Jste zde

Cunnilingus - líbání stydkých pysků

Cunnilingus - líbání stydkých pysků

Hlavní téma: "Cunnilingus"
Volné pokračování článku "Cunnilingus - základní techniky orální stimulace ženy".

Pro orální stimulaci ženy využívají jak heterosexuální páry, tak také lesbické páry, stejné sexuální polohy a techniky.

Tato technika je v knize Kama Sutra považována za velmi intimní a osobní techniku, svědčící o vzájemné důvěře mezi partnery. Patří k technikám které jsou vzrušující jak pro ženu, tak také pro muže. Když se touto technikou líbání necháte pohltit, může vás překvapit, jak může být nejen vzrušující, ale také vášnivá.

S technikou líbání stydkých pysků se nejspíš poprvé setkáte při milostné předehře. Jen připomínám, že k orální stimulací pohlaví ženy je možné přistoupit až poté, co už je žena alespoň mírně vzrušená. Milostná předehra má ženu na jakoukoli cílenou stimulaci zvyšující vzrušení až k hladině vyvrcholení, připravit. Rozhodně nic nepřeskakujte, neurychlujte a vzrušení a touhu po vyvrcholení navyšujte postupně. Nejdříve začněte líbáním úst, tváře, krku, šíje, hlazením a líbáním celého jejího těla, prsou, bříška, vnitřní strany stehen ...

Žena leží v poloze zády na posteli a muž klečí mezi jejíma nohama, která si žena opřela o jeho ramena. Může mít nohy i doširoka rozevřené, podobně jako v "Misionářské poloze". Muž má hlavu přímo proti jejímu klínu a joni líbá místečko vedle místečka. Pak přiloží rty na stydké pysky nebo celou vulvu k dlouhému vášnivému polibku, spojenému se sáním a laskáním stydkých pysků a jejich okolí.

Líbání stydkých pysků většinou předchází technika laskání vulvy jazykem, kterému se říká "Dlouhé lízání", což je technika, která začíná v dolní části vulvy, nejlépe na hrázi a postupuje po stydkých pyscích nahoru ke klitorisu...

Teprve až žena bude dostatečně vzrušená, můžete hladit, líbat a stimulovat stydký (Venušin) pahorekvelké stydké pysky. Vše by však mělo probíhat pomalu a jemně. Vždy je vhodné začít pomalu, lehounce zajíždět do všech zákoutí a láskyplně i smyslně se seznamovat jejím klínem. Jemnými doteky jazyka a rtů však laskejte nejen velké stydké pysky, ale také jejich okolí, třísla, vnitřní stranu stehen.

Nevynechávejte ani klitoridální kapuci protože pod ní je schovaný klitoris, který i na tak jemnou stimulaci, jako jsou polibky, příjemně reaguje.

Svými rty líbejte velké stydké pysky stejně, jako by to byly rty ženy. Občas stydké pysky vezměte mezi rty a lehounce je jimi sevřete. Můžete je pak svírat, hladit, líbat, laskat, olizovat i sát. To jsou pro ženu nesmírně silné a intimním podněty, které propojují vzrušení s pocity lásky a přijetí partnera. Sání tělesných tekutin, podtlak na klitoridální kapuci, poštěváčku a sliznicích velkých stydkých pysků, jsou velmi příjemné a přispívají k prokrvení joni a zvyšují její citlivost na další doteky. Tření vlhkým jazykem je nejen příjemné, ale také výrazně navyšuje vzrušení! Týká se to především velkých, ale nevyhnete se také stimulaci malých stydkých pysků a nepřímo i klitorisu. Při této technice se však soustřeďte především na velké stydké pysky a to ostatní neřešte... Ženě je příjemná jakákoli kombinace polibků a sání na kterémkoli místě joni.

Pocity líbání velkých stydkých pysků mohou být podobné jako při líbání úst.

Pro ženu, ale i pro muže, je líbání stydkých pysků nesmírně silný erotický zážitek.

  • Střídavě můžete nasát levý a pravý stydký pysk mezi rty, sát ho, případně ho navíc v ústech stimulovat jazykem.
  • Každá žena má jinak tvarované stydké pysky a proto je tato technika snadněji proveditelná u stydkých pysků které jsou výrazné, větší a volné. Některé ženy mají takový tvar vulvy, že jejich nasátí mezi rty je obtížnější, ale stále proveditelné. Takovému tvaru vulvy se lidově říká "broskvička". Není problém se naučit líbat a jazykem stimulovat jakkoli tvarované stydké pysky. Je to jen otázka času, než se naučíte líbat a laskat tak, aby to ženě přinášelo příjemné pocity a vzrušení.
  • Mezi stydkými pysky vulvy tvaru "broskvičky" se pak velmi dobře provádí "francouzský" polibek. Tehdy se rty a ústy stimuluje celá vnější část vulvy a jazyk se zavádí, podobně jako při líbání úst, mezi stydké pysky (rty joni). Jazyk pak stimuluje sliznici stydkých pysků a rty a ústy stimulujete vnější část vulvy.
  • Určitě vyzkoušejte také přitlačení rtů na vulvu a pohyby rtů jako při šeptání. Je to velice erotické a pohybem rtů přitom stimuluje nejen stydké pysky, ale i klitoris, ještě ukrytý pod klitoridální kapucí. Je to další možnost jak rozšířit pocity, které líbání stydkých pysků ženě poskytuje.
  • Jinou variantou je, že o otevřených úst vezmete celou vulvu a přisajete se k ní. Horní tet pak stimuluje stydký pahorek, nepřímo klitoridální kapuci a pod ní skrytý klitoris. Dolní ret je přitisknutý až k hrázi. Je to podobné, jako když chcete "nakousnout" velké jablko... a místo toho sajete jeho šťávu... Jazykem se pak dá snadno, jeho pohybem nahoru a dolů, stimulovat celá vulva a stydké pysky od hráze až po klitoris.

Líbání vulvy a stydkých pysků střídejte s lehkými polibky na vnitřní straně stehen, ve tříslech na obou stranách vulvy a na stydkém pahorku. Když bude žena vzrušená a bude na polibky příznivě reagovat, přesuňte svou pozornost na klitoridální kapuci a nepřímo stimulujte klitoris. Laskání vulvy líbáním provádějte systematicky. Začněte například u hráze a ve směru hodinových ručiček se zakrátko dostanete k stydkému pahorku a pokračujte dolů ke hrázi. Pak směr líbání a sání obraťte. Každá žena je na stimulaci vulvy a stydkých pysků jinak citlivá a díky takovéto jednoduché změně snadno zjistíte, co se jí nejvíc líbí.

Při všech technikách orálního sexu vždy dávejte pozor na své zuby. Žena může na podnět stimulace nebo sání reagovat impulzním vzrušením, ucuknout a zranit se o ně!

Touto technikou je ženu možné dovést až k orgasmu. Nespěchejte však a orgasmus nepovažujte za cíl! čeká vás ještě řada dalších, neméně příjemných technik orální stimulace.

Poté, co žena bude už nejspíš silně vzrušená a přirozeně zvlhnutá můžete líbání stydkých pysků rozšířit o "vzrušující polibky" Ty se už více věnují malým stydkým pyskům a přirozeně přechází ve stimulaci poševního vchodu a hlubokou penetraci pochvy jazykem. které se někdy říká "orální soulož".

Poznámka
Když se do líbání velkých stydkých pysků a vnější části vulvy naplno ponoříte, zjistíte že je to velmi podobné jako líbání úst. Pak může být líbání velkých stydkých pysků velmi vášnivé. Mnoho mužů (a lesbických žen) líbání vulvy a jejích velkých stydkých pysků dokonce upřednostňuje před klasickým líbáním úst. Možná je to tím, že takovéto líbání oba více vzrušuje a přitom pocity pro líbajícího jsou podobné jako při klasickém líbání rtů a úst ženy.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)