pysky jsou roztažené a vstup do poševního vchodu je obnažený, je pro mnoho žen vzrušující. Je to pro ně známkou naprostého odevzdání se partnerovi. To je samozřejmě pocit, který vzrušení ženy významně podpoří. Roztažením stydkých pysků prsty se však odhalí velmi citlivá oblast vulvy a to je poševní vchod a klitoris. Stažení klitoridální kauce navíc vytvoří tlak na skrytou část klitorisu (jeho "kořeny") a to je nejen příjemné, ale také nové, jinak vzrušující. Dávajícímu muži (ženě) pak nic nebrání jazykem jemně přejíždějte kolem klitorisu, poševního vchodu i plošně stimulovat velké a malé stydké pysky na jejich citlivé sliznici. Otevřený a zcela přístupný poševní vchod přímo svádí vyzkoušet "orální soulož"...Nebojte se jazykem plošně i cíleně stimulovat celou rozevřenou vulvy, ale stále pokaždé se vraťte ke klitorisu, a chvilku se mu s láskou věnujte...

Další technikou může být například technika "orální stimulace bříška klitorisu".

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)