Jste zde

Cunnilingus - ucelená technika žen z ostrova Lesbos

Cunnilingus - ucelená technika žen z ostrova Lesbos

Volné pokračování článků "Cunnilingus", "Polohy pro orální sex nebo orální milování" a Sexuální polohy pro lesbický orální sex".

Pro orální stimulaci ženy využívají jak heterosexuální páry, tak také lesbické páry, stejné sexuální polohy i techniky orálního sexu.

Tato orální technika údajně pochází z ostrova Lesbos. Pokud ji lesbické ženy používaly při orálním milování, pak by to mohlo být důvodem pro to, aby se ji naučili i muži pro orální laskání svých žen. Lesbické ženy totiž při milování nepoužívají techniky o kterých nebyly a nesou přesvědčené, že se líbí. Mají totiž možnost si samy na sobě ověřit, zda je použitá technika úžasná, velmi příjemná, příjemná, "dá sa", nebo "nic moc"... Rozhodně jsou proto náročnější a nic nedělají nic jen proto, že si myslí, "že by to tak mohlo jít"... Už proto by muži tuto techniku měli vyzkoušet a ženy se poté zeptat, jak ji hodnotí... Pokud ji žena bude hodnotit alespoň jako příjemnou a lépe, mohou se k ní vracet...

Tato technika předpokládá, že s orálním sexem už máte nějaké zkušenosti a že už hlavně víte, že není kam spěchat. Není to technika pro úplné začátečníky. Nenahradí ani letmé doteky v oblasti vulvy pomocí jazyka nebo nápaditou stimulaci ženy při milostné předehře. Patří spíše do technik které se používají pro pomalé a klidné vzrušování ženy při orálním milování, kdy dávající muž (nebo žena), i přijímající žena ví, že takto vedené laskáním má navodit pocity vysokého vzrušení, které zakončí vyvrcholení, nejlépe mnohonásobné...

Za polohu vhodnou pro toto orální milování byla považovana

  • poloha vleže na posteli - základní pro "Cunnilingus" - která je nejsnadnější, nejpřirozenější a nejpohodlnější polohou pro orální uspokojení ženy. Žena leží na zádech na posteli, roznoží a pokrčí nohy. Je podobná "Misionářské poloze", ale není určena pro penetrační sex.
    • Dávající muž (nebo žena) leží mezi jejíma nohama.
    • Dávající muž (nebo žena) sedí nebo klečí před postelí.

nebo

Žena při přijímání techniky žen z ostrova Lesbos leží pohodlně na zádech a dávající partner nebo partnerka si pro sebe najdou pohodnou polohu, která jim dovolí dlouhé laskání přijímající ženy. Milování bude dlouhé, pomalé s bude vedeno tak, aby vzrušení přijímající ženy pomalu ve vlnkách a vlnách stoupalo až k vyvrcholení. Předpokládá se, že vyvrcholení bude opakované, tedy vícenásobné. Proto je potřeba se řádně připravit, uvolnit, mít dostatek času a hlavně nikam nespěchat.

Cílem není dosažení vyvrcholení, ale cesta k němu...

Obřadnost vždy patřila ke vzájemnému vystupování žen na ostrově Lesbos. Proto se o obřadnost při milování budeme snažit i při setkání v dnešní době. Oba partneři jsou oděni v lunghi (lehký šátek omotaný okolo těla, zakrývající pohlavní orgány). Přivítejte se pozdravem "Namasté" nebo jiným, který používáte před zahájením milování. Obřadným způsobem si vzájemně pomozte svléknout lunghi a zaujměte polohu pro orální milování. Milostná předehra, tak jak ji známe z klasického milování je součástí techniky a je zaměřena především na uvolnění a naladění přijímající ženy.

Po zaujetí jedné z doporučovaných poloh (nejspíš pro začátek té základní) se partneři na chvíli zklidní, zavřou oči a představí si něco příjemného, co je odpoutá od starostí reálného života a převede do očekávání prožitků, které je čekají.

Dávající partner nebo partnerka začnou jemnou milostnou předehru, která bude zaměřena především na uvolnění napětí nohou, třísel podbřišku, břicha i horní poloviny těla přijímající ženy. Provádí se pomalým něžným hlazením, lehkými doteky, lehkým kroužením palců v oblasti třísel, stydkého (Venušina) pahorku, i plošného hlazení podbřišku a bříška. Na prsa ženy se dá snadno dosáhnout především v poloze, kdy dávající muž (nebo žena) před přijímající ženou na posteli nebo před postelí klečí. V této fázi setkání to není až tak velký problém, protože hlazení a stimulace rukama ještě není spojována s orálním laskáním a proto se dá "dosáhnout" skoro na celé tělo přijímající ženy.

Velmi příjemné jsou dlouhé tahy plochou dlaně ruky vedené od nártů chodidel přes lýtka, stehna, třísla, podbřišek břicho, prsa až nad ně a pak zase zpátky. Jedná se o takové dlouhé synchronní tahy vedené přes celou přední část těla. Je to celkem fyzicky náročný masážní tah, ale výsledek odpovídá jeho náročnosti - je prostě pocitově dokonalý. Hlavně tuto masážní techniku musíte zvládnout plynule, bez trhavých pohybů, synchronně oběma rukama a bez nepřiměřených změn tlaku na tělo ženy. Je to prostě jedna z opravdu náročných částí tohoto způsobu vedení milostné předehry při milostném setkání.

Přijímající žena pouze přijímá, žádné něžnosti nijak neopětuje...

Další část je již zaměřena na laskání pohlaví přijímající ženy. V úvodní části, při milostné předehře, dávající muž (nebo žena) polohu svého těla přizpůsobili tomu, aby dokázali ženu hladit, masírovat a jemně vzrušovat po celém těle. Nyní je polohu potřeba přizpůsobit tomu, že v další části techniky budou využívány i doteky a stimulace ústy a jazykem. Proto svou polohu upravte tak, aby taková stimulace mohla být pohodlná a dlouhodobá.

Technika "orálního milování žen z ostrova Lesbos" není jen o orálním laskání přijímající ženy. Je to technika která zahrnuje prakticky všechny techniky, které se používají jak při milostné předehře, tak také při stimulaci vulvy nebo klitorisu. Pokud bych měl všechny techniky popsat tak, jak mohou být prováděny, napsal bych nový web... Proto si dovolím techniky seřadit za sebou tak, jak by je bylo možné a vhodné použít pro postupné a účinné laskání přijímající ženy. Další popis bude tedy především odkazovat na jednotlivé dílčí techniky, které se při orálním milování použijí s cílem ženě dopřát co nejvíce krásných pocitů. Vyvrcholení by mohlo přijít prakticky při každé technice zaměřené na stimulaci klitorisu. Podobně jako při tantrických technikách, používaných při stimulaci joni nebo lingamu, k vyvrcholení dochází až tehdy, když to dávající i přijímající partner chtějí. Stejné to je i u této ucelené "techniky žen z ostrova Lesbos", protože jejím cílem není vyvrcholení, ale cesta k němu.

Tato ucelená technika pro orální stimulaci ženy při milování může být využita jak páry lesbických žen, tak také páry heterosexuálními.

 

Poznámka

Odvození výrazu od ostrova Lesbos souvisí se starověkou řeckou básnířkou Sapfó, která na ostrově žila v 6. stol. př. n. l. a v některých svých básních opěvuje ženské tělo a lásku mezi ženami. Ostrov se v této souvislosti stává oblíbenou turistickou destinací lesbických žen. Sami obyvatelé ostrova však touto spojitostí nejsou vždy nadšeni.

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje